Ромашкинная• 12 января 2025

Майже згоріла каструля з нержавійки

Стояла каструля з водою, забули вимкнути, вода википіла і сталь почала чорніти. Можна якимсь чином спасти? Теоретично ж, це не емаль, не якесь покриття...
Чи вже все, на смітник?
мимАпроходила• 12 января 2025
Засыпать пригоревшее солью и дать постоять дня 3,соль должна быть немного влажная.
Я вся ваша• 12 января 2025
Кислородный порошок. Но, нержавейка станет потом мутноватой.
Як міряти?• 12 января 2025
Покажите
Яичница с беконом• 12 января 2025
Можна вимити, разу з 10 вишкребеться. Користуйтеся для этого сифом
Ноунэйм• 12 января 2025
На советчице сидели)?
ША! я прийшла!• 12 января 2025
Ответ дляНоунэйм
На советчице сидели)?
Нержавійка перетворилася в сталь і почорніла

Автор, викиньте її
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляНоунэйм
На советчице сидели)?
Ага, пішла на 5 хвилин форум почитати

Насправді, відволіклася на телефонну розмову і забула, що хотіла щось варити
Незламна Україна• 12 января 2025
Покажите
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляША! я прийшла!

Автор, викиньте її
Ну нержавійка - це різновид сталі
Я вся ваша• 12 января 2025
Ответ дляША! я прийшла!

Автор, викиньте її
Иш кака багачка выискалась! Выкинуть каструлю. Ага, щаз.
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ось, вже кілька днів пройшло . Ззовні мало хвилює, на всяк випадок сфотографувала
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Нержавійка стала ржавійка
Техпаспорт на медузу• 12 января 2025
Ответ дляРомашкинная
ой, все же вы сильно долго болтали по телефону. Думаю, ее уже не спасти
мимАпроходила• 12 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Ну такое не жалко и выбросить.Там не столько сгорела,сколько грязная.
Техпаспорт на медузу• 12 января 2025
там дно почти прогорело по фото
Я вся ваша• 12 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Та нормально. Я думала хуже будет. Снаружи любым средством от нагара. А внутри насыпать соды и закипятить, потом пусть остывает вода в кастрюле. И так можно пару раз сделать, пока полностью не отмоется
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну що ж. Сподівалася, що всезнаюча порадниця знає волшебний засіб
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ длямимАпроходила
Порадниця в своєму репертуарі. Каструля була чиста з посудомийної. І так, ніколи не бачила, щоб після згорання посуд був чистий.
Дую на вітер• 12 января 2025
Ответ дляША! я прийшла!

Автор, викиньте її
Нержавійка то сталь + цинк (якщо дуже просто і на пальцях пояснити)
Мандолина Бу• 12 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Старый способ - трём трём трем. У меня такого плана кастрюльке более 12 лет, не та уже красавица, потемнело все же.
Дую на вітер• 12 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Занесіть щоб полірнули...і все кіно
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Дякую, бо я ще вісім не намагалася відмивати. Вона стала надто ’шершава’ всередині. Ось, нарешті, вільний час, думаю, намагатися, чи одразу у смітник .....
Ноунэйм• 12 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Надо поискать на ютубе видео, пока рано выбрасывать.. В конце концов, может в хозяйстве пригодится в целом в техническом плане)
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Добре, таки спробую. Саме темне не лякає. Більше лякає, щоб зсередини була все ж така
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляДую на вітер
Занесіть щоб полірнули...і все кіно
А де полірують? Це якісь майстерні?
Дую на вітер• 12 января 2025
Ответ дляРомашкинная
А де полірують? Це якісь майстерні?
Де машини ремонтують

https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D1%96%D0%B4...
Вельшановна• 12 января 2025
Соду и прокипятить. Внутри очистится
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляНоунэйм
Почала шукати, але попадає ’пригоріле’ а не ’згоріле’.
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляДую на вітер
Де машини ремонтують

О, дякую!
автор Ромашкинная • 12 января 2025
Ответ дляВельшановна
Соду и прокипятить. Внутри очистится
Так, в ній ще залишився шар накипу з води (вода у нас жорстка). То цей накип як камінь став (не такий як у чайнику)