Я не Тролль• 11 января в 23:02
А ви знали? Ендометріоз
Маю сечі• 11 января в 23:04
Да, знали, часто здесь об этом рассказываю, когда вижу тему про эндометриоз
Я не Тролль
• 11 января в 23:04
Я не думала, що це пов´язано. А тепер думаю, і дійсно ендометріозна кіста виявилась після проблем з жкт
Ку ка ку ка ку• 11 января в 23:04
Ответ дляЯ не Тролль
У меня такого рода киста была при идеальном жкт
Маю сечі• 11 января в 23:05
Ответ дляЯ не Тролль
Проблемы с жкт и желчеоттоком (метаболизм эстрогенов) + недостаточность прогестерона = эндометриоз
Ответ дляЯ не Тролль
Дуже зручно все на жкт звалити, бо вилікувати це важко :))) офіційна медицина це не підтверджує. А от всякі інші, не лікарі, раді старатись лікувати.
Корсет_на_шурупах• 11 января в 23:07
Ответ дляMamaGalya
Ага бо все від нервів вже застарілий варіант
Позитивна• 11 января в 23:10
Ответ дляКорсет_на_шурупах
На нервах вы багато не заробите. А ось ’ полікувати’ жкт можна народ підвідловити
І буде як в анекдоті: - ребе, а це допоможе? -ну, не завадить
Доставучая• 11 января в 23:19
Неправда, у мене немає й не було пробоем з жодним органом травлення, а ендометріоз був усе життя. Як і дисбаланс гормонів. На жаль, здоровий ШКТ, як і правильне харчування не виправляють того, що спричиняють гормони
Чумачечая_• 11 января в 23:23
Ответ дляДоставучая
Погоджуюсь. В мене ШКТ теж в порядку, а ендометріоз присутній
Маурита• 11 января в 23:25
Ответ дляЯ не Тролль
Я смотрела известного гастроентеролога, он говорил что мода рассказывать про проницаемость какую-то кишечника, полный бред
Гладиолус• 11 января в 23:26
Ответ дляМаурита
Он научные статьи явно не читает
Добра, коли сита!• 11 января в 23:27
По моїм власним спостереженням і розпитуванням знайомих, перед цим був стрес, потрясіння. Кіста то взагалі ж вискочило з матки, скоріше активний образ життя посприяв, спорт, берізка і т. д. Оскільки загасає з клімаксом, то гормональна причина - це основа, бо жкт зі старінням явно не кращає.
Маурита• 11 января в 23:27
Ответ дляГладиолус
Он научные статьи явно не читает
Зная как они пишутся эти статьи, далеко не всем стоит доверять. А часто они пишутся на заказ фармы.
Гладиолус• 11 января в 23:30
Ответ дляМаурита
фарма как раз не особо любит такие статьи, где докапываются до связи разных систем организма.
Маурита• 11 января в 23:31
Ответ дляГладиолус
Как это не любят, вон уже пару лет как услышали о проницаемости. Бегают, лечатся от проницаемости
Зоряний Шлях• 11 января в 23:32
Ответ дляКу ка ку ка ку
І у мене
Гладиолус• 11 января в 23:33
Ответ дляМаурита
Какая фарме выгода от лечения проницаемости кефиром и отказом от глютена?
ОливьЕЖечка• 11 января в 23:34
Ответ дляЧумачечая_
І в мене... Мені здається,що ендометріоз- це пов´язано з гормонами.
Ку ка ку ка ку• 11 января в 23:34
Я недавно видела курсы трихолога , наверное теперь есть курсы и гинеколога. Стань гинекологом за 5 дней и ведите приём онлайн в инсте.
Зоряний Шлях• 11 января в 23:36
Ответ дляОливьЕЖечка
Ну це однозначно. Під час клімакса ( природнього чи штучного) , під час вагітності, коли місячних немає - ситуація значно покращується.
Зоряний Шлях• 11 января в 23:38
Ответ дляДобра, коли сита!
Перед чим був стрес? У мене ендометрірз з ранньої молодості, стреси протягом життя були звичайно, як у всіх. Але в свої 20 років я нічого такого не пережила, а кіста вже була.
З жкт якись проблем нема і не було.
Гладиолус• 11 января в 23:41
Ответ дляЗоряний Шлях
З жкт якись проблем нема і не було.
Поэтому я и пишу про системное воспаление, а к нему может привести стресс или другие причины, например неправильное питание, инфекции.
Зоряний Шлях• 11 января в 23:41
Ответ дляГладиолус
Запалення чого?
Запалень ніяких по аналізах ( мазки, кров) не було.
А еедометріоз все життя. Крім деяких періодів без менструації.
Дверной_Проем• 11 января в 23:41
Ответ дляМаю сечі
А что именно происходит с плохим желчеоттоком? Как это проявляется?
Гладиолус• 11 января в 23:47
Ответ дляЗоряний Шлях
Запалення чого?
хроническое слабое воспаление, при котором повышены определенные цитокины. Не факт, что на них делали анализы.
Зоряний Шлях• 11 января в 23:47
Ответ дляГладиолус
Запалення якого органу? Можете написати?
І куди воно ділося, коли вагітна була, коли під час лактації місячних не було, коли гормонами в штучний клімакс вводили?