Мармизунька• 07 января 2025

Чи якісні пуховики Mark O Polo?

Всім доброго здоровʼя!
Що ви можете сказати про якість пуховиків Mark O Polo? Чи теплі вони? Сподобався, але ніякої інформації про комфортну температуру і щільність наповнення не знайшла.
marata• 07 января 2025
Чудові, всім задоволена
Prervana• 07 января 2025
Ужасные кнопки. Очень плотные, чтобы застегнуть, надо двумя руками давить. Только поэтому и не купила. По температуре хз, они такие, воздушные
Tatianyshka• 07 января 2025
В мене такий як на фото, дуже теплий, кнопок немає.
MarinaPA• 07 января 2025
Дуже теплі, третю зиму ношу , якість хороша. Копки нормально застібаються
автор Мармизунька • 07 января 2025
Ответ дляPrervana
Так там замок. Хіба на карманах. Я міряла його. Дуже зручне, але саме ця воздушність викликає питання). Звикли, що в зимовому одязі як лялька мотанка)
автор Мармизунька • 07 января 2025
Ответ дляTatianyshka
Гарний) дякую за відгук)
Prervana• 07 января 2025
https://intertop.ua/ru-ua/product/jackets-marc-opo...

Я про вот эту линейку, у них у всех модели 23-24 годов эти кнопки. И на коротких, и на длинных моделях
автор Мармизунька • 07 января 2025
Ответ дляMarinaPA
Прали чи здавали до хімчистки?)
Tatianyshka• 07 января 2025
Ответ дляIrayaIra
Прали чи здавали до хімчистки?)
У подруги такий https://intertop.ua/ru-ua/product/jackets-marc-opo...
Вже 2-ий сезон, теплий, пере в машинці, виглядає дуже гарно, без зайвих деталей і нормального кольору не чорного або болотного.
автор Мармизунька • 07 января 2025
Ответ дляTatianyshka
Супер! Беру)! Дякую
MarinaPA• 07 января 2025
Ответ дляIrayaIra
Прали чи здавали до хімчистки?)
Хімчистка , прати не ризикнула, він недешевий
AnastasiaZav• 07 января 2025
У меня уже третью зиму, темно синий длинный
Хороший пуховик, стирала дома
Takamaka• 08 января 2025
Ответ дляPrervana

Вот эту модель они производят второй или третий год, там нет кнопок
https://shop.marc-o-polo.com/en-ie/p/puffer-down-h...

И вот в такой модели нету
https://shop.marc-o-polo.com/en-ie/p/hooded-down-c...
Takamaka• 08 января 2025
Ответ дляTatianyshka
Так, ця модель класна, зручна і тепла. Дуже добре переносить прання, навіть із розпушуванням майже немає мороки.
Takamaka• 08 января 2025
Ответ дляIrayaIra
Супер! Беру)! Дякую
Будете задоволена, впевнена. Легкий, теплий, зручний.
Древо жизни• 08 января 2025
Ответ дляTakamaka
потому что там пух, а не синтепон. Пух не собьется после стирки, в отличие от синтепона (ну, здесь как повезет).
Takamaka• 08 января 2025
Ответ дляДрево жизни
Да 👍🏻
автор Мармизунька • 09 января 2025
Ответ дляTakamaka
Поки задоволена. Вчора взяла. Легкий, зручний… ввечері ходила гуляти одягала на футболку- прийшла мокра😂 Але ж ще не мінус
вулиці. Однозначно тепліший ніж дублянка з овчини. Побачимо як він далі себе поведе).
Takamaka• 09 января 2025
Ответ дляIrayaIra
👍🏻👍🏻