ніколи такого не було• 06 января 2025
Що порадите почитати?
Із останнього що сподобалось Анна Тарнава 2 книги і "Проклята краса"(автора не пам´ятаю. Що порадите?)
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2025
Дівчина у потягу, Хранитель забутих речей - це те що з останніх
Треба ось так• 06 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я вас чекала.)
Що ви знайшли у ’Дівчині у потягу’ ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Я вас чекала.)
Що ви знайшли у ’Дівчині у потягу’ ?
як добре що ви мене дочекались )
Що знайшла - доволі цікаве чтиво ) люблю такого плану
Коржик• 06 января 2025
Одесская сага - восторг, только дочитала. Первая часть - очень много смешных моментов, другие посерьёзнее конечно. Сейчас читаю 7 мужей Эвелин Хьюго, тоже хороша
Треба ось так• 06 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
як добре що ви мене дочекались )
Що там цікавого?
Діалоги - 0.
Головна героїня алкоголічка, сьогодні оббльована, завтра обсцяна, після завтра - оббльована і обсцяна одночасно.
Я і читати намагалась, і слухати - не можу, кров з очей і ушей. Не знаю чи дійшла до половини.
Що там цікавого? 🙈
Я серйозно.
Діалоги - 0.
Що там цікавого? 🙈
Я серйозно.
Завжди з рушником• 06 января 2025
А ще ’Місто дівчат і ’ Їсти, молитися, кохати’. Якщо любите фантастику, то ’Четверте крило’ дуже захоплює
Мавка• 06 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Що там цікавого?
Діалоги - 0.
Що там цікавого? 🙈
Я серйозно.
Діалоги - 0.
Що там цікавого? 🙈
Я серйозно.
Там интересный сюжет и сюжетные повороты. У ее такого поведения была причина не самая очевидная
Треба ось так• 06 января 2025
Ответ дляМавка
повороти п´яної головної героїні?
Мавка• 06 января 2025
Ответ дляТреба ось так
повороти п´яної головної героїні?
Нет, сюжета. Если вы читали книгу так же внимательно, как мой коммент, то тогда без вопросов
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Що там цікавого?
Діалоги - 0.
Що там цікавого? 🙈
Я серйозно.
Діалоги - 0.
Що там цікавого? 🙈
Я серйозно.
я вам серьозно і відповідаю - моральні переживання героїнь, особливо Сьюзен - періодично дратувала своїми зривами і алкоголізмом, метання Меган, намагання Анни створити навколо себе уявлення про ідеальну родину і постійна боротьба з привидом першої жінки, накручування себе... Доволі життеві ситуації. Дуже саодобався фінал, на останніх сторінках готова була просто прибити ідіотку Анну, коли вона почала розуміти в якій ідеально строреній власноруч брехні живе, амністію вона отримала в моїх очах - коли міцніше і сильніше провернула штопор в шиї Тома, а потім не здала у відділку Сьюзен, сказавши що Том перший напав зі штопором в руках.
Спочатку було трохи нуднувати і незрозуміло, але з половини книги коли зрозуміла з ким спала Меган чекала розв´язки.
Треба ось так• 06 января 2025
Ответ дляМавка
Я описала те, про що там написано. У вас - вода водою.
Треба ось так• 06 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дякую.
Я дочитала/дослухала до зрад Меган.
Далі не читала.
То де вона ділась чи хто її вбив?
Я дочитала/дослухала до зрад Меган.
Далі не читала.
То де вона ділась чи хто її вбив?
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2025
Якщо можете читать про контрацентраційні лагеря то цікава книжка ’Бузкові дівчата’, важка... ’Серед сірих сутінок’ - теж цікава, але тема фактично перекликається з попередньою книгою
Якщо читаете підліткову літературу і любите містику - то Анна Каньтох цикл з 3-х книжок ’Таємниця покинутого монастиря’, ’Таємниця проклятого лісу’ і ’Таємниця 13-ї години’. Повоенна Польша, ангели що впали з неба, обрані діти котрі повинні виконати певну місію... Мені сподобалось ))
Треба ось так• 06 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Плюсую за ’Бузкові дівчата’, книга гарно і легко написана, але важка :(.
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Дякую.
Я дочитала/дослухала до зрад Меган.
Далі не читала.
То де вона ділась чи хто її вбив?
Я дочитала/дослухала до зрад Меган.
Далі не читала.
То де вона ділась чи хто її вбив?
в лісі ділась ) і висновок - потрібно думать перед ким роздвигать ноги і чим це все закінчиться
Треба ось так• 06 января 2025
Автор, якщо вам сподобалась ’Проклята краса’, то можете читати всього автора - Дарина Гнатко.
Ще зі схожого ’Смарагд’
Шмоточницаца• 06 января 2025
Я люблю Бакмана, трилогія про Ведмеже місто, Моя бабуся просила її вибачити.
Шмоточницаца• 06 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Хорога книга. Правда, Соловей крутіша :) і ще Все те незриме світло до них в компанію.
Шмоточницаца• 06 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Квіти для Елжернона
Хороша книга, щемка і щира. Для роздумів.
Треба ось так• 06 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
В мене ці дві вже є в читалці, але під час війни таке читати не можу :(
Слава Українi• 06 января 2025
’Таємний щоденник Веріті’
Тут радила дівчина раніше. Нажаль, українською не знайшла скачати. Але я у захваті. Раджу, дуже цікавий сюжет з несподіваним фіналом. Неможливо зупинитися до останніх сторінок.
Шмоточницаца• 06 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Розумію. Особисто мені воно терапевтичне, це ж не ця війна, а інша, яка закінчилася і всі мерзотники отримали по заслугам. Про сучасну не читаю, хоча зараз багато такої літератури.
Аое всі різні
Треба ось так• 06 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
Аое всі різні
Я про сучасну і читати не буду. Дуже все ’однобоке’. Не знаю, як пояснити, але нав´язливі запевняння, дуже не подобається. Я тут і зараз, все бачу/розумію/аналізую, геть не сприймаю ту писанину. Розумію, люди хочуть слави, але ’писаки’ вони ще ті.
Леди Г• 08 января 2025
Ответ дляСлава Українi
’Таємний щоденник Веріті’
А вам ця книга з самого початку пішла? Бо я почала слухати, таке щось, бульварне чтиво. Коли дійшла до ’він зняв з мене трусікі і увійшов в мене’, чогось здалося, що така буде вся книга, то вимкнула її. Таке я не люблю