Ростки жимолости• 11 января в 20:44
Треш життя в селі
Живемо бідно, чоловік працює на маршрутці, я господарка. Маємо трьох дітей, економимо на всьому - починаючи від свічок замість світла до того, що записуємо скільки туалетного папіру використали. Порадьте будь ласка, як можна виправити таке лайнове життя?
Заліковий троль• 11 января в 20:46
А чим допомагає записувати скільки використаної туалетного паперу? Виходить не економія, ви ж ще витрачаєте звичайний папір для запису і чорнило в ручці😀
АяВсёЗнаю• 11 января в 20:46
Сколько было родни и знакомых в селе, бедно не жил никто. Выращивали, продавали, а когда еще и работа есть, то вообще прекрасно.
Конфиденциальность• 11 января в 20:47
Живу в селе, тоже трое детей. Скажу так - автор жирный тролляка
Заліковий троль• 11 января в 20:48
Авторе, сушіть використаний туалетний папір і використовуйте другий раз. Е - економія 😀
Фуліганка• 11 января в 20:48
Ответ длявсе по ГОСТу!
Телефон теж від свічки заряджається?
Стартовый пакет в кредит брали мб.
Пищалка• 11 января в 20:48
Ответ длявсе по ГОСТу!
Телефон теж від свічки заряджається?
Тролі велосипед крутять.
Там-тарарам• 11 января в 20:48
Ответ дляФуліганка
Натужная попытка сочинить темку и покачать страниц на 3 хотя бы
А объясните, зачем это делают тут?
Конфиденциальность• 11 января в 20:49
А вообще обратила внимание что в последнее время часто елозят тему многодетных. Что бы что?
Пластилин_Колец• 11 января в 20:49
Ответ дляКонфиденциальность
Чому, в селі роботи не має, у автора 3 дітей, зп чоловіка не вистачає, все реально, в селах багато бідних, простих людей.
Ну можна ще корову тримати, молоко здавати, але то невеликі гроші, а праця важка, ну що там ше яйця, горіхи можна продавати, гарбузове насіння, пір´я,подушки....
Заліковий троль• 11 января в 20:49
Ответ дляАяВсёЗнаю
На мій погляд, бідують ті, що бухають. І то. Якусь шабашку по сусідах завжди знайдуть, чи покопати, чи дрова порубати.
Королева ганделику• 11 января в 20:49
Ответ длявсе по ГОСТу!
Телефон теж від свічки заряджається?
Павербанк)
Фуліганка• 11 января в 20:49
Ответ дляТам-тарарам
А объясните, зачем это делают тут?
Чтоб форум не заглох. Но шлака много сочиняется реально.
Королева ганделику• 11 января в 20:50
Ответ дляЗаліковий троль
Фу,воняти буде.
Конфиденциальность• 11 января в 20:51
Ответ дляПластилин_Колец
Работа есть для тех кто хочет работать. + Свои овощи и мясо, опять таки у тех кто работает и хочет, а не ищет отмазки что дорого, тяжело и ТД. Я бедствующих не знаю, кроме алкашей всяких
Заліковий троль• 11 января в 20:51
Ответ дляТам-тарарам
А объясните, зачем это делают тут?
Розважаються так. Село, бідні, троє дітей - непогано для срачу. Але зі свічками та туалеткою автор перестаралася.
к.Буланова• 11 января в 20:51
Ответ дляЗаліковий троль
Є багаторазовий туалет папір. Прати можна в річці
к.Буланова• 11 января в 20:52
Ответ дляПластилин_Колец
Лохину
Пластилин_Колец• 11 января в 20:52
Ответ дляКонфиденциальность
Ой, поживіть там на постійній основі, цього року такий неврожай, що моркви своєї не має.
Так само все потрібно купувати.
Ростки жимолости
• 11 января в 20:52
Ответ дляЗаліковий троль
Вже пробували, але для сушки потрібна електроенергія