Ромашкинная• 12 января в 16:27
Майже згоріла каструля з нержавійки
Стояла каструля з водою, забули вимкнути, вода википіла і сталь почала чорніти. Можна якимсь чином спасти? Теоретично ж, це не емаль, не якесь покриття...
Чи вже все, на смітник?
Незламна Україна• 12 января в 16:45
Нормально ещё. Снаружи для чистки гриля запшикать. Внутри тоже можно. Потом прокипятить с кислородным порошком. Нормальная фирма, есть что спасать
Молчалка• 12 января в 16:46
Ответ дляРомашкинная
Нержавійка стала ржавійка
Я кастрюлю купила в сільпо з нержавійки, два дні в кастрюлі вода стояла і дно ржавчиною покидало( От і нержавійка.
Ромашкинная
• 12 января в 16:49
Ответ дляМолчалка
Моєму наборові вже 14 років
було все гаразд. Тільки зі стальною сковородою не подружилася. А після згорання сліди іржі, може шліфування, як підказали вище, спасе від плям корозії
Дую на вітер• 12 января в 16:50
Ответ дляМолчалка
Нерхавійка також окисляється як порушені теппературні умови зварювання швів...і не тільки
Твоя подружайка• 12 января в 17:00
Ответ дляРомашкинная
Ну що ж. Сподівалася, що всезнаюча порадниця знає волшебний засіб
Я в том году, одну и ту же кастрюльку, три раза палила. Муж оттирал до блеска))
Ромашкинная
• 12 января в 17:09
Ответ дляТвоя подружайка
Чим?
Твоя подружайка• 12 января в 17:12
Ответ дляРомашкинная
Чим?
Сода, губка и хорошая, качественная металлическая сеточка для посуды, только нужна не та, которая за раз сминается и крошится.
Твоя подружайка• 12 января в 17:14
Ответ дляРомашкинная
Так, в ній ще залишився шар накипу з води (вода у нас жорстка). То цей накип як камінь став (не такий як у чайнику)
Та у вас еще живая она внутри, у меня там гранатовый сок в уголь превращался))
Я_и_моя_собака• 12 января в 17:21
Нічого їй не буде.
Сіф, або подібний засіб. Нанесіть і чекайте. Запах правда буде))
І так декілька разів. Нержавійка зіпсувати неможливо
Лише зовні, якщо будете шкребти жорсткими губками.
Дую на вітер• 12 января в 18:27
Ответ дляgem-nli
Подскажите, где таким занимаются? Есть деталь, которую надо отшлифовать до блеска.
Люба автомайстерня що покраскою займається
Котогосподиня• 12 января в 18:37
сталь с напылением под нержавейку, дно медь с напылением
такие сейчас кастрюли г.
Ромашкинная
• 12 января в 18:41
Ответ дляКотогосподиня
такие сейчас кастрюли г.
Ця каструля куплена не зараз, а 14 років тому. Що тільки в цьому наборі не варила -готувала, все було чудово. Рекомендую і фірму і набір