Играю у края• 11 января в 00:10
Світ меркантильний, невже дитина не може спробувати себе бо потрібно професію
Ну що дами. Підкажіть невже думка що навчання для чоловіка на музичному факультет, без сім´ї в цій сфері, кумів артистів це дно. І після цього навчання нема майбутнього.
В школі всі ура, але далі а дужках пишуть що це все гівно і грошей не буде, в нас музика не цінується . Дитина займає грант прі
Результат:
вже голосів:
40 (64.52%)
Музика для чоловіка так
22 (35.48%)
Музика ні
woman Warrior• 11 января в 08:49
Автор, может, вы нотной азбукой попробуете, а то ваше письменное изложение требует дешифровки.
А стоп.Увидела.
Хамка безграмотная обыкновенная, с тремя классами образования.
А стоп.Увидела.
ДваДваВісім• 11 января в 08:55
Ответ дляЛюблю пиво
’С милым и рай в шалаше’
Вы такого хотите для сына? С любимой профессией, но без денег к существованию своей семьи
В смысле без денег?
Артисты,музыканты, актёры всегда были с деньгами.
woman Warrior• 11 января в 08:56
Ответ дляMs. Сама прямота
Будова речення.Відмінювання іменників і прикметників. 2 клас.
Ви до школи ходили?
тсс.А то сейчас ответят септаккордом и терцдецимаккордом.
Добра, коли сита!• 11 января в 09:23
Ну буде музику викладати за браком роботи. Чоловіку потрібно для життя і заробітку щось серйозніше. А музику залишити в якості хоббі після нормальної роботи. Якої? Вирішувати хлопцю
Пффф 100%• 11 января в 09:23
Ответ дляИграю у края
Дякую, але прямий викладач цей рік взагалі потух , бо його надія кинула музику. Мій наступний різниця 4 роки. В одній школі навчають
,.........., вже дорослий. Йому треба думати про навчання, про вступ до вишу. Музика - це прекрасно, але на хліб чоловікові треба заробляти іншим ремеслом, хоч як це цинічно не звучить.
Я до сих пір жалкую, що послухала батьків і покинула музику.
Я дуже добре грала, завжди перші партії.
Так, спочатку ти не будеш норм заробляти, але згодом в тебе буде багато різних місць і напрямків, де ти зможеш пристойно заробляти гроші.
Мої колишні заробляють від Китпю до Аргентини. Їздять по святу з різними колективами, викладають, хто як. Я добре заробляю,але те саме могла заробляти займаючись музикою.
Іноді лежу під ковдрою, і ніч дивлюся концерт десь на іншому кінці землі, де грають ті, з ким я раніше навчалась.
Для драки• 11 января в 10:45
Тільки якщо виїздити з гастролями за кордон. Якщо заробити репутацію, можна писати композиції на замовлення. Мій знайомий заробляв (до 2022 року) приблизно 3к$ суто написанням треків, але це робота важка, по 10+ годин на день. Тобто за ті 3 тисячі $ ти світу білого не бачиш
Яичница с беконом• 11 января в 16:37
Ответ дляИграю у края
Спочатку в Гугл хай морди які ржуть хай забґь що це. Бо поняття не мають
А краще себе покажуть.
Я без гугла знаю что вы не очень образованный человек