yuyarosh• 07 января в 11:31

Одне питання, чого марина не на троні?

Що це?
winter2011• 07 января в 13:07
Ответ дляyuyarosh
В мене в рашці немає нікого, а тим паче друзів.
ось, знайшла, цьому фото, 6 років.
Це резиденція на Фонарі, де Україна отримала Томос(не термос 95кварталу)

’ Це стасидія для почесних гостей на Фанарі, які не мають духовного сану. .
Metelitsa• 07 января в 13:16
Ответ дляyuyarosh
Я конкретно за те фото питаю. Я не розумію що це, хочу що б пояснили хто знає.
Чи ви справді таки наївні вірите в ті фото постановочні, що виставляєте?
І хто б не сидів на цьому фото я б запитала, якщо що.Що б не приписували мені вподобання.
Ой не можу з цього плачу Ярославни...
Хоче вона, щоб їй пояснили.

Пояснення є на тих самих сайтах, де Ви це взяли.
Але Ви не можете визнати, що не для цього створювали тему
автор yuyarosh • 07 января в 13:18
Ответ дляwinter2011
ось, знайшла, цьому фото, 6 років.

я не хочу,що б хтось з політиків в Україні робив з себе ідола. До добра це не доводить . В одному соборі на стінах, пару місяців назад розмалювали портрети місцевих багатіів, люди звичайно в шоці були. Почали писати про це. Дехто теж писав, що це така традиція меценатів увіковічувати🤦. Але резонанс був і добре що це замалювали.
І коли людина, щось робить для піару це видно.
Mrs.Ochmonek• 07 января в 13:27
Ответ дляtala-li
5 марта 2022г
есть и такие фото
а где в то время была лена?
Там і відео є.
’Ми раді вас бачити’ кричить Порошенко.
’А ми вас - ні’ відповідають люди.
І ті, займаються евакуацією, чемно просять подружжя попошенків відійти не заважати.
А ті далі фотографуються , піарщики недолугі
Mrs.Ochmonek• 07 января в 13:29
Ответ дляyuyarosh
А як можна пояснити малювання себе і всієї сім´ї своєї на стінах церкви?
Це нездоров´я і з віком у Петра тільки прогресує(
tala-li• 07 января в 13:30
Ответ дляMrs.Ochmonek
Там і відео є.
’Ми раді вас бачити’ кричить Порошенко.
’А ми вас - ні’ відповідають люди.
это черновик сценария на новый выпуск Квартала?
а взагалі люди кричали, чому президент їх не попередив
президент діючий
winter2011• 07 января в 13:36
Ответ дляyuyarosh
так яка ваша мета? ви притягнули фото 6річної давнини, де петя сидить на стисидії в Турції, тому що так вимагають канони церкви.
Mrs.Ochmonek• 07 января в 13:38
Ответ дляТимофейка
Це фотошоп.
Це е вам так хочеться, бо важко визнати, що у Петра проблеми із сприйняттям себе, він існує в своїй паралельній реальності , де він на троні, де він сам звільнив Київщина, де він ще досі президент
Його телеграм як називається?
автор yuyarosh • 07 января в 13:39
Ответ дляwinter2011
перечитайте ще раз речення на які ви відповіли мені. Це і є моя мета. Фото це поширили недавно на фейсбуці, а не 6 років тому.
Павела• 07 января в 13:41
Ответ дляyuyarosh
Та старе воно, розслабтесь. 6 років тому порох сидів на цьому стисидії. Ви ж це мали бачити, коли на сторінку заходили.
winter2011• 07 января в 13:48
Ответ дляMrs.Ochmonek
Його телеграм як називається?
а яка різниця що в нього зі сприйняттям? ну сидить на церковній лавці і що? він більше 5 років не през
Mrs.Ochmonek• 07 января в 13:50
Ответ дляtala-li
дико виглядає для Європи та Америки що творить наша влада - на всіх шпальтах західної преси це обговорюють

а на Єдиному марафоні - ’все хорошо, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо!’
Які саме видання західної преси ви регулярно читаєте?
Mrs.Ochmonek• 07 января в 13:52
Ответ дляKriskaA
Робота у них така - їм патрашенка в борщ нас рав :))))
p.s. а насправді Пороха вже б ніхто і не згадував, якби зелень не тягала його з ранку до вечора
Якби він сидів, як Коломойський, то і не згадували б. Сподіваємося так в буде.
ПС. Він не порох , щодного порохового завода не збудував. Він Прах
Mrs.Ochmonek• 07 января в 13:54
Ответ дляyuyarosh
Я взагалі не розумію, чого як тільки згадуєшь одного зразу приписують що ти за іншого, автоматом. Причому тут єдині новини, марафон і т д🤔.
Це і є методичка.
Жодного разу із секти сивочолого не написали ’ вас дратує Порошенко, значить ви палкий прихильник Юлі’) одразу марафон, і ще 2 стандартні фрази
Павела• 07 января в 13:56
Ответ дляMrs.Ochmonek
Один краще іншого) Один прах на троні, другий месія, що зцілює словом.
winter2011• 07 января в 13:56
Ответ дляMrs.Ochmonek
потужний що набудував? мангали? для Бучі,Маріуполя?
Mrs.Ochmonek• 07 января в 13:57
Ответ дляПавела
Якщо ви були на сторінці, то могли коменти почитати. Ось я зайшла і знайшла відповідь. Якесь місце для почесних гостей.
Ви хоч знаєте що таке стасидії? І для чого вони, як виглядають?
Ви були колись в Троїцькій надбрамній церкві в Лаврі?

Які почесні гості в церкві, де всі рівні перед Богом?
Mrs.Ochmonek• 07 января в 14:01
Ответ дляwinter2011
я бачу ці фото лише на руснявих ресурсах, ваша подружка з рашки?
Тобто, сторінка його партії - це теж московитський ресурс? Неочікувано
автор yuyarosh • 07 января в 14:02
Ответ дляtala-li
5 марта 2022г
есть и такие фото
а где в то время была лена?
я не фотографувалась ніколи коли допомагала, а тим паче 5 березня 2022 було ну взагалі не до фото. Хіба зафіксувати, що коїться, що б світу донести.
Mrs.Ochmonek• 07 января в 14:06
Ответ дляwinter2011
Давацте по порядку. Де лінії оборони, збудовані шокопотужним за 14-19??
Maryna804• 07 января в 14:06
Ответ дляyuyarosh
а Зеленський фотографується, коли допомагає. І квартал фотографується. і Притула, і інші волонтери. До них питань немає?
winter2011• 07 января в 14:06
Ответ дляMaryna804
то інше
winter2011• 07 января в 14:08
Ответ дляMrs.Ochmonek
Маріуполь в 2014 не захопила рашка, а при зе місто злили як і весь південь
Павела• 07 января в 14:08
Ответ дляMrs.Ochmonek

Чесно? Мені всеодно, як називається трон, на якому він сидить. Автор запитала, я дала відповідь. Рівність в церкві? Так, перед Богом всі рівні, але меценати і жертводавці все ж рівніші в церкві. Це така ж політика, як і всюди. По факту, фото старе, по давно пішов у забуття, іншого трону йому не бачити. Вже давно в нас інший ’спаситель’, який творить все, що зараз відбувається. І у більшості до нього значно більше питань, ніж якесь крісло в церкві 6 років тому.
tala-li• 07 января в 14:09
Ответ дляMrs.Ochmonek
Бильд, Вашингтон пост
Mrs.Ochmonek• 07 января в 14:09
Ответ дляwinter2011
Різниця в тому, що у нього величезний медіаресурс, і він регулярно підігрує Московії своїми викидами ( ті хто на нього працюють типу арєвих і тд).
Якщо просто хтось сидить в палаті і вважає себе Наполеоном, який звільнив Київ, то це дійсно ніяк не впливає.
Mrs.Ochmonek• 07 января в 14:11
Ответ дляwinter2011
Скажіть, чи потрібна була тотальна мобілізація, наприклад, з листопада 2021? Так чи ні? Щоб поставити на всіх кордонах тисяч 400 ?
tala-li• 07 января в 14:12
Ответ дляСвітланкаОК
То Порохня в ковдрі?
такой коммент мог написать только .бнутый руzкий
а вообще, там Насссиров))
Mrs.Ochmonek• 07 января в 14:19
Ответ дляtala-li
Бильд, Вашингтон пост
Тоді читайте не вибірково, щоб мати об´єктивніше картинку. І не забувайте, що окремі статті в тому ж WP мають певних конкретних авторів)
Metelitsa• 07 января в 14:20
https://argumentua.com/novini/sbu-imitue-trimannya...

Це пост спеціально для однієї пані, у якої я в блоці.
І яка пише, що Бєня сидить в СІЗО

Сидить потужно, одразу хочеться заплакати і пожаліти його