Жена сантехника• 11 января в 21:42
Секс з накачанним, як воно?
Чи вартує? На 34му році життя зрозуміла, що ніколи не мала такого. Був футболіст підтягнутий, але не прям накачанний. Був кремезний, але покритий жиром, тому більше як daddy style. Ніколи не було випадкових сексів, тільки стосунки і не на основі зовнішності. Тепер я вільна жінка, чи варто обирати саме тіло? Як воно з накаченним? Не с мікро піпіркою, звичайно, а з середнім розміром.
Жена сантехника
• 11 января в 21:49
Ответ дляБокс-орун
супер, всегда были такие, и эстетично приятнее, дерзайте!
Дякую
Жена сантехника
• 11 января в 21:49
Ответ дляАноним_
Ееее, хіба час сексу залежить від витривалості? Це ж не біг, не підйом ваги.
Ну витривалий, добре, а якщо скорострєл?)
Ну нічого, декілька разів будем
Жена сантехника
• 11 января в 21:50
Ответ дляБува і таке
Мені з накачаною дівчиною було хм… 🤔 якось не зовсім. Обіймаєш, цілуєш, а вона вся тверда, кладеш руку на попу, а там теж камінь, сісі виручили в тій ситуації, єдине жіночне місце було окрім вагіни
Дякую, що поділились) Я з дівчиною не планувала
Жена сантехника
• 11 января в 21:50
Ответ дляСусідка знизу
Разместите объявление в посещаемом спортзале, с текстом особо не заморачивайтесь. ’Даю накачанным’. Вам уже подсказывают продолжение ’широкая спина, большие руки’. Дальше свою фотографию и телефон с вайбером. Желающие найдутся.
Я не з цієї категорії людей
Жена сантехника
• 11 января в 21:50
Ответ дляХвець-тець
Залежить від того чим накачався
Спортом
Іллюха Перчик• 11 января в 21:51
Ответ дляЖена сантехника
Я середня, просто підтягнута, не люблю накачаних жінок
Покажіть фото я трохи накачаний.
Бува і таке• 11 января в 21:53
Ответ дляЖена сантехника
Я ж не кажу вам з дівчиною, я про відчуття накачаного тіла. Якщо вам подобається обіймати мужика який де не візьми, а він твердий, то чому б вам не спробувати. Я жирний і мʼякий, деяким дівчатам подобається, що не твердий, іншим навпаки, все від вподобань залежить
Жена сантехника
• 11 января в 21:54
Ответ дляБува і таке
Я вище писала, що мені не подобається жіноче тіло перекачене, але чоловіче якраз таке хотіла б спробувати. М´які не хочу
Бува і таке• 11 января в 21:56
Ответ дляЖена сантехника
Тоді не бачу причини відмовити собі в цьому, буде бажання тоді і враженнями поділитесь
Іллюха Перчик• 11 января в 22:02
Ответ дляЛіньки гуглить
А вони там в спортзалі всі одразу готові зайнятись сексом?
Дивлячись як ти виглядаєш.
Вакцениро Вона• 11 января в 22:07
Ответ дляЖена сантехника
Груди, руки, може ноги, прес
Это круто
Если неперебор по массе
Как вожмет в кровать, ммммм
Если неперебор по массе
Как вожмет в кровать, ммммм
Вчителька з мікрорайону• 11 января в 22:08
Ответ дляЖена сантехника
Член?
Автора турбує чи можна накачати член? І як з накачаним Качаном?
Мюллерная• 11 января в 22:19
Ответ дляБува і таке
Ложь) нафантазировал
Бува і таке• 11 января в 22:22
Ответ дляМюллерная
Ложь) нафантазировал
Думаете вам доказывать что-то буду? Нет. Я рассказал свои ощущения, все остальное ваши фантазии
Мюллерная• 11 января в 22:28
Ответ дляБува і таке
Чем занималась девочка? Профи?
Мюллерная• 11 января в 22:32
Ответ дляХвець-тець
Им белок терять нельзя
А вы вот в курсе! Белок это отдельная тема и в этом огромный минус, как и выносливость, а если ещё и соревнования периодически, то в таком случае лучше любителя выбирать.
Бува і таке• 11 января в 22:33
Ответ дляМюллерная
Чем занималась девочка? Профи?
Так, профі, свого часу переможниця (не знаю чого) серед бодібілдерів в категорії «натурал» ті, що без хімії. Зараз працює тренером
Мюллерная• 11 января в 22:34
Ответ дляБува і таке
А вы коллеги с ней?
Бува і таке• 11 января в 22:39
Ответ дляМюллерная
А вы коллеги с ней?
Та ні, я час від часу відвідую зал, але не професійно, вище писав, що мʼякий і жирний )
Дуже дуже вумна• 12 января в 01:14
Ответ дляЖена сантехника
А поговорити є про що?
Конечно) Они такие же люди как и все