Прибираю щодня• 04 января 2025

Посилка в Канаду, відправлена до страйку

Дівчата, хто надсилав посилку в Канаду до страйку, а потім вона "підвисла". Страйк уже закінчився, ваша посилка відновилась в доставці? Замовник кіпішує. Я надсилала в листопаді, а 24-го грудня вона уже засвітилась на пошті Канади (страйк закінчився). І далі після цього числа не рухається. Чи є шанс, що її все-таки доставлять? Онлайн-декламацію на пошук створила
Марафетчица• 04 января 2025
Так, доставлять. У мене одну вчора доставили і друга рухається по Канаді. Відправляла їх десь за тиждень до страйку.
Сонечко• 04 января 2025
Разгребут завалы посылок за 1-2 месяца, так заявила канадская почта. Они там на расслабоне.
автор Прибираю щодня • 05 января 2025
Ответ дляСонечко
дякую, хоч заспокоїли. просто замовниця кіпішує. каже, місяць ще чекає, а потім буде требувати гроші назад