ПолБатона• 07 января в 12:34
Я не знаю зачем живу
Зачем жить?
Для чего?
В моей жизни нет никакого смысла…
Для чего?
В моей жизни нет никакого смысла…
младокошкина• 07 января в 12:59
Ответ дляПолБатона
Я не могу на квартире завести собаку
А хлопця можете собі завести на квартирі?
Спочатку він буде вашим сенсом. Бажано пополамщика (жлоба, альфонса тощо). Він засяде у вас, будете йому готувати, прибирати за ним, купувати йому подарунки. А він буде говорити вам ’кому ти потрібна окрім мене?’ Потім він звільниться з роботи бо ТЦК ловить і взагалі з дому не буде виходити.
А потім у вас з´явиться новий сенс життя - зрозуміти як його вигнати з квартири😁 І теми на Порадниці будуть відповідні...
ВЫВсеВрете• 07 января в 12:59
Умирает человек, попадает в рай. Его встречает апостол Петр.
Человек: Простите, что вас беспокою, но у меня к вам есть один вопрос
Апостол: Слушаю вас
Ч: Я прожил довольно долгую жизнь, но так и не понял одного. Скажите, в чем был смысл моей жизни?
А: Вам правда нужно это знать?
Ч: Очень
А: Помните, вы 1973 году ехали в поезде Киев-Симферополь?
Ч: Э-э.. ну..
А: И вы еще познакомились в купе с попутчиками
Ч: Наверное..
А: И вы пошли вместе в вагон-ресторан
Ч: Да..
А: И за соседним столиком сидела женщина
Ч: Возможно..
А: И она попросила вас передать ей соль
Ч: И я ей передал соль.
А: И вы передали ей соль
Ч: Передал.
А: Ну и вот..
Апостол: Слушаю вас
А: Вам правда нужно это знать?
Ч: Очень
Ч: Э-э.. ну..
Ч: Наверное..
А: И вы пошли вместе в вагон-ресторан
Ч: Да..
Ч: Возможно..
А: И она попросила вас передать ей соль
Ч: И я ей передал соль.
А: И вы передали ей соль
Ч: Передал.
А: Ну и вот..
Аноним_1859• 07 января в 13:00
Ответ дляПолБатона
Я не могу на квартире завести собаку
Кота, порося морське, хом´яків, папугу, рибок? Ніхто не влаштовує?
Аноним_1859• 07 января в 13:02
Ответ длямладокошкина
Ще бажано від нього народити, три рази. Тоді тем буде ще більше, зі змістом
младокошкина• 07 января в 13:03
Ответ дляАноним_1859
Тоді вже точно не матиме часу на пошуки сенсу життя 😁
Аноним_1859• 07 января в 13:04
Ответ длямладокошкина
Це точно. А якщо трійня одразу, там забуде як її звати. Автор прагне сенсів, що заважає реалізувати?
Мороженная курица• 07 января в 13:05
Ответ дляТреба ось так
До чого союз і життя? В чому споріднення?
Я мала на увазі царька недоумка, який щось там надумав об´єднувати. Знайшло хворе на голову сенс життя і знищу´ тисячі людей. Це просто як приклад. Негативних прикладів нажаль тисячі.
ПолБатона
• 07 января в 13:13
Ответ дляВиниловая пластинка
просто так.
не всему нужен смысл.
это наж мозг так устроен что ищет логику, а в мире ее совсем мало.
живите и живите себе. ради чашки кофе утром в тишине, ради прогулок по субботам и т.п.
не всему нужен смысл.
А если и ради этого не хочется?
Обнемашечка• 07 января в 13:13
Ответ дляПолБатона
Я не ищу смысл
Я просто не понимаю зачем мне жить
Вы совсем молоденькая?
Мы приходим чтобы пройти перечень
- этапов
- событий
- состояний
и из стартового уровня духовности выйти на максимально возможный.. правильно пройдя все события и этапы жизни.
Это главный смысл... показатель правильности прохождения это
- позитивная личность
- духовная личность
- лучшая версия себя (морально, духовно, физически)
Работы у каждого ВАЛОМ..
Мы приходим чтобы пройти перечень
- этапов
- событий
- состояний
- позитивная личность
- духовная личность
Работы у каждого ВАЛОМ..
Виниловая пластинка• 07 января в 13:26
Ответ дляПолБатона
А если и ради этого не хочется?
идите к психиатру за таблетками
Попельшка• 07 января в 19:52
Добрий вечір, така ж ситуація, все життя допомагаю іншим, більше 10 років рятую життя, але себе так і не знайшов, точніш поза службою відчуваю себе пустим, що таке щастя мені не відомо, зі смислом життя також не визначився, таке щось, здається в 30 років то і життя закінчилось..