КокошинЭль• 09 января в 21:07
Тест на овуляцію
Добрий день. Лікар сказала робити тест на овуляцію починаючи з 11 д.ц. Перша була не яскрава, як для позитивного, і з кожним разом блідніша і блідніша. Це може значити що овуляція вже була? Зараз 13 д.ц. Цикл завжди був 28 днів, але у минулому місяці пішли на 25 день. Наскільки взагалі ці тести інформативні? Фолікулометрію зараз не маю змоги робити.
Злюка бобер• 09 января в 21:16
Можливо пропустили. Спробуйте робити тести раніше з 9 д.ц. Для мене тести на овуляцію були інформативними, я її завжди відчувала, з´являвся короткочасний біль, тести в цей період підтверджували яскравими смужками
Шкідлива молекула• 09 января в 21:16
делать надо 2 раза в день. утром и вечером. и может быть даже с 9ДЦ. у меня например О на 12-13 ДЦ, а не на 14й. вот тестами 2 раза в день и поймала ее. ведь тест дает яркую вторую полосу за 24 часа до О. если правильно поймать
Ромашкинная• 09 января в 21:29
Ответ дляКокошинЭль
На УЗИ сказали что фолликулы созревают 🤷♀️
Ну тогда нужно было отслеживать на фоликулометрии овуляцию. Пойдите пусть посмотрят, была или ещё в процессе созревания
КокошинЭль
• 09 января в 22:13
Ответ дляРомашкинная
Пока далеко, нет возможности) Буду ждать уже следующий цикл) Скорпион, так скорпион 😂
КокошинЭль
• 09 января в 22:15
Ответ дляЗлюка бобер
Так, в наступному циклі буду раніше робити. В мене теж є короткочасний біль і був він в цьому місяці раніше, ніж я почала робити тести
КокошинЭль
• 09 января в 22:17
Ответ дляШкідлива молекула
Я роблю 2 рази в день. Але він як на зменшення пішов. Подивимося. Просто чоловік через добу їде у відрядження. Вже залишиться тільки чекати затримки. В наступному циклі почну раніше