Всюди влазю• 12 января в 20:52
Тахіні, куда можна використати?
Залишилась майже повна півлітрова банка, куди можна використати?
Купляла для дунайського шоколаду, мені не сподобалось, більше робити не буду, а от інгредієнти залишились
Цибулька зла• 12 января в 20:55
Ответ дляКинДза
Доведеться готувати фалафель або хумус
Або бабагануш. Як же я все це люблю, але ж калорійні ці страви...
Дуже дуже вумна• 12 января в 21:17
Боже, мені б цю банку
вгорі вже написали - в хумус і салатні заправки (з лимонним чи апельсиновим фрешем і олією)
Stepa_nida• 12 января в 22:18
В хумус або в салат (в блендер кидаємо кубик льоду, тахіні, лимонний/лаймовий сік і олію)
Купи слона• 12 января в 22:56
Вы соус из него пробовали делать?
Вкусный и полезный, густой, можно на хлебцы или блины мазать. И он гораздо вкуснее, чем сам тахин из банки. Если интересно, то расскажу как сделать