Стрекоза любви• 12 января 2025
Що можна порадити такій жінці? Особливо з точки зору якоїсь правової допомоги?
Можливо хтось мав справу з таким?
ЯблокоРаздора• 12 января 2025
Алименты на троих, получить судебный наказ.
Но судя по стилю ее письма это стандартная многодетка-одиночка.
ПешитеБесАшипок• 12 января 2025
Ничего, вот совсем не лезьте. Было б хреново, и в прытулок прехала. Вы найдете ей жилье за коммуналку, а следом и яйценосец подтянется
Альфасамка• 12 января 2025
Жінці в першу чергу треба поратиди займатись сексом лише з контрацептивами.
Санька-4b93• 12 января 2025
А почему ’приюты нет’? Там помощь окажут юристы и психологи, восстановится и пойдут все в нормальную жизнь.
Прям представляю очередь желающих приютить ее с 3 детьми.
ЯблокоРаздора• 12 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Только хотела это же написать.
ЯблокоРаздора• 12 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
В приют не пустят для бурного примирения папку диточок
Живчик-счастливчик• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Ще й працювати змусять, не дай Боже.
Ответ дляжінка незаміжня
А что ей сказала полиция и ювенальная служба?
Може людина і не знає, що туди можна звернутися?
Санька-4b93• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Не подумала об этом)) но другой причины не вижу. Там достаточно неплохие условия и помощь специалистов.
А вот это вот ’благаю’ так истерично выглядит.
ЯблокоРаздора• 12 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ага, а про приюты знает, которые не предлагать
Радостина• 12 января 2025
Циганщина.
Самі ми не місцеві, відстали від потягу, допоможіть купити квиток
Все до блиску• 12 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Та ви шо, а про притулок в курсі
Ответ дляСанька-4b93
Може вже була і щось не склалося?
Як крик душі і складно, то притулок це б було нормально, тимчасово хоть. є фонди що допомагають. В притулках є психолог, і юрист волонтери.
П с може жінка є ’ ’жертвою’, і цей стан їй підходить.
А притулок і спеціалісти - це рвати і рішення треба робити, це виходити з комфорту вічної жертви.
Дітей жалко
Радостина• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
І мені цікаво які сами притулки вона має на увазі .
В кожному окремому місті є різні види прихистків шелтерів і т.пє для жінок, є для впо, є для бомжів.
Радостина• 12 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Може вже була і щось не склалося?
Режиму притримуватись?
Все до блиску• 12 января 2025
Ключове: чоловіка жалко, бо поліція покличе тцк,а діти не на ньому, бо виплати треба. На аліменти не подам, бо боїться на роботу, час такий. Номер карти чекаємо
Санька-4b93• 12 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Може вже була і щось не склалося?
Не склалось, это вернулась к мужу? Тогда правильно тут пишут, муж подтянется мириться и дальше.
Это у них такие развлечения.
ЯблокоРаздора• 12 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Може вже була і щось не склалося?
Если нэ склалось в приюте, значит это обычная маргиналка-профессионалка.
Или бухала, или папка бегал туда.
Санька-4b93• 12 января 2025
Ответ дляРадостина
В каждом областном центре есть кризисные центры для женщин, попавших в тяжёлые обстоятельства, с семейными проблемами.
ВыФсеВрете• 12 января 2025
По всему видно, женщина ответственная- обещает платить за коммунальные)
Треба ось так• 12 января 2025
Єдине, що може бути дієве для такої жінки зараз - це психолог або навіть психіатр, щоб підлікували їй голову.
А там і усвідомлення можливості\необхідності розлучення, аліментів, поділу майна і інших адекватних дій дорослої людини і матері 3 дітей.
п.с. я без сарказму, людині дійсно потрібна психологічна допомога, інакше так і буде все життя жити з цим або подібним йому придурком