Шмоточницаца• 05 января 2025
Де купуєте парфуми? Мейкап щось мало довіри, в брокар недостатній вибір
Я_канеша_извиняюсь• 05 января 2025
В Douglas по акціям. Але помітила, що ціни тут на парфуми суттєво дорожчі ніж в Україні. Тому парфуми тут по акціями, а косметику замовляють на Мейкап і передаю собі перевізником. Все що в Україні коштує 20 євро, в ЄС одразу 40...це я про косметику. Туш Лореаль 18 євро, притому що завод саме в цій країні. Дома ця туш 380 грн.на Мейкап) і, доречі, якість за 18 євро жахлива. Неможливо її змити нормально ((
рукиЖимолости• 05 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вы в Париже?
Шмоточницаца
• 05 января 2025
Ответ дляПухнасті штани
А вы мешками покупаете, что вам недостаточный выбор ?
Немає позицій, які мені потрібні, тому для мене недостатній
рукиЖимолости• 05 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ні)) навіть не у Франції
Я сейчас в Париже и завод лореаль тоже есть, но лореаль золотистую я покупаю за 11 евро и качество лучше чем в Украине.
ФФФФристайла• 05 января 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
kremchik
научите как там опкупать-сколько раз заходила-не раздуплюсь
СкумбріяП8• 05 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Где такие цены?
Первоклашка Я• 05 января 2025
Інстаграм магазини Парфюмергорг та Бьютітрендс. У першого магазину є офлайн магазини в Києві і Полтаві. Великий вибір і гарний сервіс
хутряна володарка• 05 января 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Notino, rossman
в ностино есть двойная конвертация при онлайн оплате?
СкокоМнеДадите• 05 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ви що таке писати, зараз набіжать і заклюють))) в Україні ж нема оригіналів взагалі, всьо паль дешева, оріджинал тільки в Європі!🤣
Чекайте, експерДи на підході))))
Крем для арбуза• 05 января 2025
Ответ дляdf364tye3
Мейкап , нотино , ева ,,,
люксы покупайте не парьтесь ,,,
все ок ,,,
если какой супер , премиум ниша , за тысячи долларов не знаю ,,,
люксы покупайте не парьтесь ,,,
все ок ,,,
про нотино . несколько раз обсуждали на кремчике подделки на том форд,пенхалигонс,купленные на нотино. с фото и чеками.
Крем для арбуза• 05 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чекайте, експерДи на підході))))
мое любимое - когда и в брокарде подделки. но нет ни фото,ни чека)))
СкокоМнеДадите• 05 января 2025
Ответ дляКрем для арбуза
О, це топ))))
Моє улюблене- я ці духи вже мала, купляла 12 років назад в Дьюті Фрі або Хранції, і купила тільки що в Україні- паль, взагалі інший запах 🤣🤣🤣
Крем для арбуза• 05 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
О, це топ))))
особенно если все куплено до 10года,до запретов ифра и переформулировок всех ароматов
Вмію заміряти найкраще• 05 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чекайте, експерДи на підході))))
В Європі за підробки добре надають по шапці.
А в Україні відкати і ніяких проблем.
Але ті, хто постійно купляють підробки, ясно, що не знають, як той оригінал виглядає.
А в Україні відкати і ніяких проблем.
СкокоМнеДадите• 05 января 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А в Україні відкати і ніяких проблем.
Ой, Ви б здивувались скільки підробок є в Європі))) просто Ви не варитесь в цьому і не стикались близько.
В Україні теж є підробки і є оригінал, але в нас експердки диванні кричать зі всіх кутків, що кругом брехня, обман, підступ-оригіналу нема й не було🤣
Крем для арбуза• 05 января 2025
я тут кстати вспомнила про тему
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3649196
уверена.что у автора топорненькая подделка,может кто еще зайдет на шанель посмотрит?
Ответ дляКрем для арбуза
лет пятнадцать , армани , паки рабаны , версаче ,чиванши , саваж и пр попсовый люкс покупал ,,,
не каких вопросов ,,,
на еве кстати тоже на удивление ,,,
первые раза два очковал ,,,
все ок ,,,
но я не чего дороже сотни долларов, не пользую ,,,
не каких вопросов ,,,
на еве кстати тоже на удивление ,,,
первые раза два очковал ,,,
все ок ,,,
Божий одуванчик• 06 января 2025
За границей) путешествую и с каждого путешествия привожу парфюмы.
Замрійлива• 06 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дивно. В мене подруга просить сестру купити їй косметику в Німеччині, каже там дешевше.