Мармизунька• 07 января в 09:53

Чи якісні пуховики Mark O Polo?

Всім доброго здоровʼя!
Що ви можете сказати про якість пуховиків Mark O Polo? Чи теплі вони? Сподобався, але ніякої інформації про комфортну температуру і щільність наповнення не знайшла.
marata• 07 января в 09:53
Чудові, всім задоволена
Prervana• 07 января в 09:58
Ужасные кнопки. Очень плотные, чтобы застегнуть, надо двумя руками давить. Только поэтому и не купила. По температуре хз, они такие, воздушные
Tatianyshka• 07 января в 10:02
В мене такий як на фото, дуже теплий, кнопок немає.
MarinaPA• 07 января в 10:02
Дуже теплі, третю зиму ношу , якість хороша. Копки нормально застібаються
автор Мармизунька • 07 января в 10:03
Ответ дляPrervana
Так там замок. Хіба на карманах. Я міряла його. Дуже зручне, але саме ця воздушність викликає питання). Звикли, що в зимовому одязі як лялька мотанка)
автор Мармизунька • 07 января в 10:04
Ответ дляTatianyshka
Гарний) дякую за відгук)
Prervana• 07 января в 10:05
https://intertop.ua/ru-ua/product/jackets-marc-opo...

Я про вот эту линейку, у них у всех модели 23-24 годов эти кнопки. И на коротких, и на длинных моделях
автор Мармизунька • 07 января в 10:28
Ответ дляMarinaPA
Прали чи здавали до хімчистки?)
Tatianyshka• 07 января в 10:34
Ответ дляIrayaIra
Прали чи здавали до хімчистки?)
У подруги такий https://intertop.ua/ru-ua/product/jackets-marc-opo...
Вже 2-ий сезон, теплий, пере в машинці, виглядає дуже гарно, без зайвих деталей і нормального кольору не чорного або болотного.
автор Мармизунька • 07 января в 10:38
Ответ дляTatianyshka
Супер! Беру)! Дякую
MarinaPA• 07 января в 12:24
Ответ дляIrayaIra
Прали чи здавали до хімчистки?)
Хімчистка , прати не ризикнула, він недешевий
AnastasiaZav• 07 января в 13:06
У меня уже третью зиму, темно синий длинный
Хороший пуховик, стирала дома
Takamaka• 08 января в 02:48
Ответ дляPrervana

Вот эту модель они производят второй или третий год, там нет кнопок
https://shop.marc-o-polo.com/en-ie/p/puffer-down-h...

И вот в такой модели нету
https://shop.marc-o-polo.com/en-ie/p/hooded-down-c...
Takamaka• 08 января в 02:50
Ответ дляTatianyshka
Так, ця модель класна, зручна і тепла. Дуже добре переносить прання, навіть із розпушуванням майже немає мороки.
Takamaka• 08 января в 02:51
Ответ дляIrayaIra
Супер! Беру)! Дякую
Будете задоволена, впевнена. Легкий, теплий, зручний.
Древо жизни• 08 января в 11:01
Ответ дляTakamaka
потому что там пух, а не синтепон. Пух не собьется после стирки, в отличие от синтепона (ну, здесь как повезет).
Takamaka• 08 января в 13:48
Ответ дляДрево жизни
Да 👍🏻
автор Мармизунька • 09 января в 00:52
Ответ дляTakamaka
Поки задоволена. Вчора взяла. Легкий, зручний… ввечері ходила гуляти одягала на футболку- прийшла мокра😂 Але ж ще не мінус
вулиці. Однозначно тепліший ніж дублянка з овчини. Побачимо як він далі себе поведе).
Takamaka• 09 января в 00:56
Ответ дляIrayaIra
👍🏻👍🏻