Самохвалова• 06 января в 22:42

Доктор Петрик реально лікує без ліків? Фото цін

Нічого проти не маю
Якщо людина реально може вилікувати
Але цікаво чи зтось звертався
Жирафовое варьенье• 06 января в 22:44
Ого)) я іноді слухаю його на ютубі, то цікаво розповідає і толково. До багатьох порад прислуховуюсь. Але за ціни і не знала, капець )
Місячне Сяйво• 06 января в 22:44
без лоха и жизнь плоха)
Триндю-бриндю• 06 января в 22:44
Холестерин снизится... Ну да, логично с такими ценниками на еду не останется вот и лечение..
Нічна ненажера• 06 января в 22:45
Певні показники напряму залежать від харчування, лікування - це сильно сказано. Регуляція.
Цирк на дроті• 06 января в 22:45
Заплатили, денег на еду не осталось - похудели. И лекарства не нужны
Шукаю стакан• 06 января в 22:45
А реальные пациенты есть?
А Я Самая Самая• 06 января в 22:46
Цікаво, що це за програма антіейджинг, розвод для лохів якийсь..
Я слухала його відео, але нести такі гроші невідомо за що...
Жена аллигатора• 06 января в 22:46
Как минимум, к нему можно пойти потому, что чувак умный. Научился зарабатывать большие деньги на лохах. За это достоин уважения и внимания
УжеВотДа• 06 января в 22:46
Они с женой как двойняшки, у них лица такие своеобразные, у веганов часто такие
А Я Самая Самая• 06 января в 22:47
Ответ дляШукаю стакан
А реальные пациенты есть?
Та є мабуть, олігархи там різні, судді, еліта.
Життє Бентежне• 06 января в 22:47
Хто це???
УжеВотДа• 06 января в 22:47
Ответ дляЖиттє Бентежне
Хто це???
Украинский доктор Берг)))
Краля-Галя• 06 января в 22:48
Живу поряд з ним
Чесно кажучі, не знаю куди потім можна витрати ці статки, бо їздить він на велосипеді, робота неподалік від дому, харчується простою і корисною їжею, бігає, в житті ще худіше, ніж на екрані
Триндю-бриндю• 06 января в 22:49
Ответ дляКраля-Галя
Живу поряд з ним
Может он тоже платит за курсы?
Алина-1240• 06 января в 22:51
Не наю.но бывает у всяких знахарей и прочей ерундой люди излечиваются,так что все может быть
Шукаю стакан• 06 января в 22:51
Ответ дляКраля-Галя
Живу поряд з ним
Які статки, як немає пацієнтів?
Краля-Галя• 06 января в 22:52
Ответ дляШукаю стакан
Які статки, як немає пацієнтів?
Пацієнти якраз є, спробуйте записатись
А Я Самая Самая• 06 января в 22:52
Ответ дляКраля-Галя
Живу поряд з ним
А я представляла його і жінку як вони живуть на зароблені гроші в якомусь крутому великому будинку-котеджі і працюють там навчаються, працюють і читають щось і вдень і вночі, щось нове винаходить.
zztop-b844• 06 января в 22:52
Я так думаю что желающих не много , поэтому доктор ищет одного лоха в месяц чтобы тот оплатил его месячное содержание, а то доктор будет не диете
zztop-b844• 06 января в 22:54
Ответ дляКраля-Галя
Пацієнти якраз є, спробуйте записатись
Ему просто не имеет смысл выходить чаще двух раз в месяц на прием, поэтому с записью проблема, а не из за наплыва жирных пациентов
Леся Українка• 06 января в 22:55
я его жену знаю, а его чесн говоря... удивлена)))
Сунуся в чужі справи• 06 января в 22:59
Ответ дляА Я Самая Самая
та нє, ці всі на оземпікє
Кукусик• 06 января в 23:00
Наталя вела мою вагітність 13 років тому, справила дуже приємне враження. Одного разу не сподобався мій аналіз сечі, направила мене на УЗД нирок до Михайла (в сусідній кабінет), той подивився, каже - нирки як в дитини. в сенсі, здорові. мабуть, некоректно зробили аналіз. перездала - все ок. тобто, ніяких хибних діагнозів та викачування грошей не було. до речі, Наталя сама народила за тиждень до мене.
все по ГОСТу!• 06 января в 23:01
Мужа сестра и мама подсели на доктора Чайку. Сестра брала онлайн консультацию - 15 тыс / Вот люди умеют разводить
Фиктивная• 06 января в 23:02
Та кашпіровський і чумак не були такими дорогими. Мабуть таки реально лікує….. від Ваших грошей
Дева Мария• 06 января в 23:03
Ответ дляКукусик
А він же лікар узіст? А вона гінеколог ? Клініка нютака маленива була на Лукʼянівці ?
Запорожьемойдом• 06 января в 23:04
Офигеть. А чем он лечит без лекарств? Оплата после результата, надеюсь;)?
Кукусик• 06 января в 23:04
Ответ дляДева Мария
так, вони починали там. з маленької клініки, називалась Ульрасаунд про.
Дева Мария• 06 января в 23:07
Ответ дляКукусик
Точно . Я у нього була при вагітності на Доплері сосудів голови . Дуже класний лікар . Він мені ще тоді розказував , що повністю читає англійсько мовну мед літературу та статті . Що у нас лікувати не дуже вміють , багато призначають ліків непотрібних .
Харчовий тріль• 06 января в 23:07
Ответ дляУжеВотДа
Она его сестра. Вы ж про ту, которая не в Украине живёт и рассказывает про биопродукты?