Миловидна леді• 12 января в 09:09

Навчання в Європі у ВНЗ англійською мовою

Доброго ранку всім! Хочемо після школи відправити дитину за кордон на навчання до вищого навчального закладу. Економіка, торгівля, банківська сфера. Дуже прошу поради щодо таких університетів, бажано бюджет. Що можете порадити
Плету интриги• 12 января в 13:25
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Она учится на чешском , прошла годовую школу с 11 классом онлайн, поступила на чешский, тоже свободно В2 по гос экзамену. Ситуацию знает изнутри. В Чехии только в Карловом англ факультеты сильные, остальные просто выкачка денег и печальное качество
Я знаю изнутри как практик.
Карлов больше для тех кто идёт в науку.
Если нужны практические знания, то не обязательно чтоб было так, что жить в библиотеке и ослепнуть от учебников.
Пишна молодиця• 12 января в 13:25
Ответ длясладкий_ноябрь
В Німеччині вся державна освіта є безкоштовною для всіх.
Є ВНЗ, де навчання англ мовою теж доступне.
Смійтеся далі
Доступне за гроші, ви забули сказати) Ви про це дізнаєтеся, коли почнете робити запити в університети.
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:27
Ответ дляПишна молодиця
Безкоштовно!! Освіта в державних вузах є безкоштовною для всіх бажаючих. Конкурс так, може бути високим, але нашим дітям вона по зубам.
Пишна молодиця• 12 января в 13:39
Ответ длясладкий_ноябрь
Освіта мовою країни перебування дійсно безкоштовна, англійською -
Спробуйте особисто, потім відпишитеся. Ви напевно не в курсі, що умови для дітей з громадянством країн ЄС (туди ще кілька країн входить типа Норвегії, але НЕ України ) і всіх інших різні? Українцям пропонують безкоштовну освіту мовою країни перебування і це вже великий плюс. Наскільки мені відомо найбільш реально отримати освіту без плати за навчання (але купа інших оплат типу реєстраційного внеску і т д.) в Норвегії, але ж вартість проживання і додаткова оплата зазвичай непідйомні для українців. Спробуйте звернутися за безкоштовною освітою на англійській мові у цитованій вами Німеччині... Виявиться, що ’нє всьо так адназначна’.
Стрибну в гречку• 12 января в 13:42
А вы понимаете, что задачи по математике которые решают там у нас не проходят даже в мат классах Не потому что они сложные а потому что у нас нет такого в программе.
Поміркована думка• 12 января в 13:45
Ответ дляЗупка_цем
Я не скажу, що великий спеціаліст, син закінчує школу в Фінляндії, то наскільки я зрозуміла.
В Європі є така штука як «international baccalaureate”. Це інтернаціональні англомовні факультети при університетах.
І якщо навчання на мові країни -безкоштовне (принаймні нам зараз).
То на тих англомовних факультетах- платно.
Конкурс на ті англомовні факультети зазвичай високий, за рахунок студентів з Індії, Китаю, арабських країн і тд.
В той час коли у українців зараз є унікальна можливість закінчити місцеві школи і з місцевим , так би мовити, ЗНО вступати на мові країни - і там конкурс значно менше.
Студентська віза - наразі не потрібна, поки існує захист.
Коли захист відмінять - стане потрібна, бо це підстава для перебування в країні.
Для студентської візи потрібна застава і вона різна для різних країн. Сума починається десь з 5000 євро.
Яка ситуація в англомовних країнах- не знаю.
Ще , наскільки знаю, в Нідерландах вся освіта платна і доволі дорога.
+++
Бо оті англомовні факультети вони розраховані на іноземних студентів, для яких, зазвичай, навчання платне.

Але пишуть, що є виключення. Цікаво почитати.
Все, що я знаю про безкоштовне навчання на англійській: це якісь гранти для одиничних студентів, а не поток.
Матрёна• 12 января в 13:46
Донька в цьому році вступила в Польщі. Розглядали спочатку англомовне навчання, але в тих політехніках в яких планували вчитися (Щецин і Катовіце) воно платне, вчили польську мову. Вступили по статусу укр безкоштовно, навчання польською. Але обидва ВУЗа писали, що безкоштовне навчання поки діє статус укр, Щецин навіть озвучив, що на рік.
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:49
Ответ дляПишна молодиця
В моєму оточенні ті, хто вчиться в Німеччині, не вчаться на німецькій, а вчаться на англ. Безкоштовно
Всі вступали ще до війни.
Є річні заноси, оплата за проживання і харчування, але студенти самі на це можуть заробити і це є є якимись величезними сумами
Не обижаюсь• 12 января в 13:53
Ответ дляПоміркована думка
+++

В Швеції, наприклад, навчання для студентів з країн ЄС безкоштовне англійською. Вони навіть отримкють стипендію. Українці стипендію не отримують, але вчаться теж безкоштовно. Платне навчання для студентів не з ЄС. Китайців багато вчиться.
Стрибну в гречку• 12 января в 13:59
Бесплатные программы в Германии на английском, например:
бакалавр наук в області молекулярних екосистем
бакалавр наук (Bachelor of Science)
бакалавр мистецтв (Bachelor of Arts)
Ни о какой бесплатной экономике и АйТи даже речи не идет
liuba• 12 января в 14:03
Ответ дляШвабристка
Ще українці навчаються безкоштовно на економічних в університеті Limerick, Корк
Мій син працює і отримує стипендію, грошей хватає йому, в мене не просить
Напишіть, будь ласка в приват, хочу поспілкуватись
Зупка_цем• 12 января в 14:08
Ответ дляНе обижаюсь
Складно вступити на англомовне?
Набагато складніше ніж на шведській?
Не обижаюсь• 12 января в 14:18
Ответ дляЗупка_цем
Складно вступити на англомовне?
Набагато складніше ніж на шведській?
Я не знаю нічого про вступ на навчання шведською. На навчання англійською потрібен мовний сертифікат та український атестат. Ніяких вступних екзаменів немає.
Зупка_цем• 12 января в 14:22
Ответ дляНе обижаюсь
Тобто, можна обрати будь - який самий крутезний ВУЗ і туди не потрібен екзамен? Просто достатньо знати англійську?
Не обижаюсь• 12 января в 14:30
Ответ дляЗупка_цем
Так, екзамен не потрібен. Але є конкурс. Не факт, що пройде дитина в крутний ВНЗ. Минулого року син подавав заяву в інший ВНЗ на програмування. Не пройшов. І там, доречі, нашої шкільної програми з математики та фізики не вистачало для вступу. То ж син брав виписку з нашого ВНЗ про те, що він пройшов курс математики та фізики (вчився до війни в КПІ).
Зупка_цем• 12 января в 14:32
Ответ дляНе обижаюсь
Якщо немає екзамену, в чому конкурс полягає? Дивляться на середній бал атестату?
Чи треба писати якесь ессе?
Не обижаюсь• 12 января в 14:34
Ответ дляЗупка_цем
Чи треба писати якесь ессе?
Так, середній бал. Ну і рівень володіння англійською теж. І може ессе теж є, я не пам´ятаю точно) мабуть було якесь.
Хвігура мічти• 12 января в 14:34
Ответ дляМиловидна леді
Мене цікавить заклад, інше вже наша справа. Місто і назва закладу
Бистро підняла попу і навчилась шукати самостійно інформацію в цьому світі.
Мост_Устал• 12 января в 15:00
Стокгольмська школа економіки
Українцям безкоштовно
Програми англомовні
Умови вступу на сайті можна переглянути
Для розумників просто чудовий шанс
Мост_Устал• 12 января в 15:02
Ответ дляНе обижаюсь
ще раз. Мій син зараз навчається в університеті в Стокгольмі. Це інформація, яка озвучена українським студентам під час вступу.
Розкажіть детальніше, будь ласка
В якому році вступив?
Чи оформляли захист?
Чи є можливість працювати?
Теж розглядаємо Швецію, але вже магістратуру
Рубаю олівлє• 12 января в 15:07
Ничего не подскажу по теме. Только одно, если страна не англоязычная, то обучение на англ в вузах, если и возможно, то это за деньги. По крайней мере Бельгия, Нидерланды так... как там вообще по всей европе - не знаю.
А ну и есть же не только Европа. Может где-то и есть подходящий под запросы вуз. Канада, штаты...
Не обижаюсь• 12 января в 15:26
Ответ дляМост_Устал
Розкажіть детальніше, будь ласка
В якому році вступив?
Чи оформляли захист?
Чи є можливість працювати?
Вступив в 2024 році. Захист у нього з самого початку війни. Працює. Всі працюють.
Гомосноб• 12 января в 15:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Да, бесплатное, но на немецком. Чтоб учиться на английском, нужно платить за учебу в тех же государственных ВУЗах
Хата на мати• 12 января в 16:18
Ответ дляМиловидна леді
А ви сміятись будете у себе вдома, а не там де потрібна змістовна розмова) я сюди посміятися не запрошувала
Одразу появилось бажання поділитись досвідом та розповісти про солодкі місця
Сладко-соленая• 12 января в 16:28
Ответ дляМиловидна леді
Тоді в цирк вам) я прошу поради, можливо вже діти навчаються.
На английском я не знаю нормальных ВУЗов бесплатно. Дочь друзей сдавала экзамены в Оксфорд на английском, при наивысшем бале по 4 предметам 97% заданий выполнено верно, на бюджет она не поступила. Потому что там это называется иначе и суть в другом немного. Ребенок свободно владеет английским и училась не в Украине. В итоге уехала в Гонк Конг, там ее с распростертыми приняли и дали грант. Учится на английском, но параллельно изучает китайский.
И вы должны понимать, что бесплатно обучение это не значит что других расходов нет.
Сладко-соленая• 12 января в 16:30
Ответ длясладкий_ноябрь
Всі вступали ще до війни.
Перечислите ВУЗы пожалуйста.
сладкий_ноябрь• 12 января в 17:22
Ответ дляСладко-соленая
Перечислите ВУЗы пожалуйста.
Писала вище.
Шукайте.
Я не думала, що це така велика новина. Можете взяти консультацію у фармах, які допомагають за вступом, вони вам підтвердять той факт, що в Німеччині можна вчитися безкоштовно на анг мові
сладкий_ноябрь• 12 января в 17:25
Ответ дляГомосноб
Ні, не потрібно. В Німеччині в державних вузах навчання є безкоштовним як на німецькій мові, так і на англійській.
Бавовна• 12 января в 17:26
Бюджет это Чехия, Словакия, Германия, погуглите что ещё, но только на местном языке. На английском платное. В Чехии есть универ, где можно учиться на английском, посмотрите какие там специальности. В Великобритании, Ирландии обучение платное, но есть программы для беженцев, поищите информацию. В других странах на английском обучение платное. Есть ещё вариант, получить бакалавра здесь и поступить за границу в магистратуру в свой же универ на международную программу, год обучение здесь, потом за границей, там обучение на английском. Будет два диплома, нашего ВУЗа и заграничного. Изучайте в каких наших ВУЗах есть такие программы. Точно знаю про ХНЕУ, ХПИ. Вроде киевский и львовский политехи тоже, но не уверена.
Бавовна• 12 января в 17:32
Ответ дляШвабристка
В Ірландії вступив син на навчання безкоштовно
Как беженец или по студенческой визе поехал? Какая успеваемость?