Коко Шанель• 07 января 2025
Кто прав в ситуации? Покупатель пожаловалась
Я работаю в магазине косметики и женщина начала спрашивать про продукт. Я ей ответила и она сказала, что я ничего про него не знаю, что как меня вообще взяли.Потом я немного грубо ответила, она назвала меня страшной и пожаловалась на меня. Кто прав?
Я инженер, меряю от 1• 07 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ніфіга вона про той товар не знає, просто гіменце захотілось вилити, правильно автор все зробила.
А навіть якщо знає, це справді не її діло кого як і куди взяли, хочеш щоб до тебе ставились ввічливо- то стався сам ввічливо.
Задрали, реально, в нас люди собі таке позволяють, а сфера обслуговування носиться з ними як з писаними торбами. Часто « королєвшини» обслуговуючий персонал за людей не вважають.
Я треную продажників, 70% не знають все про товар, який продають. Ефективність роботи продажника, гроші в касі, або на рахунку. Чим грамотніше продажник, чим краще їх комунікативні навички, тим менше вони носяться з покупцями, натомість кайфують від процесу продаж. Якщо ви самі вважаєте себе обслуговуючим персоналом, інші теж про вас такої думки. Автор має знати про косметику все, навіть про інгредієнти, з яких вона виготовлена та вміти комунікувати з будь-яким контингентом.
Love_Love_Love_• 07 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну з чого ви взяли що автор не знає?
Я инженер, меряю от 1• 07 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну з чого ви взяли що автор не знає?
Раз не змогла відповісти на питання, значить знає не все.
Love_Love_Love_• 07 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну ви якщо тренуєте продажників прекрасно знаєте якими можуть бути питання
Я инженер, меряю от 1• 07 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
І що? На них треба вміти відповідати, ще й так, щоб отримати гроші, якщо звісно автор не на ставці
фрау Гітта• 07 января 2025
Я когда то наблюдала как выпендривается покупатель в магазине. Продавец не выдержала и говорит ей - я сейчас пойду на .уй, а вы идите за мной.))
Шукаю стакан• 07 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Я ей просто сказала,что это не её дело как меня взяли и все
я дзвоню на горячу лінію коли мені хамлять продавці
Злюка бобер• 07 января 2025
Якщо будете на всіх так реагувати - довго там працювати не будете. Покупці бувають притрушені, але ви маєте реагувати спокійно, вона ж не в драку з вами лізла що обовʼязково треба відповідати було. Я 5 років в інтернет магазині працювала, знаю які бувають люди, повірте, але в такій сфері треба відрощувати броню і не сприймати ото все близько до серця.