Танго утрьох• 07 января в 12:58
Хто продавав телефон? Щось підозріле.
Виставила обʼяву на продаж свого айфону. Ціна нормальна з огляду на стан. І тут буквально через 15 хв щось понеслось: купа повідомлень в чат, вже замовили доставкою, наярюють на телефон. І пишуть - вже відправляйте, ну що, відправите?
І імена писавших однотипні якісь. Мене це здивувало, я відключила обʼяву, відхилила запит на купівлю.
Боюсь, що відправлю, а вони на пошті під час огляду просто замінять телефон.
Порадьте, будь ласка, як себе убезпечити? Як ви продавали телефон?
Результат:
вже голосів:
25 (47.17%)
Продавайте при зустрічі
23 (43.4%)
Це мошейніки
5 (9.43%)
Все ок
Танго утрьох
• 12 января в 22:57
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Мне да, изначально по телефону поставили цену 10500-11000, в итоге при осмотре забрали за 10000 (11 про, с царапиной на экране) на олкс думала вообще за 8000 продавать)
Хотіла подякувати Вам за пораду про скупку бу. Сьогодні продала телефон за суму більшу ніж розраховувала на олкс. Ще й без всяких там пересилок. Подивились, оцінили, розрахувались. Ще раз дякую! 🌷🌷🌷
Вмію заміряти найкраще• 12 января в 23:01
Ответ дляТанго утрьох
Не за что, рада, что пригодился совет)
Кракадэ• 07 февраля в 09:38
Купувала телефон років 10 тому тут,отримала неробочий.Але так як він був недорогим,викинула і забула.Потім купила пральну машинку(маленьку)теж приїхала неробоча,але я її вже купувала наложкою тому відмовилась на пошті.Більше техніку онлайн не продаю і не купую!Бо це великий ризик.Раніше була схема що телефон замінювали на інші неробочі копії,або взагалі повертали пусті коробки і потім попробуй доведи що там був Айфон а не Nokia2010.
Соня-сонятко• 15 февраля в 18:49
Ответ дляТанго утрьох
Скажіть будь ласка, а де продали?
Танго утрьох
• 15 февраля в 19:23
Ответ дляСоня-сонятко
Скажіть будь ласка, а де продали?
Наберіть в гуглі по вашому місту щось типу продам айфон бв чи бу
Я так і знайшла ))
Головне в кілька фірм звернутися, щоб обрати найвигіднішу ціну.
Я так і знайшла ))
Губи до вух• 06 марта в 01:12
1. Телефони продаються з передоплатою+ Олх доставка.
2. При Олх доставці с продавця списується комісія, чим дорожче телефон, тим більше комісія. Цю суму треба додати до суми, її вирахує Олх при покупці.