Сито для думок• 10 января 2025

Matrix So Silver хто користується цим шампунем для нейтралізації жовтизни?

Купила цей шампунь, третій раз використовую, а ефекту зовсім не бачу. Хто користується підскажіть будь ласка, можливо потрібно довше тримати?
Коренная киевлянка• 10 января 2025
Не помню какой у меня, но держу минут 10-15, аля тонировка на выходе
Сусідка знизу• 10 января 2025
Я пользуюсь маской Hairwave silver tone, желтизну убирает.
автор Сито для думок • 10 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Дякую. Досить бюджетний варіант, спробую.
Крим мій• 10 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Підкажіть, будь ласка, а фіолетовими він окремі прядки не робить?
Крим мій• 10 января 2025
Я раніше користувалася цією лінійкою, та я помітила, що у мене те волосся, що сиве під фарбою, ці продукти фарбують у фіолетовий. Але звичайне волосся мало гарний колір.
Copy-Paste• 10 января 2025
я пользуюсь со сильвер. пару минут и приглушает желтизну. мне нравится
Сусідка знизу• 10 января 2025
Ответ дляКрим мій
Нет вроде.
sosedo4ka85• 10 января 2025
Працюю з ним. Все добре