Невгамовна Бу• Изменено 12 января в 03:11
Порекомендуйте, що цікавого почитати?
Від мене : Кен Лю Паперовий звіринець, Донна Тартт Темна історія, Ентоні Дорр Все те незриме світло
Омлетик• 12 января в 09:09
В цьому дусі: Бузкові дівчата, Соловей.
Не в цьому дусі, але рекомендую: ’Моя бабуся просила її вибачити’, трилогія: ’Ведмеже місто’, ’Ми проти вас’, ’Переможці’. Це все Бакман.
Історичне, захоплююче, українське: ’Троща’, ’Вік червоних мурах’.
З гуморного: Кешеля, ’Родаки’