Щедрик• 10 января 2025
Не пожалели что завели крысу?
Очень хочу, привязываюсь.. не пожалею ли? Переживу потерю?
Распутница• 10 января 2025
1) це зграйні тварини, треба 2 мінімум.
2) вони хворіють, цце дорого
3) так, вони розумні, прив´язуєшся, що капець...саме тому і не заводжу більше. До сих пір плачу, як згадаю. 5 років пройшло.
2) вони хворіють, цце дорого
Распутница• 10 января 2025
Ответ дляliss
У меня шиншилла жила 15 лет . Не пожалела , конечно рыдала когда она умерла . Терять тяжело .
15 і 2 роки трохи різне...
Анти-анонім• 10 января 2025
Ответ дляАнаномчикус
Муж ещё вроде не пожалел что меня завел(родилась в год крысы)
Боже, какая вы юморная! 🥱искрометная шутка! Лучше уж молчите
Ананомчикус• 10 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Вам нужно вы и молчите
Ответ дляРаспутница
1) це зграйні тварини, треба 2 мінімум.
2) вони хворіють, цце дорого
Моїй уже півтори роки, ніколи серйозно не хворіла, одного разу соплі полікувала тобрексом, і на цьому все, але я трушуся над своєю, їй уже півтора роки, намагаюся не думати, що буде далі, але впевнена, що буду заводити і надалі пару, я просто спочатку не знала, що треба двох, а потім побоялася, що доросла вже не прийме. Щури це найліпше, що могло зі мною статися за останні роки) Вона така розумна, моя мала, знає команди, біжить на голос, туалет тільки в клітці в лотку, ніколи не стратила, обожнюю її.
Бесконечность-не предел• 10 января 2025
Пожалкувала тільки коли вона померла через 2 роки, ревіли з сином місяць, це була просто чудова тварина.
Ответ дляДюагональ
Крысы мало живут
Шиншиллы из всех грызунов долгожители до 20 лет живут
Крысы более дешево , им витрина не нужна ..
для шуши у меня была громадная витрина 1,5 метра и делала операцию у нее матка вылетела по довоенным ценам платила 2 тыс . Думаю сейчас все в разы дороже .
Телефон Рубика• 10 января 2025
11 років тримали щуриків, після двох останніх я сказала, що все, баста. Я не можу коли вони помирають, серце на шматки.
Завели морських свинок. Теж гарнюсики
Щедрик
• 10 января 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Дівчата,а чого треба два? Вони без пари недовго живуть чи як?
Пишут, что можно одного, но время в день 2 часа выделять нужно
Ответ дляgem-nli
Потому что они стайные животные. Им нужно тепло и забота друг друга. В одиночестве скучают и тоскуют, а в компании есть с кем развлекаться.
Так, я навіть по своїй бачу, хоч вона і на вільному вигулі, крім сну, весь час зі мною, але... викушує мені манікюри, а їй шубку ніхто не повикушує.
Щедрик
• 10 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Завели морських свинок. Теж гарнюсики
Одну или пару завели? Громкие?
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЩедрик
Ні, спілкування з людиною не замінить дружбана в клітці. Вони дуже мило граються, сплять разом.
Щедрик
• 10 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
А какая у вас клетка? Пишут прямоугольная нужна если пара(
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЩедрик
Одну или пару завели? Громкие?
Свиників брали двох, обидва забрані з поганих умов. Один був старенький, помер через рік. Маємо одного тепер, не приймає до себе нікого більше. Балакучі, але не сказати що голосні.
Щедрик
• 10 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Тоже гдето 2 часа в день уделять нужно? Пускаете на самовыгул, убирать много после этого?
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЩедрик
Кому, свиникам? Вольєр 1,25 на 75 і вільний вихід в кімнату, але він лінивий і ходить тільки до дивана і назад.
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЩедрик
Наш отримує більше часу, ніж дві години, гуляти не хоче, приходить на диван полежати і почухатись. В туалет ходить в клітці, але треба уважно дивитись, бо він проситься, треба або зняти з дивана, бо сам боїться, або занести. Пісяє в клітці в один куток, какає скрізь.
пьЯНА• 10 января 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
социальные они. заводят от двух однополых
Ответ дляТелефон Рубика
Я так і знала, що самці більш ліниві)) Моя гасає як навіжена всюди, ото лиш коли втомиться, то на шиї у мене поспить. Але я боюся брати надалі пару самців, що як вони будуть битися за першість? Самки ніби більш мирні.
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЧаюри
То у вас щурик, там у нас пацани ходили в розвідку куди тільки можна. Я зараз про свинку)
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЧаюри
Ми тримали переважно хлопців щуриків, по троє, все ок, дуже спокійно вживалися разом. Любили спати триповерховим бутербродом.
Распутница• 10 января 2025
Ответ дляЧаюри
Хай ваша і не хворіє!