Стрекоза любви• 12 января в 09:15
Що можна порадити такій жінці? Особливо з точки зору якоїсь правової допомоги?
Можливо хтось мав справу з таким?
ЯблокоРаздора• 12 января в 09:17
Алименты на троих, получить судебный наказ.
Но судя по стилю ее письма это стандартная многодетка-одиночка.
ПешитеБесАшипок• 12 января в 09:17
Ничего, вот совсем не лезьте. Было б хреново, и в прытулок прехала. Вы найдете ей жилье за коммуналку, а следом и яйценосец подтянется
Альфасамка• 12 января в 09:17
Жінці в першу чергу треба поратиди займатись сексом лише з контрацептивами.
Санька-4b93• 12 января в 09:18
А почему ’приюты нет’? Там помощь окажут юристы и психологи, восстановится и пойдут все в нормальную жизнь.
Прям представляю очередь желающих приютить ее с 3 детьми.
ЯблокоРаздора• 12 января в 09:18
Ответ дляПешитеБесАшипок
Только хотела это же написать.
ЯблокоРаздора• 12 января в 09:19
Ответ дляСанька-4b93
В приют не пустят для бурного примирения папку диточок
Живчик-счастливчик• 12 января в 09:19
Ответ дляЯблокоРаздора
Ще й працювати змусять, не дай Боже.
Ответ дляжінка незаміжня
А что ей сказала полиция и ювенальная служба?
Може людина і не знає, що туди можна звернутися?
Санька-4b93• 12 января в 09:21
Ответ дляЯблокоРаздора
Не подумала об этом)) но другой причины не вижу. Там достаточно неплохие условия и помощь специалистов.
А вот это вот ’благаю’ так истерично выглядит.
ЯблокоРаздора• 12 января в 09:21
Ответ дляСтрекоза любви
Ага, а про приюты знает, которые не предлагать
Радостина• 12 января в 09:21
Циганщина.
Самі ми не місцеві, відстали від потягу, допоможіть купити квиток
Все до блиску• 12 января в 09:22
Ответ дляСтрекоза любви
Та ви шо, а про притулок в курсі
Ответ дляСанька-4b93
Може вже була і щось не склалося?
Як крик душі і складно, то притулок це б було нормально, тимчасово хоть. є фонди що допомагають. В притулках є психолог, і юрист волонтери.
П с може жінка є ’ ’жертвою’, і цей стан їй підходить.
А притулок і спеціалісти - це рвати і рішення треба робити, це виходити з комфорту вічної жертви.
Дітей жалко
Радостина• 12 января в 09:23
Ответ дляЯблокоРаздора
І мені цікаво які сами притулки вона має на увазі .
В кожному окремому місті є різні види прихистків шелтерів і т.пє для жінок, є для впо, є для бомжів.
Радостина• 12 января в 09:23
Ответ дляСтрекоза любви
Може вже була і щось не склалося?
Режиму притримуватись?
Все до блиску• 12 января в 09:24
Ключове: чоловіка жалко, бо поліція покличе тцк,а діти не на ньому, бо виплати треба. На аліменти не подам, бо боїться на роботу, час такий. Номер карти чекаємо
Санька-4b93• 12 января в 09:24
Ответ дляСтрекоза любви
Може вже була і щось не склалося?
Не склалось, это вернулась к мужу? Тогда правильно тут пишут, муж подтянется мириться и дальше.
Это у них такие развлечения.
ЯблокоРаздора• 12 января в 09:24
Ответ дляСтрекоза любви
Може вже була і щось не склалося?
Если нэ склалось в приюте, значит это обычная маргиналка-профессионалка.
Или бухала, или папка бегал туда.
Санька-4b93• 12 января в 09:26
Ответ дляРадостина
В каждом областном центре есть кризисные центры для женщин, попавших в тяжёлые обстоятельства, с семейными проблемами.
ВыФсеВрете• 12 января в 09:26
По всему видно, женщина ответственная- обещает платить за коммунальные)
Треба ось так• 12 января в 09:27
Єдине, що може бути дієве для такої жінки зараз - це психолог або навіть психіатр, щоб підлікували їй голову.
А там і усвідомлення можливості\необхідності розлучення, аліментів, поділу майна і інших адекватних дій дорослої людини і матері 3 дітей.
п.с. я без сарказму, людині дійсно потрібна психологічна допомога, інакше так і буде все життя жити з цим або подібним йому придурком