Сільський ансамбль• 09 января в 23:12
Друга вагітність в 38 це вже пізня вагітність?
Щось останнім часом так часто думаю про дитинку , але через пів року вже 38
Ще треба купу справ зробити , обстежитися , схуднути в кінці кінців , тож пів року точно не до вагітності
Але якось трохи гружусь з приводу віку
Хто вагітніє в такому віці ? Легко вам це далось ? З приводу віку не грузились ?
Але якось трохи гружусь з приводу віку
А я з косою• 10 января в 10:55
Автор, я родила в 37 (по неосторожности, так сказать))). Беременность прекрасная, легкая. Ездила на море, по Львову гуляли, со старшим ребенком везде ходили. Ребенок родился доношенным, здоровым. Уже 7 лет на днях исполнится. НО! Подумайте хорошо, насколько вы к этому опыту готовы еще раз и какую пустоту вы пытаетесь закрыть этим ребенком. Кидайте в меня тапками, но это в большинстве случаев так и есть.
Мне сложнее всего давалось вновь включиться в этот режим и это продолжается моментами до сих пор. Меня не пугает соотношение возраста между мной и мамками с песочницы, у меня новые подружки - от 27 до 35 лет и это классно, держит в форме.
Так что есть как плюсы, так и минусы. Но если вы готовы пройти это еще раз, то удачи вам, легкой беременности и родов!
Стрибну в гречку• 10 января в 11:03
Ответ для-Ань-
Вперше чую. По чинному календарю щеплень гепатит В колять в 1 день.
Це наказ МОЗ №595 від 16.09.2011:
А в 2 місяця другу дозу гепатита колять (якщо батьки згодні).
Це наказ МОЗ №595 від 16.09.2011:
Дивно, ви ж цікавитесь вакцинацією. Але це насправді ще проект наказу МОЗ.
Поддакиваю иногДА• 10 января в 11:34
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це все залежить від інтелекту. Якщо не можеш дати пораду дитині з якою різниця в 25 років, то проблема в інтелекті матері, а не віці. Дури в жодному віці не повинні народжувати
Та дитина буде соромитись старої матері у 10 класі.. спочатку вона буде безбожно брехати, а потім просто втікати і нічим добрим це може не закінчитись...це справа кожного у скільки народжувати, але подумайте чи зможете ви абсолютну довіру з дитиною встановити. Народжують у 21-22 роки і діти їм брешуть аж гай шумить, а ви про 50 говорите, це просто смішно....
Поддакиваю иногДА• 10 января в 11:36
Ответ дляМания-Величия
Нет,маленький ребенок в 40 это ужас, хочеться уже лежать а надо бегать
100%
Копирайторша• 10 января в 11:48
Ответ для-Ань-
Так може то уже не люди, а живі змінені організми... Якщо мРНК вкололи.
Я пропоную заздалегіть узнати про сві наслідки своїх дій. Щоб потім не говорити: ’Якби я раніше все це знала...’
Вы мне напоминаете анекдот про Вовочку который выучил все про блох. Зачем в тему, которая и рядом не валялась с темой прививок тащить свое ценное мнение?
Коко Шанель• 10 января в 12:50
Вік нормальний.але раджу нічого не чекати, а пробувати вже зараз. Бо ще можуть якісь сюрпризи повилазили.
АфродитаПетровна• 10 января в 13:39
Перший син в 37, другий в 39. Виносила і народила легко. Дітки здорові, а я безмежно щаслива. До цього були і завмерлі, і позаматкова, і бхб. Через все пройшла, але вірила, що мої діти до мене «прийдуть». Не вважаю, що я «старородящая»! І своїм дітям віддаю не менше ніж 25-річні мами😉
Все і одразу• 10 января в 14:27
Первая в 39. Работала до нескольких дней до родов.
Отёков, токсинов, набора веса не было. Была очень лёгкая беременность