На привозе• 06 января 2025
Кто что готовит на завтра?
Пока что в меню узвар, кутя.
Госпожа Белладонна• 06 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Напевно тому що святкування 7 січня це не вибір, а навязане совєтами, так само як і російська мова і дєдушка мароз. Говоріть що хочете, але ми не вибирали курс на маскаляндію, ні їх навязану культуру, ні пітпілля та репресії для нашої еліти
Ну и пожалуйста, отмечайте 25-го, тем более, что вы вообще не в Украине. Отмечайте на американский манер. А кому-то 25 это навязанное… Отстаньте от людей и будьте добрее
Love_Love_Love_• 06 января 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Це ви відстаньте від людей.
Госпожа Белладонна• 06 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ви відстаньте від людей.
А я не говорю у кого когда Рождество. Люди сами разберутся
Лялькодзьоб• 06 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
На завтра?
І воно так усе і буде стояти на столі до завтра?