Я не Тролль• 11 января 2025

А ви знали? Ендометріоз

Маю сечі• 11 января 2025
Да, знали, часто здесь об этом рассказываю, когда вижу тему про эндометриоз
автор Я не Тролль • 11 января 2025
Я не думала, що це пов´язано. А тепер думаю, і дійсно ендометріозна кіста виявилась після проблем з жкт
Корсет_на_шурупах• 11 января 2025
Ну да но то не однозначно
Ку ка ку ка ку• 11 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
У меня такого рода киста была при идеальном жкт
Маю сечі• 11 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Проблемы с жкт и желчеоттоком (метаболизм эстрогенов) + недостаточность прогестерона = эндометриоз
MamaGalya• 11 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Дуже зручно все на жкт звалити, бо вилікувати це важко :))) офіційна медицина це не підтверджує. А от всякі інші, не лікарі, раді старатись лікувати.
Корсет_на_шурупах• 11 января 2025
Ответ дляMamaGalya
Ага бо все від нервів вже застарілий варіант
Позитивна• 11 января 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
На нервах вы багато не заробите. А ось ’ полікувати’ жкт можна народ підвідловити
І буде як в анекдоті: - ребе, а це допоможе? -ну, не завадить
ДваДваВісім• 11 января 2025
Очередные нутрициологи
Доставучая• 11 января 2025
Неправда, у мене немає й не було пробоем з жодним органом травлення, а ендометріоз був усе життя. Як і дисбаланс гормонів. На жаль, здоровий ШКТ, як і правильне харчування не виправляють того, що спричиняють гормони
Гладиолус• 11 января 2025
я думаю, скорее системное воспаление причина.
Чумачечая_• 11 января 2025
Ответ дляДоставучая
Погоджуюсь. В мене ШКТ теж в порядку, а ендометріоз присутній
Маурита• 11 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Я смотрела известного гастроентеролога, он говорил что мода рассказывать про проницаемость какую-то кишечника, полный бред
Хомо_сапиенс• 11 января 2025
У вас там написано в вопросе эГдометриоз, а не эНдометриоз.
Гладиолус• 11 января 2025
Ответ дляМаурита
Он научные статьи явно не читает
Добра, коли сита!• 11 января 2025
По моїм власним спостереженням і розпитуванням знайомих, перед цим був стрес, потрясіння. Кіста то взагалі ж вискочило з матки, скоріше активний образ життя посприяв, спорт, берізка і т. д. Оскільки загасає з клімаксом, то гормональна причина - це основа, бо жкт зі старінням явно не кращає.
Маурита• 11 января 2025
Ответ дляГладиолус
Он научные статьи явно не читает
Зная как они пишутся эти статьи, далеко не всем стоит доверять. А часто они пишутся на заказ фармы.
Гладиолус• 11 января 2025
Ответ дляМаурита
фарма как раз не особо любит такие статьи, где докапываются до связи разных систем организма.
Маурита• 11 января 2025
Ответ дляГладиолус
Как это не любят, вон уже пару лет как услышали о проницаемости. Бегают, лечатся от проницаемости
Зоряний Шлях• 11 января 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
І у мене
Гладиолус• 11 января 2025
Ответ дляМаурита
Какая фарме выгода от лечения проницаемости кефиром и отказом от глютена?
ОливьЕЖечка• 11 января 2025
Ответ дляЧумачечая_
І в мене... Мені здається,що ендометріоз- це пов´язано з гормонами.
Ку ка ку ка ку• 11 января 2025
Я недавно видела курсы трихолога , наверное теперь есть курсы и гинеколога. Стань гинекологом за 5 дней и ведите приём онлайн в инсте.
Зоряний Шлях• 11 января 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Ну це однозначно. Під час клімакса ( природнього чи штучного) , під час вагітності, коли місячних немає - ситуація значно покращується.
Зоряний Шлях• 11 января 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Перед чим був стрес? У мене ендометрірз з ранньої молодості, стреси протягом життя були звичайно, як у всіх. Але в свої 20 років я нічого такого не пережила, а кіста вже була.
З жкт якись проблем нема і не було.
Гладиолус• 11 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
З жкт якись проблем нема і не було.
Поэтому я и пишу про системное воспаление, а к нему может привести стресс или другие причины, например неправильное питание, инфекции.
Зоряний Шлях• 11 января 2025
Ответ дляГладиолус
Запалення чого?
Запалень ніяких по аналізах ( мазки, кров) не було.
А еедометріоз все життя. Крім деяких періодів без менструації.
Дверной_Проем• 11 января 2025
Ответ дляМаю сечі
А что именно происходит с плохим желчеоттоком? Как это проявляется?
Гладиолус• 11 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Запалення чого?
https://en.wikipedia.org/wiki/Systemic_inflammatio...
хроническое слабое воспаление, при котором повышены определенные цитокины. Не факт, что на них делали анализы.
Зоряний Шлях• 11 января 2025
Ответ дляГладиолус
Запалення якого органу? Можете написати?
І куди воно ділося, коли вагітна була, коли під час лактації місячних не було, коли гормонами в штучний клімакс вводили?