Кастрюлька• 07 января 2025
Де краще влітку відпочити з маленькою дитиною?
Цікавить західна Україна. Озеро Світязь чи Пісочне, Біле озеро, Ворохта, Яремче, Солотвино? Що з цього порекомендуєте? Цікавить бюджетний варіант, бо грошей мало,а змінити картинку та отримати нові враження,трохи відпочити хочеться. Якщо порекомендуєте місце з власного досвіду, то напишіть де знімали житло. Розумію,що до літа довго,але треба на відкладати грошей. Без тапок. Дякую!😀
Карамелька• 07 января 2025
Бюджет малий - це скільки? Та на який період часу? Наскільки маленька дитина (чи може сама пересуватись чи у вас візочок)?
сладкий_ноябрь• 07 января 2025
Я б краще зняла якийсь будиночок в селі на все літо, вийшло б те ж саме по грошам
Кастрюлька
• 07 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В селі якраз живу.
175см55кг19лет (она)• 07 января 2025
Авторе,всі ці озера і в літку холодні. Тому нема сенсу їхати до озера.
Кастрюлька
• 07 января 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Там холодна вода влітку? Навіть де мілко, на Світязі?
175см55кг19лет (она)• 07 января 2025
Ответ дляГірчинка
Западная Украина бюджетный вариант, ну да интересно даже :)
Шацькі озера досить бюджетні до другої половини червня
175см55кг19лет (она)• 07 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Так. До речі, там і не жарко літом,дощить часто, комарі
Кастрюлька
• 07 января 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Не знала цього. Дуже жаль. Бо хотілося саме покупатися.
Гірчинка• 07 января 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну да когда до лета еще далеко.
Да только трасфер дорого + все остальное, если честно я хочу поехать на Синевир, но это больше экскурсионный отдых я так думаю 30тыс + на меня и ребенка на недельку.
Уходя дверю не хлопать• 07 января 2025
Ви ж знаєте, що всілякі термальні джерела, всякі багаті на мінерали джерела заборонені дітям молодшого віку.
Кастрюлька
• 07 января 2025
Ответ дляпицунда
западная дубарь дожди через день лучше на море в затоку на солнышко
На море це якщо все затихне і ще сітки протимінні де є. Ну вони мабуть не захищають.
Гірчинка• 07 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Едьте в Болгарию
175см55кг19лет (она)• 07 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Подивіться бази відпочинку на р.Рось. Вона добре прогрівається , якщо літо жарке.
Кастрюлька
• 07 января 2025
Ответ дляГірчинка
Едьте в Болгарию
Нема загранпаспорта. Та там мабуть і дорого?
Гірчинка• 07 января 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
З малим бюджетом?
З малым бюджетом и в западной части Украины делать нечего
Снідаю авокадо• 07 января 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В автора в переліку намає термальних джерел
175см55кг19лет (она)• 07 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Яку суму ви плануєте витратити?
Кастрюлька
• 07 января 2025
Ответ дляКарамелька
На декілька днів, дитині зараз 1,3. Думаю треба брати візочок, а може вже й ні.
Снідаю авокадо• 07 января 2025
Ответ дляпицунда
І не говоріть
такий дубарь і дощ, що в Карпатах кавуни вирощують))
Це ж треба таке написати
такий дубарь і дощ, що в Карпатах кавуни вирощують)) Це ж треба таке написати
Гірчинка• 07 января 2025
Ответ дляКастрюлька
+- как на западной, только да денег нужно больше так как неделю отдыхать мало учитывая, что дорога 2суток.
Я бы с маленьким вообще никуда не ездила разве что в соседнее село на речку.
Кастрюлька
• 07 января 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
А в якій області вона знаходиться?
Бабка-байкерша• 07 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Так зробіть. Є і недорогі варіанти
175см55кг19лет (она)• 07 января 2025
Ответ дляКастрюлька
А в якій області вона знаходиться?
Вінницька, Київська, Черкаська.
Мені подобається у Київській
175см55кг19лет (она)• 07 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Туди дуже довга дорога. З такою малою дитиною ви здурієте
Нульовий сантиметр• 07 января 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Слышала там комары как кони размером )
175см55кг19лет (она)• 07 января 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Слышала там комары как кони размером )
Ну, комары отдельно, а кони - отдельно. Но комары есть, и после дождя и после захода солнца их много