Там-тарарам• 12 января в 09:05

Після 9 класу куди?

Суть питання. Підліток в 9 класі зараз. Навчається так собі. Зовсім паганенько. Розумію, що після 11 класу ніякі нмт він не складе. Отже, залишиться без універу. Думала після 9 в коледж. Але ніщо не цікавить, не знає куди і ким. Ще не розібрався. Що робити? Працювати ще зарано. Варіант 1- сидіти в школі до 11, а потім в коледж( щоб без нмт вступити), може тоді зрозуміє ким хоче бути. Варіант 2-вступати зараз хоч на щось. Але я хочу на заочне для нього чи дистанційне. Крім Оптіми нічого не знайшли. Але там лише 5 спеціальностей і жодна йому не до душі. Може хтось знає ще якісь коледжі, де можна так навчатись, щоб шкільну програму заочно добити, я б допомогла, а вже спеціальні дисципліни він би сам. Просто їх вибір нажаль малий
Соображалочка• 12 января в 13:28
Ответ дляЖующаЯКонфету
У нас такая же ситуация. Учится ужасно. Точнее, вообще не учится. Потому в 10-11 класс он не пойдет - и смысла просиживать штаны 2 года нет, и ЗНО/НМТ он не сдаст. В этом году поступает. Мне все равно лежит у него душа к чему-то или не лежит, поступит туда, куда возьмут (но сейчас у него душа только к деньгам и планшету лежит). Дам ему выбор специальностей - повар, сантехник, сварщик, плиточник и т.п., не выберет - тогда сама выберу и там будет учиться
А в 18,5 лет пинком под зад зарабатывать. А потом захочет - пусть сам за свои деньги поступает, куда душа лежать будет.
А чтоб сейчас поступать куда душа лежит надо было 9 лет учиться, а не … пинать
Предложите ему ещё транспортный колледж. Будет железнодорожником - хорошее направление для мальчика.
Вероятненько• 12 января в 13:28
Ответ дляТам-тарарам
Ні, а це обов´язково?
Хотіла порадити вам коледж залізничного транспорту. Але там онлайн не вчать. І з мамами не пускають.
Може, хай йде в педучилище, його дівчата додому будуть привозити)
Эт вернячОк• 12 января в 13:29
Ответ дляSo_so
Или он не нормотипичный ребенок, но Вы отказываетесь это принять (что очень и очень трагично для его жизни), или, простите, Вы умышленно его делаете инвалидом.
Мальчики уступают в развитии и самостоятельности девочкам) я поступала в ВУЗ еще в 2000х годах, так почти все парни на сдачу документов/экзамены приезжали с родителями, даже те кто местный и жили в том же городе) девочки были без родителей) и такое наблюдаю постоянно - парень у стеночки стоит, не может не спросить ничего у сотрудника, не решить, а мама сама активность на переднем плане.
Соображалочка• 12 января в 13:31
Я бы ещё рассмотрела энергетический колледж. Хорошую специальность можно получить. В Укрэнерго с голоду точно но помрешь)
Борець за гаманець• 12 января в 13:41
для поступления на контракт есть только 4 -5 спецй где обязательный бал НМТ 150. остальные берут без значения балла- были бы деньги
Телефон Рубика• 12 января в 13:43
Ответ дляАнонім Перший
В Чехии вообще нет старшей школы. Все дети идут в училища и колледжи. Есть какая-то матурита, после которой можно поступать в университет, но она не в каждом городе
А ви в Чехії зараз? Навряд чи, бо те, що ви написали не правда.
Лялькодзьоб• 12 января в 13:43
Ответ дляЗапароленое одеяло
Там щ коледжами плануєттся якесь перепланування , наче скасовувати будуть коледжі.
Поки не планують.
Працюю в медичному коледжі. Нічого про це не чула. Коледжі точно не скасують.
Хіба що по іншому називатись будуть.
Зараз називається заклад фахової передвищої освіти.
Запароленое одеяло• 12 января в 13:45
Ответ дляЛялькодзьоб
Поки не планують.
Хіба що по іншому називатись будуть.
Рік тому точно була інфа, бо скидала нашому куратору, запитувала. Але поки змін нема.
Вероятненько• 12 января в 13:45
Ответ дляТам-тарарам
Ні, а це обов´язково?
У нас в школі був хлопець, його бабуся весь час водила до воріт школи і забирала. Так ось в 8 класі його одного разу бабуся не зустріла, бо нас з останнього уроку відпустили. Так він вийшов зі школи і пішов собі по доріжці прямо. Ми йшли позаду, бачимо проходить свій дім, свій під´їзд і йде далі. Ми його наздогнали, повернули, відвели додому. А він нам каже, я повинен йти прямо, поки мене бабуся не зустріне - так мама сказала. При цьому він розумний, без відхилень, просто побутовий інвалід. Його ні в садок не водили, ні з ким дружити не дозволяли, щоб хлопці його поганому не навчили. А дівчата, то тим більше)))
З родзинкою• 12 января в 13:47
Вот это время бежит. Танин сын уже 9 класс заканчивает
годовасик• 12 января в 14:03
Ответ дляАнютины ласки
Так якщо в неї високій рівень успішності, тоді дитину згідно конкурсу візьмуть в 10-11 клас, в ті школи де він є, ви писали що є така школа.
Є, але там конкурс 6 дітей на 1 місце. І самі розумієте окрім успішності треба, щоб батьки були впливові. Прості не попадають, хоть зірка і лобі. Це раз. А друге, їхати туди майже годину, якщо громадським транспортом. Наразі я просто розгублено з цим реформуванням. В минулому році в нашій школі ще був 10 клас. А цього року йдіть куди хочете
Сегодня не целуюсь• 12 января в 14:03
Ответ дляЗ родзинкою
але нічого не змінюється ...
Работать надо• 12 января в 14:05
Ответ дляsvitochkaa
но россияне же за границу своих не вывозят.им и визы никто не даст.а на фронте погибают страшно.уже корейцев просят подсобить.
Причём здесь россияне?
ЗдесяЯ• 12 января в 14:05
Техникум, училище. Ничего плохого не вижу в этом.
ЖующаЯКонфету• 12 января в 14:05
Ответ дляСоображалочка
Он туда разве поступит на бюджет? Нам надо идти туда, где недобор, чтоб бесплатно поступил
ЗдесяЯ• 12 января в 14:08
Ответ дляЭт вернячОк
Согласна. Лучше перестрвховаться, слишком важное действо. Мой такой же лошарик, везде контроль нужен. Я сама ездила документы подавать, когда поступала.
годовасик• 12 января в 14:09
Ответ дляЭт вернячОк
Медучилище, потом косметологом будет или медпредставителем
Ну от і обідно. Цей шлях для дітей з середнім рівнем успішності. Шкода зусиль дитини. Вона виграє.олімпіади з математики, гарно знає англійську. Це не те, що я змушуючи вчитися. Вона сама старається і їй це дається. А цією реформою закривають перспективи. Або хоть переїзджай в інше місто
Соображалочка• 12 января в 14:16
Ответ длягодовасик
Ну, надо искать варианты. Какой город? Подберите колледж при хорошем ВУЗЕ. Типа лицея при КПИ.
Бабуся Бетман• 12 января в 14:18
Ответ длягодовасик
Для мене це теж актуально. Тільки моя відмінниця. В школі не має 10 класу. Навколо лише пту перероблені під ліцей. Не хочу дитину зі здібностями віддавати в пту. А нормальна школа дуже далеко від дому. Ці реформи задовбали
Що таке далеко від школи, в км, або скільки хвилин туди їхати?
Забрызжу ядом• 12 января в 14:21
Ответ дляЭт вернячОк
Монтажный техникум в Днепре?
Да
Соображалочка• 12 января в 14:23
Ответ дляЖующаЯКонфету
Знаете, сейчас все непредсказуемо. Недобор может быть на любой ’мальчиковой’ специальности, многих же вывозят. Надо позвонить поинтересоваться.
Бабуся Бетман• 12 января в 14:24
Ответ длягодовасик
Тому що в неї не достатній рівень успішності, а високий. Також вона любить точні науки, займається з репетитором англійської. Навіщо мені тупо нівелювати можливості дитини?
Якщо вона така розумна, то в неї не буде проблем поступити в 10 клас єдиної школи, що набирає дітей. Скорочуючи старші класи у звичайних школах, збільшується кількість випускних класів у тій єдиній школі, що доведеться їздити. Але у великих містах талановиті діти раніше їздити починають, бо гімназії далеко від жилмасивів.
Бабуся Бетман• 12 января в 14:26
Ответ длягодовасик
Ось на це і спрямована реформа освіти. Не потрібні країні розумні люди
Ця реформа спрямована на те щоб в старшій школі були сильні вчителі. що не можливо забеспечити у всіх школах, бо ці вчителі не зможуть навчати учнів в декільках шкіл одночасно.
Відкушу все що стирчить• 12 января в 14:41
Ответ дляРаботать надо
Вывозить за границу. По крайней мере хоть живой останется. Где учиться - то уже не важно.
Як не сумно, але в тих хто буде націлений на якісну середню освіту закордоном шансів на успіх рази в 10 більше, ніж в тих хто прагне до уні. Все просто - мова на рівень уні ні за 2 ні за 3 роки не вчиться, а ось професії де вона потрібна на більш життєвому і практичному рівні можна опанувати.
Анонимус Я• 12 января в 14:46
Ответ дляТам-тарарам
Він нормальний, але одного не пускаю, та він і сам не хоче .
мой ребенок в 15 лет поехал в другой город в лией после 9го класса. у нас ничего нет рядом.
сейчас готовится к НМТ, хочет дальше идти
Заела_пластинка• 12 января в 15:14
Ответ дляАнонимус Я
як це сам і в інше місто? а хто ж йому рюкзак там носить?
Джавеліна• 12 января в 15:22
Хай йде в автослюсарі, механіки,рихтовшики.В нас по сусідству СТО, хлопці менше 50тис не мають.А ті що давно,я думаю і 100 в них є.
Вони кажуть що зараз ера безруких-золота жила для сервісів.
ЗновЗдоров• 12 января в 15:36
Ответ дляУкраїнська зірочка
Дочка учится в колледже 1 курс.
ОНЛАЙН
В каком?
ЗновЗдоров• 12 января в 15:37
Ответ дляУкраїнська зірочка
В Днепре.
Поступали по собеседованиям оффлайн, документы тоже подавали оффлайн. Но учеба онлайн.
И так все колледжи в нашем городе. У них нет укрытий.
Какой колледж в Днепре выбрали, ребенку нравится?
Работать надо• 12 января в 15:40
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вот именно. Никому наши высшие образования не нужны оказались. Очень сожалею, что не выучилась ни на какую рабочую профессию.