Там-тарарам• 12 января в 09:05
Після 9 класу куди?
Суть питання. Підліток в 9 класі зараз. Навчається так собі. Зовсім паганенько. Розумію, що після 11 класу ніякі нмт він не складе. Отже, залишиться без універу. Думала після 9 в коледж. Але ніщо не цікавить, не знає куди і ким. Ще не розібрався. Що робити? Працювати ще зарано. Варіант 1- сидіти в школі до 11, а потім в коледж( щоб без нмт вступити), може тоді зрозуміє ким хоче бути. Варіант 2-вступати зараз хоч на щось. Але я хочу на заочне для нього чи дистанційне. Крім Оптіми нічого не знайшли. Але там лише 5 спеціальностей і жодна йому не до душі. Може хтось знає ще якісь коледжі, де можна так навчатись, щоб шкільну програму заочно добити, я б допомогла, а вже спеціальні дисципліни він би сам. Просто їх вибір нажаль малий
ПампушОК• 12 января в 11:55
Ответ дляYaЯна
Я кажу його словами, як каже він в шутку
Ну то Вы хоть ему подскажите, что он себя психопатом обозначает
Забрызжу ядом• 12 января в 11:55
Ответ дляПампушОК
А я когда документы в универ подавала, то там с родителями запрещали входить к приемной комиссии. Кто без мамки не умеет - сидит дома, а не получает высшее образование
Вы не думали о том, что мама может рядом в коридоре ждать?
Не все живут как соседи в коммуналке. Многие живут как семья. И поддерживают друг друга. Я и с папой схожу, если ему будет надо, и с мужем. Как и мои родители, муж и дети пойдут со мной
ПампушОК• 12 января в 11:57
Ответ дляЗабрызжу ядом
Муж с Вами на работу ходит как семья?)) Интересное у Вас понятие семьи)))
Анонім Перший• 12 января в 11:59
Ответ длягодовасик
Для мене це теж актуально. Тільки моя відмінниця. В школі не має 10 класу. Навколо лише пту перероблені під ліцей. Не хочу дитину зі здібностями віддавати в пту. А нормальна школа дуже далеко від дому. Ці реформи задовбали
В Чехии вообще нет старшей школы. Все дети идут в училища и колледжи. Есть какая-то матурита, после которой можно поступать в университет, но она не в каждом городе
Забрызжу ядом• 12 января в 11:59
Ответ дляПампушОК
Мы о работе говорим? Вроде нет.
А, мы дома работаем уже 6 лет. Так что всегда рядом 😂
Хома з пастою• 12 января в 12:11
Ответ дляТам-тарарам
Проблема, що сам ніде не їздить. Я ж не буду його возити, забирати і т.д.
Ну то вже час починати їздити самому . 🤷♀️
Спішу - перекидаюсь• 12 января в 12:13
Ответ дляЗаела_пластинка
моя в 7 класі просить регулярно, щоб забрала на машині, бо їй лінь їздити на трамваї
(я не ведусь, правда), може, й тут такий випадок
Це вже про комфорт, в тому випадку я так зрозуміла всеодно пішки.
годовасик• 12 января в 12:15
Ответ дляАнютины ласки
А чому не розглядаєте мед ліцей ? Це гарна база для дівчини, далі можливо мед ВУЗ, або щось суміжне (фарм академія чи ветеринарка).
Або любий вуз який вона обере (зможе поступити), але вже буде професія та навички медсестри.
Тому що в неї не достатній рівень успішності, а високий. Також вона любить точні науки, займається з репетитором англійської. Навіщо мені тупо нівелювати можливості дитини?
Нічого вдягти• 12 января в 12:17
Мой ребенок после выезда очень просился домой вернулись осенью 2022 верила, что все будет ОК . остался в 10-11 сам сказал после выпускного ,что просрал 2 года в школе . Вывезла летом в колледж в Словакию обходиться в 400-500 евро в месяц.
Админко• 12 января в 12:17
Моему 14. 8 класс.В 12 сам ездил на трамвае о к тете, недалеко. В 14 не хочет .
С детства катаемся по разным музеям, локациям по Киеву. И в 14 тоже, но не так уже хочет. Ну гуляет иногда с друзьями это да, в школу со школы сам конечно, но школа реально в 5 минутах. Необщительный. В магазине что то купить - не дай боже, в Макдо я покупаю, он стоит на улице ждет.. ну вот так и ничего пока с этим не сделаю(
Тоже учится плохо. Тоже после 9 думала колледж, но тот, который рассматриваем- другой конец города. Поэтому не знаю. 11й класс В школе есть. Думала на НМТ тупо натаскать, взять курсы.
Может летом поездим по колледжам в этом году посмотрим. ХЗ...((
годовасик• 12 января в 12:18
Ответ дляАнютины ласки
Чому ви так вважаєте? Ми здається скоріше її дівчата (батьки дівчат) )розглядають як базу. А далі можно не бути медсестрою, а бути масажисткою з мед освітою, косметологом естетістом (але всі згодом починають робити ін´єкції) з мед освітою.
І життя таке різне, моя знайома вже 10-ий рік в США, але мед освіта (оте саме мед пту) їй дуже допомогли.
Ось на це і спрямована реформа освіти. Не потрібні країні розумні люди
Печенюшка• 12 января в 12:20
У меня два племянника оба в ПТУ, один сварка в второй автомастер. Учеба для галочки, в школе плохо учились. Старший уже закончил сварщиком не работает не интересно, работает продавцом. Спросите хоть какой направление интересно сыну. Мой сейчас в 9 но планирую учиться дальше 10-11, учиться неплохо, хочет связать свою жизнь с айти.
ЧукИГеки• 12 января в 12:25
Подивіться ось тут зібрані всі коледжі після 9 класу:
У фільтрах можна своє місто зазначити
Запароленое одеяло• 12 января в 12:48
Маючи 2 різних дітей скажу так. Якщо гарно вчиться, мітить в універ то 11кл , нмт, універ. Бо після коледжа вже хочуть працювати і не хочуть йти в універ або вчаться як небуть, бо працюють.
Якщо вчитися не дуже -то віддавати в коледж, шкільна програма скорочена, упор на спец предмети. Якщо прийде до тями і захоче універ-будь ласка, якщо ні-то хоч спеціальність буде.
Не знаю що ви маєте на увазі заочно, але деякі коледжі в Києві навчають віддалено , наприклад від НУХТ
Запароленое одеяло• 12 января в 12:52
Ответ дляТам-тарарам
Школа біля дому, ходить сам, але в транспорті сам ніде.
Мамо!ви робите ведмежу послугу дитині, це ж хлопець! ( ладно ще дівчинку оберігати, і то!)
Запароленое одеяло• 12 января в 13:05
Ответ дляЗрадорозганячка
Якась дивна школа.
У нас гімназія (під Києвом) і в неї возять з різних населених пунктів . Відсотків 80 дітей привозять на машинах, і тільки одиниці живуть біля школи і ходять самостійно.
Ніхто нікого не будить на цю тему
Ну вы порівняли -сусідній нас пункт та будинок біля школи.
Куда ж без меня• 12 января в 13:08
Ответ дляYaЯна
Я б не назвала це побутовою інвалідністю. Це щось інше.
Наприклад, я терпіти не можу громадський транспорт і давку,особливо метро. І взагалі інтроверт по життю, люблю пройтись пішки десь через парк, де нікого немає. Все життя моє проходить поряд з будинком. Школа 15 хв пішки, університет 10 хв пішки, всі мої роботи до 20 хв. Зараз працюю взагалі рукою подати. Я спеціально це обираю все своє життя.
Сина намагалась виховувати абсолютно протилежно, більш самостійним і комунікабельним. В малому віці все так і було. На разі йому 14 років, він сидить вдома, з друзями грає онлайн. Вийти погуляти з друзями може вийти 1 раз на 3 місяці, або рідше. Школа, кружки і додому. Каже, що він інтроверт і соціопат, йому цікаво самому. Дні народження святкувати відмовляється, бо не любить шум і компанії. Якось так(((
Всі ми різні і гени дали своє
Питання не в тому, що людині подобається, а що ні. А в тому, чи зможе вона щось зробити в разі необхідності. От коли людині треба, а вона не може - це інвалідність.
Анютины ласки• 12 января в 13:18
Ответ длягодовасик
Так якщо в неї високій рівень успішності, тоді дитину згідно конкурсу візьмуть в 10-11 клас, в ті школи де він є, ви писали що є така школа.
Запароленое одеяло• 12 января в 13:18
Ответ дляАльфред Шнитке
Цікаво, що ви в Києві не вчите дитину саму кудись добиратись. І до якого віку він буде з вами їздити? Чи 18 стукне і типу - сам-сам.
В мене дівчинка. Мабуть з 13 вже почала сама їздити. Навіть блукала по місту . Півроку тому, як 18 виповнилось сама їздила до Львова, з готелем та з молодшою подружкою.
Як він навчиться бути самостійним?
Моя в 19 сама в Німеччину змоталася,
Эт вернячОк• 12 января в 13:22
Ответ длягодовасик
Медучилище, потом косметологом будет или медпредставителем
ЖующаЯКонфету• 12 января в 13:22
У нас такая же ситуация. Учится ужасно. Точнее, вообще не учится. Потому в 10-11 класс он не пойдет - и смысла просиживать штаны 2 года нет, и ЗНО/НМТ он не сдаст. В этом году поступает. Мне все равно лежит у него душа к чему-то или не лежит, поступит туда, куда возьмут (но сейчас у него душа только к деньгам и планшету лежит). Дам ему выбор специальностей - повар, сантехник, сварщик, плиточник и т.п., не выберет - тогда сама выберу и там будет учиться
А в 18,5 лет пинком под зад зарабатывать. А потом захочет - пусть сам за свои деньги поступает, куда душа лежать будет.
А чтоб сейчас поступать куда душа лежит надо было 9 лет учиться, а не … пинать
Запароленое одеяло• 12 января в 13:22
Ответ дляЛялькодзьоб
А чому не їздить?
У нас діти в в 7 класі самі в межах району маршруткою, трамваєм, автобусом їздять.
В центр просяться, але самих не пускаємо.
Є Гугл карти, спокійно можна доїхати куди завгодно.
По темі— хай вступає в коледж. Вони там швидше дорослішають, стають відповідальними та організованими.
4 роки коледжа закінчить в 2029 році.
В 2029 році не буде 11 класників.
Тому що ті, які закінчать 11 класів в 2028 році вступлять, а далі йде перший випуск НУШ, 12 років навчання, вони ще будуть в 12му класі.
Це буде золотий час для дітей, які вступили по НУШ в 2018 році і після 9 класу йдуть в коледж, через 2 роки отримують там атестат.
В вузах буде реальний недобір, вчити когось треба, то можна буде вступити практично всім.
4 роки коледжа закінчить в 2029 році.
В 2029 році не буде 11 класників.
Там щ коледжами плануєттся якесь перепланування , наче скасовувати будуть коледжі.
ЖующаЯКонфету• 12 января в 13:23
Ответ дляТам-тарарам
Ні, а це обов´язково?
Конечно обязательно! Ну вы даете 😂😂😂
Бабуся Бетман• 12 января в 13:24
Ответ дляТам-тарарам
Ні, а це обов´язково?
Так, це обов´язково. Вибачте, але ви виховуєте беспорадну людину. Що ваш син буде робити після 9 класу, якщо ви його за ручку не поведете?
Эт вернячОк• 12 января в 13:24
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мой в монтажном на архитектуре. Ходят учатся
Монтажный техникум в Днепре?
ЖующаЯКонфету• 12 января в 13:25
Ответ дляТам-тарарам
Їздить зі мною. Що тут такого? Такий час, що страшно дитину відпустити. Це нормально. Не у всіх діти в 22.00 ще шляються по вулицях. І це з 7 років навіть.
Простите, фильм «взаперти» не про вас снят?
Бабуся Бетман• 12 января в 13:25
Ответ дляТам-тарарам
А якщо на контракт, то нмт можна і на нуль балів здати?
ні. мінімальний бал потрібен і на контракт.
Чарівне зіллячко• 12 января в 13:26
Ответ дляПампушОК
Меня муж мог возить и забирать .. было очень приятно
ЖующаЯКонфету• 12 января в 13:27
Ответ дляБабуся Бетман
Так мама еще онлайн обучение ищет, вообще ребенка от себя отпускать не хочет. Жесть 😂