Всім доброго здоровʼя!
Що ви можете сказати про якість пуховиків Mark O Polo? Чи теплі вони? Сподобався, але ніякої інформації про комфортну температуру і щільність наповнення не знайшла.
Ответ дляPrervana
Ужасные кнопки. Очень плотные, чтобы застегнуть, надо двумя руками давить. Только поэтому и не купила. По температуре хз, они такие, воздушные
Так там замок. Хіба на карманах. Я міряла його. Дуже зручне, але саме ця воздушність викликає питання). Звикли, що в зимовому одязі як лялька мотанка)
Ответ дляTatianyshka
В мене такий як на фото, дуже теплий, кнопок немає.
Гарний) дякую за відгук)
Ответ дляMarinaPA
Дуже теплі, третю зиму ношу , якість хороша. Копки нормально застібаються
Прали чи здавали до хімчистки?)
Tatianyshka• 07 января в 10:34
Ответ дляIrayaIra
Прали чи здавали до хімчистки?)
У подруги такий
Вже 2-ий сезон, теплий, пере в машинці, виглядає дуже гарно, без зайвих деталей і нормального кольору не чорного або болотного.
Ответ дляTatianyshka
У подруги такий
Супер! Беру)! Дякую
AnastasiaZav• 07 января в 13:06
У меня уже третью зиму, темно синий длинный
Хороший пуховик, стирала дома
Ответ дляTatianyshka
У подруги такий
Так, ця модель класна, зручна і тепла. Дуже добре переносить прання, навіть із розпушуванням майже немає мороки.
Древо жизни• 08 января в 11:01
Ответ дляTakamaka
потому что там пух, а не синтепон. Пух не собьется после стирки, в отличие от синтепона (ну, здесь как повезет).
Ответ дляTakamaka
Будете задоволена, впевнена. Легкий, теплий, зручний.
Поки задоволена. Вчора взяла. Легкий, зручний… ввечері ходила гуляти одягала на футболку- прийшла мокра😂 Але ж ще не мінус
вулиці. Однозначно тепліший ніж дублянка з овчини. Побачимо як він далі себе поведе).