Julia -e9ee• 11 января в 14:46

Европа готовится к войне. Интересно, а беженцы наши будут там призваны?

Та и вагоны других беженцев. Или побегут дальше?
annac• 11 января в 15:19
Ответ дляvviki
Тобто не було . Звідки атакувалася Україна в 2022 році ?
Ну так значит не петляет, а выполняет все таки команды
vviki• 11 января в 15:19
Ответ дляlilu1990
Район Сувалок у польщі - квартиры і нерухомість дешевше ніж деінде в Польщі. Як ви думаєте чому?
Роздають ?
Бо в вармінсько - мазурському дорого
lilu1990• 11 января в 15:19
Ответ дляOlvia1987
Яка всесильна ця кацапія.Ще трохи і всесвіт захопить.
Єдина в ній сила - шо європейці не хочуть падіння росії і реваншистских настроїв, бо росія - це дешеві ресурси і щит від китаю. І путін цим користується
vviki• 11 января в 15:20
Ответ дляІллюха Перчик
Вікуся.Якщо ви не знаєте,і ніколи не бачили протестів то я вам скажу,що на протестах люди часто використовували для боротьби піротехніку.Ну згадайте будь-ласка.
Водомети використовують
А Європа любить турбуватися за пташок та звіряток
lilu1990• 11 января в 15:20
Ответ дляvviki
Можливий варіант
Але тоді не розумію втішання тим що буде війна в Європі , бо це означає тільки одне - зникнення України з політичної карти світу
Ні, напад буде з двох сторін - і зі сторони сувалського коридору - на Польщу. Швидше за все. Шоб перерізати логістичні шляхи
PinkMa• 11 января в 15:20
Ответ дляGaleTTa
Мы когда приехали в Швецию нам провели местные ликбез что когда у них будет объявлена война по их законам блокируется граница и все внутри страны полностью принимают участие, кто в боевых действиях кто в обеспечении. Даже дети. Интересно конечно насколько это правда или легенды местных комун?))
логично
и никто никуда не поедет, как все думают что начнется война и сразу они уедут. не уедут.
Іллюха Перчик• 11 января в 15:20
Ответ дляvviki
Водомети використовують
Ой Вікуся.Перестань зі мною сперичатись.
Olvia1987• 11 января в 15:21
Ответ дляvviki
І як Лукашенко цьому протистояв?Аж ніяк.Люб´язно надав плацдарм.
lilu1990• 11 января в 15:21
Ответ дляOlvia1987
Чому вони зразу цього не зробили?І з Україною не прийшлось би воювати
Бо вони дєбіли, купились на брехню медведчука шо тут їх зустрінуть з квітами.
lilu1990• 11 января в 15:21
Ответ дляvviki
Калінінград не має сполучення з кацапами
Роздивіться краще карту
vviki• 11 января в 15:21
Ответ дляannac
Не виконує
Ні наземних операцій ні ракет давно звідти немає
vviki• 11 января в 15:22
Ответ дляlilu1990
А друга сторона яка ?
Ок , сувалки - перша
annac• 11 января в 15:22
Ответ дляvviki
Не виконує
Потому что нет команды, а не потому что ему не хочется
vviki• 11 января в 15:23
Ответ дляІллюха Перчик
І не буду бо аргументів не багато а фамільярність є
lilu1990• 11 января в 15:23
Ответ дляvviki
А друга сторона яка ?
Ок , сувалки - перша
Подивіться на карту, ви ж у нас краще бачите
Іллюха Перчик• 11 января в 15:24
Ответ дляvviki
Не спор зі мною бо ти всерівно мене не переспориш.Я тебе зараз закидаю аргументами.
vviki• 11 января в 15:24
Ответ дляannac
Він як вуж викручується і таки формально Білорусь не у війні
Olvia1987• 11 января в 15:24
Ответ дляvviki
Не виконує
Ну так були ж ракети і наземні операції.А зараз які операції?РФ на Київ знов піде?
vviki• 11 января в 15:25
Ответ дляlilu1990
То несіть карту де Калінінград має сполучення з сосією
vviki• 11 января в 15:26
Ответ дляlilu1990
Ясно
Іллюха Перчик• 11 января в 15:26
Ответ дляvviki
А що він має розвалити свою державу і вибити своїх людей?
lilu1990• 11 января в 15:26
Ответ дляvviki
Йокелемене. А чого я 15 хв пишу про сувалський коридор?
vviki• 11 января в 15:26
Ответ дляІллюха Перчик
Ага , суцільні аргументи вже
Іллюха Перчик• 11 января в 15:27
Ответ дляvviki
Його давно хочуть скинути і втановити там демократію.Він їм як кістка в горлі.
vviki• 11 января в 15:27
Ответ дляOlvia1987
Форуму видніше
На Київ , а потім на Польщу з Англією
vviki• 11 января в 15:28
Ответ дляlilu1990
Пишіть
Інтернет стерпить
Сувалки під контролем сосіі ? Шляхів для перекидання техніки там мало і тема давно обговорена
vviki• 11 января в 15:30
Ответ дляІллюха Перчик
Немає
Тому і викручується а потім раптом нападе одразу на НАТО - зараз з духом збирається
lilu1990• 11 января в 15:30
Ответ дляvviki
Пишіть
Інтернет стерпить
Капець. Людина яка живе в часи коли трамп хоче просто так взяти і забрати Гренландію пише шо у росії нема контролю над сувалками. Регіон який охороняють три каліки
Іллюха Перчик• 11 января в 15:31
Ответ дляvviki
Немає
Не буде він нікуди нападати він не дурний.Все,я завершив.
vviki• 11 января в 15:31
Ответ дляlilu1990
Трамп хоче забрати
Ясно , люди ведуться на розмови клоунів і приносять то потім як аргументи