Якось так і живу• 13 января 2025
Допомагає вам чоловік з дитиною?
Малій 2 місяці, чоловік зовсім не хоче сидіти з дитиною.
Один раз залишила малу з ним, пішла до гінеколога плановий огляд, телефонував через годину "ну шо ти?де ти?довго?"
Про те щоб встати у ночі я взагалі мовчу, психує бо йому на роботу, але доглядати дитину це також не легко блін.... Починає шо, а от у друзів наших Алка все сама робить і чоловіка не чіпає.
Була в мене температура висока (мастит), а ночі будила кажу допоможи , дай бутилочки малій, так тоді був скандал, бо це не чоловіча робота, і чого це він повинен, раз він буде доглядати малу то я повинна працювати.
На вулиці не гуляє щ малою, бо це нудно..
Пересварився з усіма , бо всі бачите його не розуміють як йому тяжко.
А ваші чоловіки сиділи з дітьми?
Все буде Україна• 13 января 2025
Завжди в усьому допомагав з обома дітьми. І вночі носив, коли плакали, і гуляв, і купав, і завжди в усьому опора моя. Діти - не лише мамині
Мама Чели• 13 января 2025
Мій так. А у подруги як ваш. Вона ще другого вмудрилась від нього народити. Все одно розлучились.
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляМама Чели
Я вже думала за розлучення, нащо воно мені потрібно. З дитиною тільки я і свекруха, бо поруч живе. Вона мені також казала, шо в шоці з нього, бо так не виховувала його, і шо якщо я буду думати за розлучення буде на моїй стороні.
А я с Рио-де-Житомира!• 13 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
А он детей хотел? Или так, шоб було, типа как у всех
Коли мовчу- приємна жінка• 13 января 2025
помагав по мірі можливості. приходив з роботи забирав малу і гуляв годину півтори на дворі. домогав готувати, стірка на ньому була. памперси міняти лікувати і все робив що говорила, вночі вставав рідко тільки коли хворіла мабудь, але в мене дитина спала з 12-6 практично завжди. Коли дитина підросла - завести в школу зробити уроки це на ньому, на мені забрати з школи і на гуртки. На вихідних нормально взяти дитину піти в парк чи музей мене лишити дома прибрати чи відіспатись.
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Козел ваш муж
Мудак він. Постійно бубнить, шо якщо мені щось не подобається я можу піти
Атятя_тётя• 13 января 2025
Так, все що міг робив і допомагав. Вночі теж вставав переодягнути, чи приколисати. Ввечері приїзжав з роботи їв і брав динину , я тоді була вільна повністю. Гуляв у вихідні звісно. Я б сама і загнулася.
А я с Рио-де-Житомира!• 13 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Фу, а до рождения?
И.О. человека• 13 января 2025
Помогал но по минимуму. Мог покупать или встать разок. Так чтоб труситься и скакать на одной ноге - то нет. Но мой муж семью содержит в основном. Мои доходы на крупные покупки и куда я хочу. Сейчас в Польше, смотрю тут очень многие помогают гуляют активно и тп. Ну так большинство дома в 15 -16 уже. Видимо поэтому. Но считаю, что должно быть равномерное распределение обязанностей. И с детьми и с бытом. Если жена на работе. Иначе все свалили на одного, а вечером ещё секс подавай и инициативу, так и ноги вытянуть недолго женщине
Поросенка• 13 января 2025
Помогает по ночам и в быту. Гуляем вместе на улице. А так, если попросить, побудет с удовольствием. Но я не злоупотребляю этим, т к он работает из дома удаленно
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Фу, а до рождения?
До, було все ок, чи я просто не помічала цього критинизму.
Люблю пиво• 13 января 2025
Так, допомагав. Звісно, йому на роботу, я розуміла це, але поговорили, що і я вдень не можу лягти спати, я ж буду з дитиною, і це ніяк не легше не виспавшись. Домовились, в які години він встає, в які я.
Чоловік легше прокидається зранку і встає, тому під ранок він бавив сина, а я могла ще поспати години 1,5, а потім вже, коли треба було збиратись на роботу, то будив мене.
І з коляскою міг погуляти, це взагалі не проблема була для нього. А потім ходив на майданчик з ним у вихідні, щоб я відпочила
ОдинРазНадетое• 13 января 2025
Якщо він основний годувальник сім´ї то не варто аж так ображатися на нього...Скільки може допоможе...Я б не хотіла залишитись на бобах бо народила дитину і обоє маємо бути біля неї...Чоловік допомагає по мірі можливості....ну в догляді за малою
Брюльтик• 13 января 2025
Мені одне,цікаво, навіщо вам бутилочка, якщо у,вас мастит? Чоловік козел однозначно.
Якось так і живу
• 13 января 2025
Один раз було, шо я реально замахалася, мала дуже погано спала, я не готувала і не прибирала, так був скандал шо нічого їсти немає. Шо я лежу цілий день. В мене мала на руках постійно була, і коли спала я теж лягала, бо реально було тяжко, але не, я повинна прибирати, готувати і дитину доглядати бо то жіночі справи. А його справа принести гроші додому.
Ще невдоволений шо я виглядаю як бабця, як він сказав. Бляха коли мені доглядати за собою...я і так знаю шо стала як чума, та ще і впустить момент нагадати за це
Сирожено_пирожено• 13 января 2025
Допомагав у всьому, жодної ночі не було, щоб він не прокидався разом зі мною. Повністю міг мене замінити, коли в мене була сесія в універі, брав відпустку і сидів з дитиною. Мій чоловік ідеальний батько у всьому, він кращий ніж я, в нього більше терпіння
Стриптизерка• 13 января 2025
Не сильно помогал , так как очень много работал и полностью обеспечивал всю семью. Но если просила то делал . Просите свекровь помогать если вам тяжело
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляБрюльтик
Молока вже не має, зараз мала на суміші.
Мастит був в самому початку
забиякина• 13 января 2025
Мой даже гулял очень редко. И то когда ребёнок подрос уже. Свекровь всё сама тянула в своей семье и вот результат.
Автопортрет нурофена• 13 января 2025
Допомагав, хоч і працював, де рано потрібно вставати. Вночі, крім годування, все робив чоловік. Купали вдвох. Ну і присипав часто він, бо мала подовгу крутилася, у мене вже не було сил. Гратись, то взагалі не було проблем. Я не знаю, як то чоловіки можуть так робити.
Опля Картопля• 13 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ребенок общий,а не только Ваш.Скажите,хорошо уйду,ребенка тебе оставлю.
По теме,да-помогал,даже брал 2 недели отпуска.
Помаранчова душа• 13 января 2025
У нас было такое, что ребенок без меня никак, лежал под сиськой постоянно. У мужа сиськи такой не было, поэтому как ребенок просыпался был ор. Спал он плохо. Поэтому таки да, все индивидуально.
С первым помогал укачивать, по 2 часа носили на руках каждый вечер. Маленькие дети это сложно...
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляСтриптизерка
Зараз так і є, свекруха гуляє щ малою я або пораюсь або відпочиваю.
В здатні справи вона не лізе, бо сказала що самі розбирайтесь, а от с малою завжди допоможе.
Ответ дляЯкось так і живу
’кажу допоможи , дай бутилочки малій, так тоді був скандал, бо це не чоловіча робота’
То есть этот мужчины мыл кухню, унитаз, ходил в супермаркет, относил и забирал вещи из химчистки,
, приносил Вам утром кофе в постель, не будил Вас с утра, чтобы Вы поспали и готовил завтрак.
И потом подать детскую бутылочку это не мужская работа?
Мама Чели• 13 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Прийшов, рота розкрив, дитину йому в руки, а сама гулять. Трубку не брати. Бо вигорите швидко.
Опля Картопля• 13 января 2025
Ответ дляSo_so
Та ничего он не делал никогда,мне так кажется.Чкловек,который это все делал,прекрасно понимает,что это занимает много времени,а у него жена ’спит целый день’