Кнопкотиць• 12 января в 11:56
Питання до коханок
В мене таке питання. Ви коханка вже довгий час, два роки. І раптом Вам пише дружина Вашого коханця і дозволяє собі обізвати Вас дуже лайливими словами і наговорити купу жахливих речей, у тому числі прокльонів і бажати Вам вмерти. Ваші подальші дії? Як відповісти на таке і чи треба відповідати? А можливо треба коханцю сказати, щоб розібрався з поведінкою своєї дружини?
Джонсонюк• 12 января в 11:57
А почему он должен с ней разбираться?😆
Я не жена и не любовница если что))
Кнопкотиць
• 12 января в 11:57
Ответ дляПищалка
вы ошиблись, женщина
надо все отрицать
Так а якщо вона буде продовжувати? Чому я повинна це терпіти?
Библиотекарь• 12 января в 11:57
Дозволяє собі? Розібрався з дружиною?
Вы серьезно пишете этот бред?)
ПробілНеПрацює• 12 января в 11:57
Вот зараза! Как она посмела?! Идите в полицию, пусть разберутся с этой гадиной!
Пищалка• 12 января в 11:58
Ответ дляSeehund
Не надо обижаться на правду.
у них любовь, и тут какая то тетка портит настроение
как вам такая правда?
Царевна_несушка• 12 января в 11:59
Вы своими грязными лапами топчетесь в ее жизни - это ок, а она вас оскорбила - боже-боже, что же делать?
Джонсонюк• 12 января в 11:59
Ответ дляКнопкотиць
В таких случаях обычно вы ещё потом его жену увидите беременной))
А про вас он скажет жене: «ты ошиблась, дорогая, это телефон уборщицы с моей работы))))
Библиотекарь• 12 января в 11:59
Ответ дляКнопкотиць
Т е то, что он спит и с ней, и с вами вы терпите) а тут от звонка прям пострадала ваша тонкая душевная организация?
Царевна_несушка• 12 января в 11:59
Ответ дляКнопкотиць
Ну она же вас терпит, вот и вы терпите
Кнопкотиць
• 12 января в 12:00
Ответ дляБиблиотекарь
Я просто хочу це припинити ці намагання мене образити . Я вільна жінка і за хвіст чоловіка до себе не тягнула, сам прийшов
Я супер-пупер• 12 января в 12:00
Офіційній дружині можна все.
Так шо слухайте і виконуйте шо вона сказала.Бо ще недай Бог вижене чоловіка ,і він прийде до вас жити.
Туфли в чешуе• 12 января в 12:00
Я не коханка але кругом блок в соц мережах на незнайомі номери.
Пищалка• 12 января в 12:00
Ответ дляSeehund
А чё возлюбленный эту тётку не кинет?))
дети папку любят
Царевна_несушка• 12 января в 12:01
Ответ дляКнопкотиць
Так он не свободен. К нему прилагается жена. Когда вы его ’пригрели’ вы выиграли 1+1, не знали?
Квітка Миру• 12 января в 12:01
Ответ дляКнопкотиць
Потому что у вас и так низкая самооценка. Ни одна уважающая себя девушка не будет с женатым. Вы все терпите, стерпите и этот бонус.
Колишня муза• 12 января в 12:02
Ответ дляКнопкотиць
Тому що ви самі собі обрали цей шлях. І мали бути готові до такого. А чому дружина має терпіти все це?? А якщо там ще й діти.
ЕлькиПальки• 12 января в 12:02
Ответ дляКнопкотиць
Так вона не права що попереджає і погрожує.Я б просто прийшла,чи підійшла до такої і обірвала всі патли .Не залежить де- на вулиці,у неї вдома,у неї на роботі...
Библиотекарь• 12 января в 12:03
Ответ дляКнопкотиць
Так не соревнуетесь, в чем проблема?
МамОмужа• 12 января в 12:03
Ответ дляКнопкотиць
Викликайте на бій, захищайтеся))) Приз же такий олень класний. Чи буде вас те чмо захищати не факт, зазвичай ті сцикуни обирають те, що мають, а не призрачне майбутнє з коханкою. То будете облаяна , проклята і кинута.
Отак воно і є ноги роздвигати перед одруженим)))
Кнопкотиць
• 12 января в 12:03
Ответ дляЕлькиПальки
Я не планую зустрічатися з цією дурепою. Сама не змогла втримати чоловіка у ліжку. І при цьому я винна?
Библиотекарь• 12 января в 12:04
Ответ дляКолишня муза
Жене нужно наконец понять, что корень ее проблем это не любовница, а конченый муж