Я не Тролль• 11 января в 23:02
А ви знали? Ендометріоз
Киця-бриця• 12 января в 10:34
Ответ дляМаурита
Как это не любят, вон уже пару лет как услышали о проницаемости. Бегают, лечатся от проницаемости
Каким фарм.препаратом лечатся?
Все возможно• 12 января в 11:05
Ответ дляЗалізна тьотя
В моем случае- правда. Наладила ЖКТ, сбалансировала питание, пропила этот весь курс - рост кист остановился и мажущие выделения прошли. Мес день в день
У меня день в день, эндометриоз..и не мажет ничего, просто очень обильные
Смайлик• 12 января в 12:14
Ответ дляМаю сечі
Потому что причина в эстрогендоминировании. А жкт часто этому способствует, но не всегда это обязательный фактор. Тем более, что какую-то дискинезию жёлчного вы можете особо и не ощущать
Желчный проверяли. Там все ок
Кукарачка• 12 января в 14:57
Ответ дляМаю сечі
До чого в тому плані, що порушується метаболізм естрогенів з утворенням токсичних форм, які знову потрапляють до кровообігу, створюючи таким чином естрогендомінування навіть при нормальному рівні прогестерону.
А естрогендомінування - це вже той стан, що призводить до різних проліферативних захворювань (ендометріоз, міоми, кісти, мастопатії)
Немає токсичних форм естрогенів, це маячня. Просто кожен з естрогенів має свою біологічну роль.
Не служанка• 12 января в 20:12
Ответ дляЗалізна тьотя
Який саме курс ви пропили?
Залізна тьотя• 13 января в 15:16
Ответ дляНе служанка
Який саме курс ви пропили?
Багато різних препаратів у різній послідовності, які лікар підібрав відповідно до моїх симптомів і скарг
Залізна тьотя• 13 января в 15:19
Ответ дляФайна пані
Як налагоджували шкт? Що було не так? Сбаланмоване харчування-можна приклад одного дня.
Подивіться приклади у інтернеті. Мені не вистачало складних вуглеводів і взагалі було не збалансоване харчування і не достатньо клітковини. Плюс я їла фрукти до їжі, це впливало на рівень глюкози (різкі скачки) на фоні дефіциту калорій. Плюс надто багато жирів у раціоні. Я може Вам написати прикладом свого раціону, але це для мене, у моїй ситуації пасує найкраще. Як для Вас - це має дивитися лікар
Файна пані• 13 января в 17:26
Ответ дляЗалізна тьотя
Якщо не важко, напишіть, будь ласка, приклад свого раціону 1-2 дні для розуміння.
Ответ дляЗалізна тьотя
Можете поділитися прикладом раціону така ж проблема
Можна в особисті