И сколько дней они хранят?
klaraneill• 06 января 2025
За зберігання відправлення3, у тому числі за заявою адресата (одержувача) - 10
3 Понад п’ять робочих днів після надходження до об’єкта поштового зв’язку (за кожен наступний день після надходження), але не більше ніж 41,67 грн (без ПДВ) або 50,00 грн (з ПДВ). При цьому день надходження відправлення до об’єкта поштового зв’язку та день вручення не враховується.