Миловидна леді• 12 января 2025
Навчання в Європі у ВНЗ англійською мовою
Доброго ранку всім! Хочемо після школи відправити дитину за кордон на навчання до вищого навчального закладу. Економіка, торгівля, банківська сфера. Дуже прошу поради щодо таких університетів, бажано бюджет. Що можете порадити
Швабристка• 12 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
коледж вища освіта???
а університет тоді що? найвища?
Так, бакалавр то вища освіта, на магістра там же довчитись
Коледж працює в універі. Гугл в поміч
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляБоневтікла
так про сейчас все в курсе, это не только в Германии, сейчас почти везде бесплатно, кто с защитой, хоть на каком языке
Пишут, что появились англоязычные программы для всех в Германии.
Не обижаюсь• 12 января 2025
Ответ дляПлету интриги
Именно, вот если для автора за обучение платить вопрос, то о чем речь дальше.
Общежитие 300 евро, продукты +- 300 евро, всякое непредвиденное - ну как минимум +100. 700 в месяц это 8400 в год, ну и есть такое что раз в год платится - мед.страховка, проездной и т.д., имеем 10т.
А на входе тоже много затрат - справки, нострификации, переводы, да в ту общагу даже первичный набор необходимых вещей.
Так и общежития не всем хватает, готовьтесь к 500 за частное или комнату на 1й семестр, во 2м уже пойдёт отсев и места могут появиться.
Вобщем, моя плата за обучение 2т в год - это вообще не самая затратная статья в этом проэкте.
Мені цікаво, а в Україні студент, якщо навчається у ВНЗ не в своєму місті, то все безкоштовно? До війни син навчався в КПІ. Навчання коштувало близько 1000 євро на рік. Винаймали квартиру за 14000 грн., це до війни було близько 350 євро на місяць. Плюс на життя ще йшло ті ж нехай 200-300 євро. Жити просто дорого всюди
Гомосноб• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, не потрібно. В Німеччині в державних вузах навчання є безкоштовним як на німецькій мові, так і на англійській.
В каких именно?
Я не Тролль• 12 января 2025
Ответ дляШвабристка
Не навчався в школі в Ірландії
Безкоштовно вступив
Молодець Ваш син, успіхів йому! Як вдалося на безкоштовне вступити? Розкажіть, цікаво дуже. Бо все, що шукали, платне в Ірландії і ще й так дорого ((
В2 англ мову тут здавав син?
Швабристка• 12 января 2025
Ответ дляtanyushik
Дуже прошу Вам відгукнутись в приватні, якщо не важко🙌🙌🙌 Дещо хочу Вас запитати. Завчасно Вам дякую!💐
В мене не має приватних повідомлень
Тільки додаток форуму.
Швабристка• 12 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
В2 англ мову тут здавав син?
Атестат переклали, мотиваційний лист і співбесіда. Нічого не здавав
Швабристка• 12 января 2025
Ответ дляtanyushik
Маю на увазі тут на порадниці в приватні, в лічку )
В мене не має лічки, тільки додаток на телефоні і такої функції не має
Я не Тролль• 12 января 2025
Чиї діти вже навчаються по статусу укр в Польщі у ВИШі, скажіть це правда, що програма безкоштовного навчання лише до 18 років? Бо я чула, що для того, щоб і надалі безкоштовне навчання було, потрібно польську сертифікат С1
Анонім Перший• 12 января 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Автор,йдіть в агенцію і починайте штурмувати місцеву мову,куди вирішите їхати. Бо англійська не світить. Агенція з англійською вам запропонує якийсь мутний вузик в Польщі,спецом для українців зроблениц,потім тим бакалавратським дипломом модна буде лише тісто різати
перепрошую просвітіть темну, а про яку агенцію чи агенції мова?
Метровий сантиметр• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не має від 5. Німеччина безкоштовно, Польща від 1-1,5.
смотрю например PJATK - англ яз - 2400 злотых в месяц
Мне кажется это куда больше 1000 евро в год
уже за 2 месяца 1000 евро
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
уже за 2 месяца 1000 евро
Там написано 1-1,5, чи від 1-1,5? Чи ви дивитеся лише на цифри?
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Цікаво чи можна просто вступати після укр школи чи треба в місцевих до вчитись? Ще бачила що вимагають 1 чи 2 роки в університетах України наприклад щоб вступати
Сину поки 15 сама цікавлюсь варіантами
После украинской школы поступить можно. В Чехию, Словакию после 11 класса, но надо учить местный язык. В другие страны тоже можно, но во многих двенадцатилетнее образование, поэтому этот год надо учиться у них, там что-то типа курсов, либо поступать после 1 курса нашего универа. Документы надо подавать заранее, где-то в сентябре чтобы поступить на следующий год, где-то ближе к НГ.
Боневтікла• 12 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
якщо цікавитеся програмами вступу то напевно знаєте чи читаєте Мар’яну Калабухову-відомого консультанта по вступу
от недавно у неї був великий пост-аналіз щодо реалій...Пункт щодо іноземного вступу
’🔸останні 3 місяці 2024 року я провела багато консультацій на тему відрахування студентів з університетів (частіше) і коледжів (поки трохи рідше) Німеччини, Австрії, Франції. Часом це огортали в «взяли паузу», «інші плани», «не зовсім те що очікували» тощо. Загалом це називається відрахуванням. Я писала докладно про систему освіти в більшості країн Європи, яка влаштована каскадним принципом. Коли після підготовчої програми на 1 курс сідає 10-20% абітурієнтів від загальної кількості бажаючих, до 3 курсу доходить від сили 10%, а диплом отримують 4-17% від тих, хто залишився. Коли ви «ведетесь» на рекламу «вступ в Австрію без екзаменів», ви купляєте кота в мішку. На 3 рік війни після 2 років підготовчих доуніверситетських програм це ясно як боженька. І більшість опиняється там, де повинні бути нерезиденти з стратегічно не важливих країн - технікум або низькокваліфікована робота. Вуаля. ’
Да, я всем говорю, что учится там очень сложно и нам непривычно, но тем не менее у меня многие знакомые дети там продолжают учится. Мой ребенок заканчивает магистратуру в Цюрихе, бесплатно на англ. Все кто приехал примерно в одно со мной время студенты учатся там на бакалавра бесплатно. Это человек 8 наверное, но очень трудно.
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
В2 англ мову тут здавав син?
В Ирландии программы для беженцев есть. Ниже пишут, что ничего не сдавал, это странно, знакомые узнавали, они там беженцы, сказали, что поскольку у нас одиннадцатилетнее образование, у них двенадцатилетнее, нужно сдать экзамены какие-то, при чем при посольстве. Даже интересно стало, почему кто-то ничего не сдавал, а им сказали сдавать. Они решили учится пока в нашем ВУЗе дистанционно.
Швабристка• 12 января 2025
Ответ дляБавовна
Якщо подати атестат і довідку( переклад) погодинно начитки по предметах, ці питання про роки освіти знімаються
Я брала саме розширену довідку
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляШвабристка
Я брала саме розширену довідку
Що за довідка? Из школы по предметам?
Швабристка• 12 января 2025
Ответ дляБавовна
Що за довідка? Из школы по предметам?
Так, зі школи
Скільки годин (предметно ) прослухав школяр. В нас тих годин навіть більше, ніж в Ірландії, крім англійської, але враховують, що то не державна мова
Метровий сантиметр• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зі статусом укр - ні.
В Німеччині безкоштовна вища освіта для всіх.
та канэшна
ви я дивлюся взагалі не в курсі нічого
зі статусом УКР тільки польською безкоштовно
ви я дивлюся взагалі не в курсі нічого
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляШвабристка
Так, зі школи
Спасибо.
Метровий сантиметр• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, Англ теж безкоштовно
нє брешіть
Ответ дляЯ не Тролль
Якщо є статус укр, то і після 18 р.
Встидаюся запитать• 12 января 2025
Ответ дляМиловидна леді
Спасибі, учитывая все что вы написали, лучший вариант наверное в Англии искать?
30 тысяч £ в год
Плету интриги• 12 января 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Ну речь идет о минимуме, а вы снимали квартиру, общежитие в Киеве гораздо дешевле.
мимАпроходила• 12 января 2025
Ответ дляМиловидна леді
Мене цікавить заклад, інше вже наша справа. Місто і назва закладу
Австрия, Клагенфурт, факультет экономики, обучение на английском, бесплатно. Но в Австрии нет бесплатных или бюджетных общаг от универов, только частные. Цена примерно от 300 евро.
мимАпроходила• 12 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вы сейчас все смешали до купы. Бюджет т е бесплатное образование в Европе только на языке страны, на англ платно примерно от 5 тыс евро год и выше. Общежитие еда тыс до 10 год, если будет стипендия то ваши расходы меньше. Все зависит от вуза. Учитывайте что поступить не просто, учится ещё сложнее
Конечно же нет, полно вариантов бесплатно на английском. Просто вы не изучали этот вопрос.
мимАпроходила• 12 января 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ви смішна )
Безкоштовно в Європі)))
Ну я підпишуся)
Живу у Європі
Безкоштовно в Європі)))
Ну я підпишуся)
Живу у Європі
Во всей Европе живёте?