Небоброїдка• 06 января 2025

лікар дуже сварився на мене, коли я сказала що купую з Iherb

В мене інсулинорезистентність
У батьків діабет 2 типу
Я купую омегу, вітамін Д3, вітаміни групи В, для підтримки печінки

Що я не так купила? ( берберін пишуть що допомагає про інсулінорезистентності
Я не розумію..
Emm11117• 06 января 2025
По моєму досвіду, Iherb кращий за сучасних лікарів (але не за всіх!), кидайте тапки
Рассказница• 06 января 2025
У вас розумний лікар, прислухайтесь до нього
Роза в вазі• 06 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Жиро? Реально? Отой червоненький цианокбаламін в ампулах на маслі?
Я такое овно
Никогда не пила. В капсулах он. Есть в комплексе, есть отдельно. Мне всегда назначали отдельно, чтоб контролировать его усваиваемость.
В курсі діла• 06 января 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
А мій навпаки хвалить, коли добавки згадую (йому до 40-ка років, може то лікарі старої школи зляться, бо навчатись не хочуть)
Та ні, недавно була на прийомі у 70-річного, якраз навпаки радив, що варто приймати з добавок, що - ні, і чому саме. У доньки педіатр за 50 також була не сильно ’доказовою’, знала її ’слабкі’ місця, і донька практично ніколи не хворіла довше 3-4 днів, антибіотики за 20 років приймала двічі, в пологовому і при ангіні у 4 місяці (там був реально складний випадок). Одного разу нашого лікаря не було, а заміна лікувала ’за протоколом’, то дитина ледве за два тижні вичухалась.
Мамин тріль• 06 января 2025
Ответ дляinna5577
Это не медпрепараты, их никто не исседовал, какие аргументы вам еще нужны?
Ну,.....) Астразенека свою вакцину тестила вроде и как это помогло?
Мамин тріль• 06 января 2025
Ответ дляРоза в вазі
В12 жирорастворимый. Нужно смотреть состав. Мне врач назначала бешки без б12. Его переизбыток хуже нехватки.
С группой В нужно быть в принципе очень осторожным.
Голова колгоспу• 06 января 2025
Моя лікар також трохи посміялася над тим, що я п´ю якусь траву проти приливів, і назначила австрійський препарат. Брестажин. І що я там бачу? Складові препаратів із Айхербу. Я навіть питала її щодо витексу, індолу, чи можна просто покупати і приймати.
Згодом просто підберу такеж саме дозування і за меньшу суму, ніж я купила ту упаковку.
Вареничніца• 06 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
Це просто коробочка пуста
Щоб сортувати ліки
В нас такого не бачилс
В червоному маркеті їх куча різних
70 грн за дві штуки
Кумедний ґудзик• 06 января 2025
Ответ дляАнонимарик
Лікар напевно сварила за те, що ви купуєте препарати не сертифіковані в Україні. В її розумінні ви витратили гроші на те, що не відомо яке по якості
П. С. Я сама лікар, теж дещо собі купую з Айгерб. Але не всі мої колеги довіряють цій торговій площадці
При этом я не хочу описывать свой долгий поиск витаминов по следам офф дистрибьюторов и сертификатов, напишу только то, что наличие в определенных аптеках, таких как 911, они же аптека оптовых цен и что-то еще, этих препаратов -нелегальное. При этом, они же были на сайте офф дистрибьютора в Украине с другими его препаратами, но зарегистрированной дозировки определенного витамина у официалов не было,в сети 911-есть😏 меджик, не правда ли?) когда в аптеке я потребовала сертификат, вы бы видели какую залипуху отфотошопленную они мне прислали с данными из лаборатории в ‘Штатах’. Официалы у нас развели руками и попросили обратиться в другие аптеки, в которых о ни уверены, при этом , 911 у них как была так и есть в перечне ‘проверенных’ партнеров. Я не оправдываю айхерб, это, вообще, непонятное и как они везут, и как не соблюдают температурный режим, но то, что я описала выше-мрак. Осталось разобраться, куда дальше идти с этими сертификатами.
Биотус, тот , вообще, сам часть варит в Украине
Бува і таке• 06 января 2025
Ответ дляПокорительная
Звісно, не лікується, ’просто’ коригується харчуванням і руховою активністю. Однак, доказові лікарі про це не скажуть, лише почекають півроку-рік, щоб доказово лікувати таблетками по протоколах.
Якраз доказові лікарі і говорять про корегування.
А недоказові- лікують БАДами і ще купа аналізів на 1000- чі
Анонимарик• 06 января 2025
Ответ дляРоза в вазі
Ви в школі не навчались? З яких це пір В12 жиророзчинний?
Жиророзчинні лише А, Д, Е та К. Всі інші вітаміни водорозчинні
Поліцейський патруль• 06 января 2025
Ответ дляМамин тріль
Ну, и пришли к определенным выводам, приличные страны ее не закупают, так что, да, помогло
Морковна• 06 января 2025
Ответ дляТракторні війська
Дивлячись що купувати. Той же кальцій (цитрат кальцію) я на Айхерб годину шукала. Там купа такой ж крейди (карбонат кальцію) як і у звичайній аптеці.
Що там годину шукати, зараз навіть окремий розділ виділено https://ua.iherb.com/c/calcium-citrate
Я беру з вітаміном Д https://ua.iherb.com/pr/21st-century-calcium-citra...
Мамин тріль• 06 января 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Она снята с производства и ее никто уже не покупает. А к определенным выводам пришли не во время тестирования, а во время применения. Так чем это отличается от приема БАДов с айхерба?
ЕваАдамівнаРайська• 06 января 2025
Ответ дляРоза в вазі
Ага. Особенно Торн. И доктор Меркола. Кто знает, тот поймет
А поясніть тим, хто не знає
Дама_с_коготками• 06 января 2025
Ответ дляГотова до другої
Цена выше того, что можно купить дешевле в Украине и такой же эффективностью.
Хотя для кого-то сказать, что пьет препараты с IHerb это какой-то косвенный признак статусности, эксклюзивного ухода за собой...
Лично мне это непонятно)
У поимеру сейчас в наших аптеках продается очень много препаратів представленных на айзебр, но цена у нас очень завышена на них. Не понимаю причем здесь статусность то, что ты, грубо говоря в аптеке с названием айзебр купил препарат, а не в аптеке Копейка. Это просто супермаркет балов, не более того. Возможно это вы так воспринимаете ’статусность’?
Аристократка-тунеядка• 06 января 2025
Вид д с к2 и магнием пьют
Берберин помогает да
Анонимарик• 06 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Зазвичай аптека запрошує сертифікат у дистрибʼютора на конкретну партію і це займає 2-3 дні. Він має бути українською мовою, номер та дату реєстрації. Якщо у вас є підозра на фальсифікат, то ви можете звернутись на сайт виробника зі скаргою або у СБУ якщо є підозра на протизаконний обіг лікарських засобів.
Кумедний ґудзик• 06 января 2025
Ответ дляЕваАдамівнаРайська
А поясніть тим, хто не знає
Плюсую,пните как вам напишут, пжлст, не знаю, о чем , но недавно в одной из аптек торн пропихивали как панацею и лучшее среди витамин. А ты как дурак , стоишь и думаешь, реально ли врач на откатах, а это лучше или нет🤷🏻‍♀️😄
Анонимарик• 06 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вид д с к2 и магнием пьют
Берберин помогает да
Не зовсім так. Додавати до віт К при прийомі віт Д потрібно лише при високих лікувальних дозах. Стосовно магнію, то зараз практично всі мають його дефіцит. Якщо людина пьє 2 та більше чашок кави в день та ще й на доочищеній воді, то в неї 100% є дефіцит магнію
Морковна• 06 января 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Тут є функція редагування, якщо перед відправкою не можете перевірити свій текст..
Кумедний ґудзик• 06 января 2025
Ответ дляАнонимарик
Ну вот официалы написали, ‘нуууу странно, выберите лучше вот эту или эту аптеку’, при этом, еще раз, 911 так остался висеть у них же на сайте в партнерах. Сертификат я им не отправляла, потому что-что толку… сбу)? спасибо за рекомендацию, но думаю, в аптеке есть кто-то и оттуда, кто способствует их раскручиванию, вы обратили внимание как они стали в киеве одними из самых крупных, при этом, открывая офисы со стеклянными витринами и препаратами на них в +40 на солнце👍 а некогда мне страховая рекомендовала в аптеке 911 не покупать препараты, еще кийавиа и третий кто-то был в перечне ‘черных’ аптек😏
Аристократка-тунеядка• 06 января 2025
Ответ дляАнонимарик
При всех дозах если не хотите получить кальцинаты. При этом есть интегративная схема где пол года пьется магний , потом месяц к2 и только потом добавляется Вит д.
Щедрик ведрик• 06 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
Сказав шо то все фуфло
Как бы да, еще и дорогое фуфло
Анонимарик• 06 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Я не в Києві, у нас ця мережа не розвинена. Але на скільки я знаю, то вони під себе викупили Аптеки низьких цін, Копійка, Шара, Не болій і ще декілька дрібних мереж. Тому можливо ви маєте рацію і їх хтось кришує, не здивуюсь якщо СБУ 🤦‍♀️
Чавонадо• 06 января 2025
Вчора дивилась інтервʼю з трансплантологом. Вона розповідала, що найчастіше пересадки печінки потребують люди, які зловживають БАДами. Це на першому місці, навіть перед алкоголем.
Бо їх не призначає лікар, нема нормального дозування, всі їх призначають самі собі (і добре, якщо перед цим здали хоч аналізи) і пʼють незрозуміло як.
Анонимарик• 06 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Маркетинг страшна сила. Фармакологія це теж бізнес, не забувайте про це
Чучело-Мяучело• 06 января 2025
Ответ дляВ гости звали?
так, лікарі бісяться, як чують iherb
Мой гастроэнтеролог решил мои проблемы с желчным.
Назначил лецитин , магний ,таурин с Айхерб.
Результат вижу.
жінка незаміжня• 06 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Мені колись лікар прописала бади, я якось так скептично поставилась до них. По-перше, в мене було протипоказання до прийому, по-друге, БАДи індійської фармкомпанії не викликали довіри, по-третє, вони продавалися далеко не в кожній аптеці. Отже, я вирішую їх не приймати. І що ви думаєте, зустрічаю шкільну подругу, яка працює у цій компанії і вона сама лікар, але зарплатня на той момент не влаштовувала, тому пішла в сферу продажів і вона мені говорить: не треба їх приймати. Ось такий збіг обставин
Аристократка-тунеядка• 06 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
Сказав шо то все фуфло
А что он должен вам сказать если учился в мединституте за дурные деньги по старым протоколам где учили лечить а не предупреждать заболевание.