Красота неземная• 07 января в 06:09
Який заробіток у вашого чоловіка?
Чоловік заробляє 30000🙁
І це ще непогана зп по місту(не мільйонник) а як у вас?!
Агент Пинкертона• 07 января в 07:44
Ответ дляЛенивица-красавица
При чем здесь продукты? У меня на продукты 4 часть всех расходов, а может и меньше
Так то у впс. Продукты самые дорогие и на них идет больше всего. Одежду не покупаешь же постоянно. Если следить и не кушать одну картошку с макаронами. А покупать регулярно не дешевую курицу а телятину.рыбу не хек а получше что то..масло нормальное или крем сыр Филадельфия, коротый с 2022гстал с 70 грн 145 грн. Разную зелень, салаты..айсбеог 100 грн за головку. Т.е. питаться нормально чтоб потом витамины аптечные не есть.то денег уходит огого
Злива інформації• 07 января в 07:44
Ответ дляЛенивица-красавица
Просто у вас доход высокий а у простого человека продукты пол зарплаты забирают плюс коммунальные. Свет газ в Киеве по другим ценам?
Агент Пинкертона• 07 января в 07:45
Ответ дляКрасота неземная
Вау, навіть не знаю куди стільки можна кожен місяць витрачати, відкладати просто?!
Розумні завжди відкладають. А взагалі це манікюр.косметолог . Я -доглянута жінка.ось зараз ходжу на курс масажу для обличчя.після мікротоки. Хороша техніка вдома і т.д
Ленивица-красавица• 07 января в 07:47
Ответ дляЗлива інформації
Вы понимаете, что качество жизни - это не только продукты, свет и газ?
Мы же сейчас не про выживание беседуем, а про стоимость жизни. В Киеве она выше. Спорить с этим глупо
Душка-свекрушка)))• 07 января в 07:48
Ответ дляМадам Подлинник
Конечно,кроме чужой зарплаты,о чём ещё говорить.
А сюда зашли исключетельно о погоде поговорить
Кусюче сонечко• 07 января в 07:51
Понятия не имею сколько он зарабатывает.На продукты трачу 15 т. в месяц. А все остальное,даже не знаю сколько стоит. Мы одежду покупаем по мере необходимости.На ребёнка сколько надо столько и даёт. Отдыхаем мы с малым на море,он на рыбалке все лето. Нам хватает.
Злива інформації• 07 января в 07:53
Ответ дляЛенивица-красавица
Конечно понимаю. Но тема не про качество жизни а про зарплату мужчины у которого 30тыс и это только в зажопинске можно жить а в Киеве нет. В маленьких городах такие же расходы. Речь не про министра а про обычную среднестатистическую семью.
Злива інформації• 07 января в 07:54
Ответ дляNo problems
Нема чоловіка, нема його зарплатні. Аліментів на двох дітей з колишнього маю приблизно 20-23 тисячі.
Непогано. Повезло з бувшим чоловіком
А що таке?• 07 января в 08:00
Ответ дляАгент Пинкертона
Звичайно. Все дорожче у 2 рази. Всі послуги. Штани підрубити 400грн. В мал.містечках і за 100-150 може бути.а манікюр в салоні 1500 тис. Простий 600 грн
Жесть. Я сто років не зверталася щодо вкорочення штанів, але за 400 я на розпродажі нові куплю. Треб тепер уважно на зріст дивитися ))
Мадам Подлинник• 07 января в 08:04
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Скудная у вас фантазия
Агент Пинкертона• 07 января в 08:04
Ответ дляЗлива інформації
Газ самый дешевый. У меня газовая поверхность. Семья 4 чел. В месяц 12 кубов.аж 100 грн. А вот электртчество дорогое
Агент Пинкертона• 07 января в 08:05
Ответ длясама себе прекрасная
Чоловіка нема, є 2500 аліментів на двох дітей.
А працювати?
Злива інформації• 07 января в 08:07
Ответ дляАгент Пинкертона
Отопление ещё есть...
Злива інформації• 07 января в 08:07
Ответ дляАгент Пинкертона
Отопление ещё есть...
Непогодка• 07 января в 08:07
Заробляв 50. ЗСУ
Звільнився після поранення. Пенсія мала бути 40, але прийняли закон 3 січня ( вночі тихенько) де всіх пенсії прирівняти до 20 тис макс
празники не помню• 07 января в 08:08
Ответ дляКрасота неземная
Звичайно задаю, як і мені знайомі.
Для чого? Це некоректно
Непогодка• 07 января в 08:09
Ответ дляКрасота неземная
У мене така зарплата. Повірте - не вистачає
Кашка-маняшка• 07 января в 08:09
Ответ дляБорода
Без боевых?
Видимо тыловой, бывший в тылу 30 тысяч, мотается по стране документы развозит , статистику ведет,
Агент Пинкертона• 07 января в 08:10
Ответ дляА що таке?
Не знаю де шиани по 400 грн. Жодних штанів за 400 грн не бачила щоб сіли нормально.я не про джинси.ось купила за 2700.так діфсно штани. Сидять як на мене шили. Не соромно і з піджаком одягнути чи з блузою. Дешева рибка-смердюча юшка
Непогодка• 07 января в 08:11
Ответ дляАгент Пинкертона
Тут не про ціну штанів …
Ленивица-красавица• 07 января в 08:15
Ответ дляНепогодка
Заробляв 50. ЗСУ
А можете номер закона написать? Моему папе вот увольняться.
Интимная• 07 января в 08:16
Ответ дляБорода
Без боевых?
З бойовими. 20 тис зп плюс бойові по днях участі нараховують, а не за міс. Мінус те, що треба здати чи купити по службі. Так і виходить, 30 тис
Непогодка• 07 января в 08:18
Ответ дляЛенивица-красавица
Ні. Не напишу. Говорили з адвокатом, він зараз займається нашою справою. Я закони не записую.
Точу ляси• 07 января в 08:21
Мій чоловік програміст , 175т , працює з дому .
Але йому повезло , як не крути, хто знав що іт популярним буде і високооплачуваним (після скачка курсу $) .
Автор, я на його зп не дивлюся , у мене є своя . І коли одружувались у нього було 4т грн і працював вчителем + репетитором. Любила його і таким , він має надійні якості , по дому все робить , прибирає , готує , дарує подарунки .
Точу ляси• 07 января в 08:22
Доречі витрачаємо ми 30-40 з його грошей за місяця , а все інше він донатить на ЗСУ .
Точу ляси• 07 января в 08:23
Ответ дляКрасота неземная
По секрету скажу - ми живемо так само як в ви і ці гроші НЕ витрачаються під 0.