Julia -e9ee• 11 января в 14:46

Европа готовится к войне. Интересно, а беженцы наши будут там призваны?

Та и вагоны других беженцев. Или побегут дальше?
Sentjabrinka• 11 января в 14:59
Ответ дляOlvia1987
У Бельгії і гриби заборонено в лісі збирати і рибу в річках ловити.До чого б це?
И грибы собираются и рыбу ловят, только для этого нужно разрешение
Olvia1987• 11 января в 15:00
Ответ дляlilu1990
З росією

Ну це громко сказано шо європа буде воювати. Хіба тільки польща і Великобританія здатні надати притомний опір. Ну може рік часу. Пока не прийдуть американці і всіх не спасуть. Егейн
Так з ким вони будуть воювати?Хто на них нападе?Имя сестра,имя!
lilu1990• 11 января в 15:01
Ответ дляOlvia1987
Тим кому все життя скучно і треба двіжухи - їхні любимі ненаглядні кацапи
Іллюха Перчик• 11 января в 15:02
Ответ дляlilu1990
Та ну щось слабо віриться що європа буде воювати з росією.Де росія на це візьме ресурсів?
Olvia1987• 11 января в 15:02
Ответ дляSentjabrinka
Смотря в каких регионах.
Sentjabrinka• 11 января в 15:02
Ответ дляOlvia1987
Смотря в каких регионах.
Абсолютно везде
GaleTTa• 11 января в 15:02
Мы когда приехали в Швецию нам провели местные ликбез что когда у них будет объявлена война по их законам блокируется граница и все внутри страны полностью принимают участие, кто в боевых действиях кто в обеспечении. Даже дети. Интересно конечно насколько это правда или легенды местных комун?))
Іллюха Перчик• 11 января в 15:03
Ответ дляOlvia1987
Смотря в каких регионах.
Хто тебе там побачить що ти там щось в лісі збираєш.
Olvia1987• 11 января в 15:03
Ответ дляlilu1990
Та ну.Не вояки они против Европы и США
Наталья557• 11 января в 15:03
Автор, если будет война в Европе, то нас в этой ситуации беженцы должны интересовать меньше всего. Надеюсь, вы понимаете, что это означает для тех, кто останется в Украине?
lilu1990• 11 января в 15:03
Ответ дляІллюха Перчик
Пля, кожен раз одне й те саме. Слабо віриться? Ну елементарне з того шо ви бачили - росія пробує кібер атаки, яких була туєва куча перед новим роком - є про які ви чули, а про які взагалі не чули, прощупує європейську безпеку.
Іллюха Перчик• 11 января в 15:04
Всі кажуть Швейцарія така краса - а насправді,кругом камери,кругом штрафи,кругом тотальний контроль.
il-mari• 11 января в 15:04
Ответ дляGaleTTa
да вот так и надо, а не цветочки та брукивка в Покровске...
Ксенияяяяя• 11 января в 15:04
Ответ дляpeti
Хочете сказати, що у нас мобілізують громадян інших держав? Ні.
Хочете сказати, що Україна - приклад для міжнародного суспільства і військового права? Чи коли почнеться всесвітній психоз, хтось когось питатиме. Чи в Україні дотримано усіх правил і прав?
Ви наче перший день на цій планеті
lilu1990• 11 января в 15:04
Ответ дляOlvia1987
Та ну.Не вояки они против Европы и США
Ну та не вірте, ваша справа
LudaSHS• 11 января в 15:05
Ответ дляlilu1990
У Люди є. Вона всьо збирає, фільму, архівує
У мене теми скоріше як щоденик.
Вони потрібні були більш мені. Зараз є що згадати

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3438185-2
Тут деякі статі 23 р зібрала тоді
Десь ще з картою Німецького Більд і від Портнікова
Манула• 11 января в 15:05
Ответ дляІллюха Перчик
а з ким буде воювати європа?
Он астрологи вже 3 світову прогнозують з 2027 року, слава Богу хоч не на нашій території
Так шо пристібаємо ремені безпеки і спостерігаємо, далі буде ...
Sentjabrinka• 11 января в 15:05
Ответ дляІллюха Перчик
У вас все познания с того что кто то что то говорит, но личного опыта ни в чем нет
Іллюха Перчик• 11 января в 15:06
Ответ дляКсенияяяяя
Ви наче перший день на цій планеті
Нє,спочатку потрібно зробити епідемію,потім голод а потім спантеличених людей кинути в місиво війни.Будуть робити все так само як в минулому столітті.
Olvia1987• 11 января в 15:07
Ответ дляSentjabrinka
Абсолютно везде
Іллюха Перчик• 11 января в 15:07
Ответ дляМанула
Берем пару козочок і пару курочок і їдем жити в гори.Будемо хазяйнувати.
Іллюха Перчик• 11 января в 15:07
Ответ дляSentjabrinka
Що серйозно?
Іллюха Перчик• 11 января в 15:08
Я скважину зроблю тобі.Будемо пити воду з джерела.
annac• 11 января в 15:08
Ответ дляSentjabrinka
А Европа хоть ою этом знает, как и её граждане? Такой бред только на советчице и можно прочитать
До февраля 2022 в Украине шашлыки обсуждали
vviki• 11 января в 15:09
Ответ дляlilu1990
Тобто Україна буде окупована ?
Іллюха Перчик• 11 января в 15:09
Ответ дляvviki
Тобто Україна буде окупована ?
Звідки вона знає що буде?
Елена1265• 11 января в 15:09
Ответ дляAlex_Kri
они не граждане - не могут быть призваны
Зависит от законов тех стран, в которых живут
Sentjabrinka• 11 января в 15:09
Ответ дляOlvia1987
фото
Да местные их и не собираются и даже в помыслы у них нет, как и пойманную рыбу выпускают обратно в водоем. Грибы только фотографируют
Афри• 11 января в 15:10
Ответ дляІллюха Перчик
Нє,війни в європі може не буде але якийсь барановірус з уколами та примусом скоро мабуть почнеться.Вже перестали продавати піротехніку,що б люди не мали чим дати відпор.
Где перестали продавать?
Как продавали так и продают без ограничений.
vviki• 11 января в 15:10
Ответ дляІллюха Перчик
Звідки вона знає що буде?
Якщо на карту подивитися то щоб напасти на Польщу - потрібно окупувати Україну
Але тут більшість тішиться що війна буде в Європі