Раз одела не бу• Изменено 06 января 2025

Чому переїхавши у місто багато людей починали розмовляти російською????

Приклад моєї одногрупнмці,все життя розмовляла на укр,,,,переїхала вчитися до Києва ,і все ,почала розмовляти російськ
Аноним_1857• 06 января 2025
Ответ дляliss
Социальный лифт действительно для украинской молодежи закрыт , потому что на хороших должностях будут дети действующих лиц . И выход на хорошую з/пл только уехать из страны и изучить язык европейской страны ) чем сейчас и заняты тысячи украинцев .
Можете статистику надати ?
Аноним_1857• 06 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Так интересно.
Что немцы творили именно на территории нынешней Украины. Сколько людей погибло, пострадало.
А что сейчас.
Каждая вторая дама от 16 до 85 готова зацепиться за ... с немецким паспортом абы остаться)
Учат язык немецкий аж гай шумит.
Как говориЦЦа деды воевали....
А русскіє , що тут творили ? Ви забули ? Україну після розвалу російської імперії більшовістська російська партія окупувала , створили переворот у пітері і потім пішли нести свій рускій мір на наші землі !
Можу брикнути• 06 января 2025
Ответ дляПез Году Неделя
То не інтелігенція ,пані,а нащадки завезеної з боліт орди
Інтелігенція -це Хвильовий,Зеров,Стус,Підмогильний ,Драй -Хмара,Куліш ,Горська а,Івасюк та багато інших закатованих українців
А сейчас кто?
Пез Году Неделя• 06 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
А сейчас кто?
Для мене це Ліна Костенко,Ратушний,який загинув на фронті .
А все інше то малороси .
Русланка з гілки• 06 января 2025
Тому що нам все життя вбивали, що говорити російською, то круто. Українську мову вважали сільською, меншовартістною, гіршою.
Ми намагалися показати, що ми не селюки, ми круті.
liss• 06 января 2025
Ответ дляАноним_1857
Можете статистику надати ?
Можете ее сами посмотреть . Интернет открыт .
Можу брикнути• 06 января 2025
Ответ дляПез Году Неделя
А все інше то малороси .
Лина Костенко и мне нравится. Но в прошлом она славила коммунистический режим и партию.
Но наверное это было для ее безопасности.
Зроблено у 80-х• 06 января 2025
Ответ дляПез Году Неделя
А все інше то малороси .
То есть, на всю Украину, 2 интеллигента, по вашему?
Зроблено у 80-х• 06 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Класс. Но теперь то защебетали - сверху пришла отмашка, можно)
Вы такая ’принципиальная’ во всех вопросах?
Аноним_1857• 06 января 2025
Ответ дляliss
Мені ще потрібно доводити ваші слова ?
Ви пишите нісенітницю , а я маю шукати в інтернеті докази цьому (
Це ваше ствердження , так доведить , що не бла бла бла
liss• 06 января 2025
Ответ дляАноним_1857
Мені ще потрібно доводити ваші слова ?
А я вам ничего не должна и никому ))
Ищите . Не нравится написанное не читайте , сути это в целом по проблеме не поменяет . Как уезжают так и дальше будут уезжать.
Аноним_1857• 06 января 2025
Ответ дляliss
А я вам ничего не должна и никому ))
Ви накатали , а доказів нуль , ваша думка без доказів -помилкова !
Це як казати що шар то квадрат !
liss• 06 января 2025
Ответ дляАноним_1857
Це як казати що шар то квадрат !
А тем временем все немецкий учат 😹