Морская свинка• 13 января в 10:50
George хто замовляв, підкажіть, будь ласка
Не вдається оформити замовлення, постійно виникає помилка Problem with the payments detaile. Раніше з цієї картки сплачувала, все було добре, не з першого разу, але проходила. Зараз ні в яку. Billing address вказувала і адресу посередника , і інші країни пробувала. Україну не дає обрати бо її немає в списку. Що не так може бути?
Морская свинка
• 13 января в 12:39
Дякую за відповіді, допомогло тільки створення нового акаунту....