Барвіночка• 09 января 2025

Як миритеся з тим, що в житті все йде не за планом?

Ну, наприклад, хотіли жити в селі, а вийшло в місті, хотіли будинок, а вийшло, що в маленькій квартирі, не там працюєте і т.д. Чи задоволені своїм життям?
Кросівки оригінал• 09 января 2025
Нема плану, живу і радію
Зажуженная Жужжа• 09 января 2025
Что мир лучше знает, что мне нужно. И я ему доверяю.
Тролю як можу• 09 января 2025
Не стройте планов, просто мечтайте. Мечты сбываются
Завжди з рушником• 09 января 2025
План (жаргон) - це наркота...
Добродійка• 09 января 2025
Тоже в последнее время не строю планы, пытаюсь во всем видеть только положительное, не всегда это получается конечно . Все к лучшему , повторяю про себя)
Чумачечая_• 09 января 2025
вже перестала мріяти і планувати довгострокові плани( Але надія зберігається, що все ще може вийти....просто пізніше)
Завжди з рушником• 09 января 2025
Ответ дляЧумачечая_
Сама не вирулиш...
Якщо не має поруч активних помічників, або спрямованих, в одному руслі, друзів, партнерів)
З бісиками• 09 января 2025
В сенсі “миритесь»?
Людина як творець свого щастя бере на себе відповідальність за те, що в неї є, вона сама робить свій вибір.
Автор, те, що Ви пишете - це позиція жертви, поміркуйте над своїм питанням під ось таким ракурсом
Чумачечая_• 09 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Сама не вирулиш...
з чого ви взяли, що я сама)
Скользкая• 09 января 2025
Я не мирюсь.
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Класна позиція👍теж так хочу
svetolino• 09 января 2025
У доли свій план. Але мріяти треба. Мрії збуваються, але іноді вже пізно.
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляДобродійка
І вірите в це?
Чумачечая_• 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
В сенсі “миритесь»?
мабуть автор має на увазі, що обставини складаються так, що будинок не на часі и тд
Ми хотіли квартиру в класному жк, але зараз ця покупка не на часі. Це як приклад. Квартира ця буде пізніше, але не зараз
Альфасамка• 09 января 2025
я вболіваю, щоб в мене усе було найгірше, шоб всьо пропало, відповідно будь який позитив свято
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Сама не вирулиш...
Не знаю, я особисто ні на кого сподіватися не можу
Залізна тьотя• 09 января 2025
То поїдьте в село і живіть, мені здається це зовсім не проблема, купіть будинок за 3 тис і хазяйнуйте на городі. В місті ж бо тяжче влаштуватися
Завжди з рушником• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Я також - так склалось((
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
В сенсі “миритесь»?
Ага, ви звичайно праві. Але невже у вас в житті не було ситуацій, коли зі шкіри лізете, щоб досягти мети, аж ні все виходить по-іншому....в мене завжди так
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляsvetolino
От і я про те....поки добєшся чогось важкою працею, то вже і нетреба
svetolino• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
На жаль.
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Це вам так здається....та й будинок за 3 тисячі, то не моя мрія😏
З бісиками• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Чому ж ні, бувають, але ці невдачі стимулюють робити краще, шукати нові шляхи вирішення проблеми, а не складати руки.
Головне не втрачати наснаги, вірити в себе!
Зажуженная Жужжа• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Класна позиція👍теж так хочу
Запрос у вас есть, значит, придете. Мне понадобилось лет 10, постепенно. Этот процесс вообще здоровский- ты познаешь этот мир, а он как мозаика и ты собираешь свою картину мира
Залізна тьотя• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
То починайте з того, що ви хочете жити не просто в селі, а мати класний, сучасний будинок і так далі. Бо в селі різні люди живіть, і типу виходить же жити в них там 😂 не напрягаючить взагалі.
Зажуженная Жужжа• 09 января 2025
Ответ дляДобродійка
Когда все события воспринимаешь, как позитивные, то так вследствии и происходит. Это работает!
З бісиками• 09 января 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я теж вірю в позитивне мислення, силу думки, але все ж як ні як її потрібно підкріплювати діями.
Бо під лежачий камінь….
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Так, але, знаєте, таке враження, що біжиш, біжиш, біжиш. А коли прибіг, то виявляється, що тобі не в той бік
З бісиками• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Життя випробовує на міцність)
А Ви не здавайтесь!
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Щось у мене депресняк з того всього