А у нас макарошки• 07 января 2025
Забрати заяву ДТП з поліції, чи можна?
І яка процедура? Моє авто на стоянці пошкодив інший водій і поїхав. По камерах найшли його номер, викликали поліцію, оформили ДТП. Вчора нас викликали обох у поліцію. Сказати, що воно неадкватне, це нічого не сказати. Навіть поліцейський поспівчував. Я вже не хочу з ним звязуватись. Порадьте, що робити.
Стетоскопуло• 07 января 2025
Заберіть заяву тай все. Напишіть що до такого то немаю претензій. Все.
Нехай в поліції підкажуть як правильно написати заяву про відмову від попередніх свідчень.
Всміхайлик• 07 января 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Удалено администрацией...
А у нас макарошки
• 07 января 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Як вигідно і зручно бути неадекватом
На жаль, так( Він нічого не визнав, зате понаписував купу заяв, на кого тільки міг. Я таке бачу вперше.
Всміхайлик• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Да пусть хоть пообписывается, чмошник. У вас запись с камер имеется, пустть оплатит и тогда заберете заяву
Потринділиця• 07 января 2025
А що ж він таке творив та ще й в поліції ? Може його ще за адміністративне порушення навпаки треба притягти? Ви особисто взагалі не повинні з ним мати справу, дали свідчення - далі робота для поліції та страхової або адвокатів
Шумелка Мышь• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Ой, ну хай пише. Мене це тільки б спонукало навпаки не забирати заяву. Але я така гіпервідповідальна, я завжди уявляю, що я забираю заяву, а те падло на когось наїде. Ні ні фіга, хай відповідає
А у нас макарошки
• 07 января 2025
Ответ дляВсміхайлик
Він не визнав вини, каже що контужений тому не памятає нічого. Дівчата, я в такому шоці, що...
Потринділиця• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Хай собі не визнає, має право, більше схоже, що поліція морочитися не хоче
Шумелка Мышь• 07 января 2025
Уявіть, що хтось отак колись покрив злочинця, бо він був наглим чи заплатив десь, а той вас обікрав чи вдарив- неприємно, правда? Завжди треба думати про наслідки
Перловая Кашка• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Если военный, то забирайте, все равно ему ничего не будет.
А у нас макарошки
• 07 января 2025
Ответ дляПотринділиця
Та їм немає з чим морочитись, є запис і пошкодження на авто співпадають до мм.
Всміхайлик• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Значит суд восстановит ему память
Всміхайлик• 07 января 2025
Ответ дляПотринділиця
Или быдло из ментовских
Потринділиця• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Тоді в чому питання, але якщо дійсно контужений, то зрозуміти і забути
Всміхайлик• 07 января 2025
Ответ дляПотринділиця
Завтра все начнут косить под контуженых и что дальше?
Потринділиця• 07 января 2025
Ответ дляВсміхайлик
Ну я сама про це думаю, треба б було якось перевірити, напевне поліція має або може отримати такі дані
А у нас макарошки
• 07 января 2025
Ответ дляПотринділиця
я найшла його декларацію, певний образ склався вже(
Потринділиця• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
І що саме там? Мабуть і близько не військовий
А у нас макарошки
• 07 января 2025
Ответ дляПотринділиця
але з посвідченням
А вот недавно• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
І що? В мене чоловік багато разів контужений, йому можна скоювати правопорушення?
У Вас є докази, яке Вам діло памʼятає він чи ні?
А у нас макарошки
• 07 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Я вперше бачу таку людину. Він нічого з тих доказів не визнав. Це говорить про певний його стан. Що від нього далі чекати? Рано чи пізно він буде знати, де я мешкаю і спалить мені майно, або авто.
А вот недавно• 07 января 2025
Ответ дляВсміхайлик
У мене сусід такий був, на наркотичні знеболюючі бухав, 3,14здив свою мадам, крик на усе місто стояв, два тижні тяганини з поліцією і всп і, як бабця пошептала, став шовковий, лікується, не шумить, дякує, запрошує на чай з тортом (до цього проклинав, бажав щоб мене і моїх дітей «накривали» так як його, і багато гидоти бажав)
Снідаю авокадо• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
То може. він за станом здоровʼя взагалі не може сідати за кермо. Це не до Вас претензії. Якщо справу заведено в Єдиний реєстр, то ’забрати’ важко, та й не варто
Снідаю авокадо• 07 января 2025
Ответ дляПотринділиця
гм, знайомий, коли зрозумів, що наслідки контузії занадто.. пересів на пасажирське. кермує дружина
Тушьмушьнюшь• 07 января 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
вы, наверное, имели в виду ’не варто’?
Тушьмушьнюшь• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
автор,все,что надо, вы написали.сидите,ждите результатов, возмещения ущерба от его страховой. не переживайте. это пусть он переживает.
А у нас макарошки
• 07 января 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Він сказав, що не памятає навіть хто був за кермом, він нічого не памятає((( ’Може я, може ні’
А у нас макарошки
• 07 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
немає в нього страховки, в нього льгота
Тушьмушьнюшь• 07 января 2025
Ответ дляА у нас макарошки
немає в нього страховки, в нього льгота
а кто тогда платит,если льгота такая у человека?