lilu1990• 05 января 2025

Хто там не хоче закінчення війни...

Єдиним способом для України вийти з війни і більше туди не вляпуватись - це вступ в нато (ніт), серйозні зміни в росії, вплоть до розвалу (50/50), втягнути у війну західні країни.

Все, більше варіантів повного виходу немає. Те шо каже зеленський: вооружіть нас і ми егегей... Ну всі думаю чули про скандал у 155 бригаді де недорахувались 1500 новобранців. І це добре озброєна механізована бригада яку готували у Франції... туди ж і план трампа: я всьо вам дам. Уже нема кому давати, момент упущен. Тільки втягування європейців і американців у війну. Спасіба дядя байден
Len_to4ka• 05 января 2025
Ответ дляlilu1990
іншого виходу немає
Яким чином будем втягувати?
Організуємо кацапам коридор до Польщі , як білоруси дамо скористатися своєю територією для проходу військ?
bonyay• 05 января 2025
Ответ дляksena555
у мене інша версія від простих людей поляків: ніхто воювати не буде, бо то не їхня війна... І всі вони напряму це говорять)
Дуда сказав війна буде
Решка7777• 05 января 2025
Ответ дляlilu1990
У них не буде вибору
рашкой от вас запахло, в стиле они замерзнут
Соната любви• 05 января 2025
Ответ дляbonyay
Дуда сказав війна буде
а дуда лично будет воевать?

большая часть поляков сразу сбежит в начале войны.
добровольцев будет единицы.
он будет дубинками по голове загонять людей на войну?

говорить можно все что угодно, но нужно реально смотреть.
польская армия составляет около 200 тыс человек.

кем дуда собрался воевать.
slpplp• 05 января 2025
Ответ дляOlvia1987
А в чому ми поляків використовуємо?
Вони всі впевнені, що утримують українців . Жодні доводи, що ми працюємо, платимо податки, винаймаємо самі собі житло і вкладаємо гроші в їх економіку - не працюють . Вони свято впевнені, що нас утримують зі своїх податків . Тема 800+ для них дуже болюча
bonyay• 05 января 2025
Ответ дляСоната любви
а дуда лично будет воевать?

добровольцев будет единицы.

кем дуда собрался воевать.
Я звідки знаю, я ж не затверджую що буде. Це президент Польщі сказав, в неофіційний обстановці.
Mira29-c3c3• 05 января 2025
Ответ дляfrumoasa17
Таких дурних нема. Жодна адекватна країна не полізе у війну. І зробить усе для цього.
Тобто ми полізли у війну ?так?
Julia -e9ee• 05 января 2025
Удалено администрацией...
ВалюШок-d20a• 05 января 2025
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
Представте,зеленский подписал капитуляцию,
Julia -e9ee• 05 января 2025
Ответ дляslpplp
Это такие же враги, как и срашка, просто пока не рыпаются.
Yuliya82• 06 января 2025
Ответ дляlilu1990
Хто не розуміє критичність моменту - в Польщі вже сказано, що нинішньому поколінню прийдеться взяти в руки зброю. Н
Ага. Бегут они - волосы назад. Не такие рли и дурные, чтоб брать в руки оружие и прожигать свод жизнь на войне. Научились уже на кое-чьих примерах, думаю, все, у кого еще есть хоть капля ума и критического мышления
frumoasa17• 06 января 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто ми полізли у війну ?так?
Україна ні, не пролізла, а ось треті країни в війну не вступлять. Так як ввійти у війну легко, а вийти з неї не дуже. У Європи вже є досвід, коли впряглися за Сербію, а отримали розширення конфлікту - Першу світову.
your style• 06 января 2025
Ответ дляlilu1990
У них не буде вибору
Буде. Не втягуватись
spart-5037• 06 января 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто ми полізли у війну ?так?
Догадайтесь сами. Постоянно дразнить и драконить....а когда все случилось, не подписать переговоры в марте.
Не важно уже как получилось, если посчитать погибших.
Лучше плохой мир, чем хорошая война (с)
ВалюШок-d20a• 06 января 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто ми полізли у війну ?так?
Ні
_Злата Ibra_• 06 января 2025
Ответ дляlilu1990
іншого виходу немає
Вы пойдёте воевать?
Манула• 06 января 2025
Ответ дляspart-5037
Лучше плохой мир, чем хорошая война (с)
Слухайте, владімірХ нещодавно зізнався, що йому без ’движухи’ нудно, Не треба виправдовувати агресора та звинувачувати жертву агресії
YaЯна• 06 января 2025
1) Україну років ще 10 точно не візьмуть у НАТО. В умовах війни це неможливо на всі 💯
2) Ніякого розвалу Росії не буде, не чекайте і не мрійте
3) Ніяка потужна зброя і санкції нам не допоможуть
4) З Путіним домовитись про мир ніколи не вийде

Яке можливе закінчення:
1) Воно здихає і його послідовники згортають лапті
2) Військові інших країн між нами (у що мало віриться)
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Манула• 06 января 2025
Ответ дляYaЯна

Яке можливе закінчення:
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Із всіх можливих варіантів закінчення найбільш реальнішим виглядає 3-й ...
автор lilu1990 • 06 января 2025
Ответ дляArgesha
Ну так нас за лошар і дегенератів-дикунів тримають, тому й питати нас багато честі. А країни Європи завжди славилися розумними людьми, що вчиняли конструктивно і далековидно, і в результаті війн поводилися так, що за них, як і нині, лізли на амбразуру, ’не здавалися’ і вмирали мільйонами тупі лохи. Їм із сусідами пощастило, нічого не скажеш
Я загалом про напад росії, а не про те шо ви тут понаписували
автор lilu1990 • 06 января 2025
Ответ дляSantaMonika
Я теж не розумію
Чи людина придурюєтся, ну то ще ок, а якщо дійсно так думає, то гірше
Я розумію що правда завжди незручна
автор lilu1990 • 06 января 2025
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
У них не буде вибору
автор lilu1990 • 06 января 2025
Ответ дляspart-5037
Лучше плохой мир, чем хорошая война (с)
Брєд. Війна була неминуча. Росія все одно напала би
Teonaa• 06 января 2025
Ответ дляlilu1990
Щось не помітно
А в цілому не маю нічого проти. Третя світова назвали, якщо треті країги втрутяться?? Так вони наче втрутилися. Чому б і баці аля демоаратіі ще б комусь не втрутитися - Польща, Франція - будь ласка.
E-n-t-o-n-i• 06 января 2025
Ответ дляМанула
Всегда интересовало.
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
И если что то плохое происходит у человека, компании, страны, то говорят- это бумеранг. Где то провинились- это ответ
Вот то что сейчас происходит это бумеранг?
kornezka• 06 января 2025
Ответ дляYaЯна

Яке можливе закінчення:
3) Прилітають риптилоїди і нас спасають
Тобто нам гаплик.
Леска• 06 января 2025
Ответ дляlilu1990
Якшо хтось думає про договір з росією...вам в одну палату до арестовича
А про що, власне, договір? Про спосіб страти?
Дождливая• 06 января 2025
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Всегда интересовало.
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
Да нету никаких бумерангов. Это последнее утешение обиженных
Манула• 06 января 2025
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Всегда интересовало.
Тема бумеранга.
Все всем его желают.
Мені здається для нашого випадку це нехтування правилами, прописаними кров´ю - ’Народ, який не бажає годувати свою армію, незабаром буде вимушений годувати чужу’, або ’хочеш миру - готуйся до війни’ ...
E-n-t-o-n-i• 06 января 2025
Ответ дляМанула
Согласна. Как вариант.