Tania07• 10 января в 15:48

Закон 12076 принято про жінок і базову військову підготовку

Верховна Рада ухвалила законопроект №12076 Про зміни до Закону ’Про військовий обов’язок і службу’. Рішення було прийняте на засіданні 9 січня.

За його даними, таке рішення підтримали 298 нардепів.

’Тут пройшла важлива правка: Жінки-добровольці перед базовою підготовкою беруться на військовий облік призовників за власним бажанням’, - зазначив парламентар.

Водночас згідно з законопроектом, проходження цієї підготовки для жінок є добровільним, як і військовий облік для них.

Також у документі вказано, що з 2025 року строкову службу буде скасовано, а натомість запроваджено базову загальновійськову підготовку. Варто зауважити, що цей вид служби буде обов’язковим для чоловіків, придатних до служби за станом здоров´я.

https://www.rbc.ua/rus/news/rada-pidtrimala-zakono...
Olvia1987• 10 января в 15:50
Там же все добровільно для жінок.
автор Tania07 • 10 января в 15:50
Ваші думки. ? Добровільна базова підготовка жінок.
Якщо добровільно модна було і так, для чого тоді цей закон?
Чи не буде все таки примуса?
автор Tania07 • 10 января в 15:51
Ответ дляOlvia1987
Там же все добровільно для жінок.
То добровільно можна було і без закона. Ви чому подвох?
pola10001• 10 января в 15:51
Ответ дляTania07
Чи не буде все таки примуса?
ну якщо буде на кого залишити 3х дітей то обов`язково піду ;)
Diva123• 10 января в 15:52
Так а кто рожать будет? Если они бьют тревогу о плохой демографии
Mary-7b23• 10 января в 15:52
Ну так а что ? Не только же сыновей матерям отправлять на войну , пусть все защищают родину
Ніка Найз• 10 января в 15:53
Ответ дляTania07
Чи не буде все таки примуса?
Просто так законы не принимают!
Ніка Найз• 10 января в 15:53
Ответ дляTania07
да, как то это все странно...
Olvia1987• 10 января в 15:54
Ответ дляTania07
Добровільно за контрактом. А це базова військова підготовка,яка нічому жінок не зобов´язує.Як раніше була строкова служба.
Ніка Найз• 10 января в 15:55
Мне кажется это поэтапный подход к женскому чету что-бы сразу не было кипишу!
Решка7777• 10 января в 15:56
Ответ дляTania07
Подвох в том , что измениться может в один день ,и это моет быть воскресение вечером и потужна заява:
или поправкой
или постановой
или наказом
было такое и не раз
rybka21• 10 января в 15:57
Ответ дляTania07
ні в чому
Ніка Найз• 10 января в 15:57
Возможно после того, как Трамп сядет в кресло, этот закон может получить неожиданное продолжение...
Color never seen before• 10 января в 16:00
Я вот это не поняла
’для громадян, які вперше планують вступити на державну службу, службу в органах місцевого самоврядування чи прокуратуру, а також для всіх охочих - у навчальних центрах Збройних Сил України.’ - т е женщины на госслужбе тоже должны ее пройти будут а для этого стать на учет ?
rybka21• 10 января в 16:02
Ответ дляColor never seen before
Я вот это не поняла
для цього в законі і є норма, що для жінок підготовка добровільна
Color never seen before• 10 января в 16:02
Ответ дляrybka21
Спасибо за пояснение
Ніка Найз• 10 января в 16:02
Ответ дляColor never seen before
Я вот это не поняла
да
liss• 10 января в 16:03
Ответ дляMary-7b23
Тоже так думаю , всех работников госструктур нужно экипировать и на защиту страны , они итак на нее работают . Юристок с сбу и прочих это правильно .
А то как то получается не правильно 18 летние юноши чем то должны , а работники государства ничем 🤯
Natalisa7613• 10 января в 16:05
Ответ дляOlvia1987
Якраз базова військова і зобов´язує.В
Ніка Найз• 10 января в 16:06
Ответ дляNatalisa7613
Якраз базова військова і зобов´язує.В
В чем обязанность?
Natalisa7613• 10 января в 16:06
Ответ дляНіка Найз
В чем обязанность?
Спросите у военнообязанных мужчин.
Ніка Найз• 10 января в 16:07
Ответ дляNatalisa7613
Спросите у военнообязанных мужчин.
Вы разницу между военнообязанными М и Ж понимаете?
Natalisa7613• 10 января в 16:08
Ответ дляНіка Найз
Она все меньше
Ніка Найз• 10 января в 16:08
Ответ дляNatalisa7613
Она все меньше
Она-это пропасть, только лишь по одному определению.
Добровольность называется!
Natalisa7613• 10 января в 16:09
Ответ дляНіка Найз
Добровольность называется!
Все течет,все меняется.
Ніка Найз• 10 января в 16:10
Ответ дляNatalisa7613
Все течет,все меняется.
Вот кода вытечет, тогда и поговорим... А пока пусть капает!
Natalisa7613• 10 января в 16:10
Ответ дляНіка Найз
Ну вам капает 💯.По Фрейду,как говорится...
polski• 10 января в 16:11
А что про 18 - 20 летних парней
Ніка Найз• 10 января в 16:12
Ответ дляpolski
А что про 18 - 20 летних парней
Пока не будет позиции США, 18-25 зависли в воздухе!
byrlakat• 10 января в 16:12
Ага. Введуть базову військову підготовку для всієї молоді. Тоді не тільки юнаки, а й дівчата вже військовозобов´язані. А значить, можна мобілізувати.