Леди_в_ночи• 08 января 2025
Дівчата, хто може показати квитанцію?
Від yasno Київські електричні мережі.
В мене нема паперової квитанції,а онлайн нічого не пояснюється.
Використано за грудень на 1632 грн 378 кВт,а борг стоїть 1896. Не можу зрозуміти, звідки різниця в більше, ніж 200 грн?
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2025
Зайдіть в особистий кабінет і подивіться історію нарахувань і розрахунків.
Леди_в_ночи
• 08 января 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Та отож, що дивлюся, а толку нема. Нема ніякої додаткової плати, крім 4,32 за кіловат?
Сиамская сороконожка• 08 января 2025
ці притрушені можуть за ГРУДЕНЬ (саме за грудень - типу кінець року) поставити середньодобові значення якщо ви подали показники не в 3 дні останнього чи 2 дні нового міс
Сама сварилась з ними
’Ваші внесені фактичні показання приймаються до розрахунку, як проміжні, однак рахунок за розрахунковий місяць формується по середньодобовому значенню.’
Сама сварилась з ними
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ні,нема ніякої додаткової плати.
Леди_в_ночи
• 08 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Сама сварилась з ними
Так у мене знято автоматично з лічильника
Сиамская сороконожка• 08 января 2025
у мене переплата 300грн, НІХТО там НЕ живе. Подаю 1 кіловат щомісяця - чисто щоб не нулі. І нарахували.... тадам... 128кВт
Послала їх
накатала скаргу
Лічильлник на сходах - хай йдуть-дивляться
Послала їх
накатала скаргу
Сиамская сороконожка• 08 января 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
пишіть в ТГ ясно - оперативно ворушаться там
Володарка мрій• 08 января 2025
Автор у мене колись виліз борг, платила завжди копійка в копійку. Скільки я не намагалася знайти так і не розібралася, там все так чудово туди сюди тягається, що щось добитися неможливо. Тепер завжди плачу трохи більше, щоб була переплата.
Соседушка• 08 января 2025
А до оплати скільки???
Боргом вони називають минулий оплачений місяць....типу борг/оплачено/нараховано
60 метрів сметани• 08 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Сама сварилась з ними
Мені так поставили зараз. Вони перерахують,як я фактичні показники налам с фото?
Сиамская сороконожка• 08 января 2025
Ответ для60 метрів сметани
так, сказали подати рівно 01-02-2025, і тоді в грудь копитом б*ють що після 10 лютого буде перерахунок
Ну я їм сказала що все заскриніла - в тому числі розмову, бо не довіряю їх шахер-махєрам
Удальонка• 08 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
І при цьому показники передавали в особистому кабінеті?
Бо в мене, коли передаю, завжди все по нулям.