Єдиним способом для України вийти з війни і більше туди не вляпуватись - це вступ в нато (ніт), серйозні зміни в росії, вплоть до розвалу (50/50), втягнути у війну західні країни.
Все, більше варіантів повного виходу немає. Те шо каже зеленський: вооружіть нас і ми егегей... Ну всі думаю чули про скандал у 155 бригаді де недорахувались 1500 новобранців. І це добре озброєна механізована бригада яку готували у Франції... туди ж і план трампа: я всьо вам дам. Уже нема кому давати, момент упущен. Тільки втягування європейців і американців у війну. Спасіба дядя байден
Соната любви• 05 января 2025
Ответ дляbonyay
Дуда сказав війна буде
а дуда лично будет воевать?
большая часть поляков сразу сбежит в начале войны.
добровольцев будет единицы.
он будет дубинками по голове загонять людей на войну?
говорить можно все что угодно, но нужно реально смотреть.
польская армия составляет около 200 тыс человек.
кем дуда собрался воевать.
добровольцев будет единицы.
кем дуда собрался воевать.
Ответ дляOlvia1987
А в чому ми поляків використовуємо?
Вони всі впевнені, що утримують українців . Жодні доводи, що ми працюємо, платимо податки, винаймаємо самі собі житло і вкладаємо гроші в їх економіку - не працюють . Вони свято впевнені, що нас утримують зі своїх податків . Тема 800+ для них дуже болюча
Ответ дляСоната любви
а дуда лично будет воевать?
добровольцев будет единицы.
кем дуда собрался воевать.
добровольцев будет единицы.
кем дуда собрался воевать.
Я звідки знаю, я ж не затверджую що буде. Це президент Польщі сказав, в неофіційний обстановці.
Mira29-c3c3• 05 января 2025
Ответ дляfrumoasa17
Таких дурних нема. Жодна адекватна країна не полізе у війну. І зробить усе для цього.
Тобто ми полізли у війну ?так?
ВалюШок-d20a• 05 января 2025
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
Представте,зеленский подписал капитуляцию,
Julia -e9ee• 05 января 2025
Ответ дляslpplp
Это такие же враги, как и срашка, просто пока не рыпаются.
Ответ дляlilu1990
Хто не розуміє критичність моменту - в Польщі вже сказано, що нинішньому поколінню прийдеться взяти в руки зброю. Н
Ага. Бегут они - волосы назад. Не такие рли и дурные, чтоб брать в руки оружие и прожигать свод жизнь на войне. Научились уже на кое-чьих примерах, думаю, все, у кого еще есть хоть капля ума и критического мышления
frumoasa17• 06 января 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто ми полізли у війну ?так?
Україна ні, не пролізла, а ось треті країни в війну не вступлять. Так як ввійти у війну легко, а вийти з неї не дуже. У Європи вже є досвід, коли впряглися за Сербію, а отримали розширення конфлікту - Першу світову.
spart-5037• 06 января 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто ми полізли у війну ?так?
Догадайтесь сами. Постоянно дразнить и драконить....а когда все случилось, не подписать переговоры в марте.
Не важно уже как получилось, если посчитать погибших.
Лучше плохой мир, чем хорошая война (с)
Ответ дляspart-5037
Лучше плохой мир, чем хорошая война (с)
Слухайте, владімірХ нещодавно зізнався, що йому без ’движухи’ нудно, Не треба виправдовувати агресора та звинувачувати жертву агресії
1) Україну років ще 10 точно не візьмуть у НАТО. В умовах війни це неможливо на всі 💯
2) Ніякого розвалу Росії не буде, не чекайте і не мрійте
3) Ніяка потужна зброя і санкції нам не допоможуть
4) З Путіним домовитись про мир ніколи не вийде
Яке можливе закінчення:
1) Воно здихає і його послідовники згортають лапті
2) Військові інших країн між нами (у що мало віриться)
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Яке можливе закінчення:
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Ответ дляYaЯна
Яке можливе закінчення:
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Яке можливе закінчення:
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Із всіх можливих варіантів закінчення найбільш реальнішим виглядає 3-й ...
Ответ дляArgesha
Ну так нас за лошар і дегенератів-дикунів тримають, тому й питати нас багато честі. А країни Європи завжди славилися розумними людьми, що вчиняли конструктивно і далековидно, і в результаті війн поводилися так, що за них, як і нині, лізли на амбразуру, ’не здавалися’ і вмирали мільйонами тупі лохи. Їм із сусідами пощастило, нічого не скажеш
Я загалом про напад росії, а не про те шо ви тут понаписували
Ответ дляspart-5037
Лучше плохой мир, чем хорошая война (с)
Брєд. Війна була неминуча. Росія все одно напала би
Ответ дляlilu1990
Щось не помітно
А в цілому не маю нічого проти. Третя світова назвали, якщо треті країги втрутяться?? Так вони наче втрутилися. Чому б і баці аля демоаратіі ще б комусь не втрутитися - Польща, Франція - будь ласка.
E-n-t-o-n-i• 06 января 2025
Ответ дляМанула
Всегда интересовало.
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
И если что то плохое происходит у человека, компании, страны, то говорят- это бумеранг. Где то провинились- это ответ
Вот то что сейчас происходит это бумеранг?
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
Ответ дляYaЯна
Яке можливе закінчення:
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Яке можливе закінчення:
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Тобто нам гаплик.
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Всегда интересовало.
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
Да нету никаких бумерангов. Это последнее утешение обиженных
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Всегда интересовало.
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
Мені здається для нашого випадку це нехтування правилами, прописаними кров´ю - ’Народ, який не бажає годувати свою армію, незабаром буде вимушений годувати чужу’, або ’хочеш миру - готуйся до війни’ ...
E-n-t-o-n-i• 06 января 2025
Ответ дляМанула
Согласна. Как вариант.