Меломанка Маланка• 13 января в 12:16

Кто ненавидит пасынков? Как справляетесь?

Дети от первых браков, что навязываются новым женам. Девочки, как справляться с ненавистью? Бесит постоянное заискивание мужа и траты на этого ребенка. Разведенкам прошу не беспокоить и не писать в этой теме. Тема для вторых жен.
автор Меломанка Маланка • 13 января в 16:27
Ответ дляВарена цибуля
Отрицание в связи с невозможностью родить?!
Нет, не переношу детей. Возможность есть, но абсолютно нет желания. Мы живем для себя - мир уже настолько безумен и перенаселен, что рожать нет смысла вообще.
Не люблю натовп• 13 января в 16:33
Ответ дляМеломанка Маланка
Я кстати настаивала на генетической експертизе, но он уверен, что ребенок его и даже если не его, теперь он привык спасать обездолленого и уже от него не откажется. Такой вот прикол
Зробіть аналіз на ничку🤗
автор Меломанка Маланка • 13 января в 16:33
Ответ дляНе люблю натовп
А якщо ’кікімора’ психане і скаже чоловіку, що вона свої 8 років по догляду за дитиною відпахала, а тепер син житиме з татом, а вона буде його раз на тиждень забирати?
В цілому мама теж людина(як би вам це дивно не було) і це нормальна тема, якщо хлопець з початком пубертату житиме тепер з татом
Вас бісить не дитина і не колишня, а поведінка вашого чоловіка, який вішає вам те що забов´язаний сам робити.
Она не психанет - ребенок - это ее заработок. Она ни одного чека не показала на что она вообще эти деньги тратит. Но даже если бы она и психануда - то муж бы не взял его. Отправил бы в какой то интернат. Он реально не умеет и не хочет им заниматься, но почему то он должен казаться сам себе хорошим в этой ситуации. И по его мнению ребенок должен его просто видеть и видеть как муж с женой любят друг друга - нормальная модель семьи плюс деньги в неограничем количестве. Ну чтобы советчицы тут понимали на новый год чадо захотело монитор для игрового компьютера за штуку баксов и папа сразу купил
Ответ дляНе люблю натовп
А своя дитина у вас є?
Нет, я писала много раз. Мы с мужем не хотели и не хотим вообще детей.
автор Меломанка Маланка • 13 января в 16:36
Ответ дляНе люблю натовп
Зробіть аналіз на ничку🤗
Хотела, но он сказал, что все равно если даже не отец будет крестным и будет помогать. Матушка там не особо надежная персона - кстати учительница младших классов, но женщина с низкой социальной ответственностью
Не люблю натовп• 13 января в 16:38
Ответ дляМеломанка Маланка
О, так никто не хочет. Она же ребенка рожала только из за того, что муж при деньгах, хотя и знала, что ребенок будет жить без отца - тупая курица
Може їй вдасться знайти собі спонсора, тоді вона спихне дитину батькові(може тимчасово, а може назавжди)
Іспанія на пів року не дала результатів, може б в США їй краще вдалося, там у наших більше шансів (навіть тих, що з лапками)
автор Меломанка Маланка • 13 января в 16:40
Ответ дляНе люблю натовп
У нее по рассказам ребенка каждый месяц новый ´парень´ но как то никто ее спонсировать не бежит.... думаю, без шансов. Я вообще не понимаю как с ней спал мой муж - из жалости что ли
Не люблю натовп• 13 января в 16:46
Ответ дляМеломанка Маланка
Ну девочки это ведь сейчас не совсем вариант - муж без брони - поэтому в своем районе, где у него квартира он не появляется...
Ну сорі. Якщо і рибку з´їсти і сковороду не мити, то як варіант купити ще одну квартиру поруч з вашим домом(а чоловік почне наполягати потім, що це і є для сина. Тому купівля на вас через вашу маму, чи дарчу, чи відмову чоловіка від долі в цій квартирі і визнання її лише вашою вланістю) і саме там, щоб чоловік зустрічі з сином проводив
Жена_КотораяСтена• 13 января в 16:46
У моего две дочери 13 и 14 лет. Бесят жутко, но мило улыбаюсь, когда сидим в ресторане. Благо мы живем в разных странах и встречаемся всего пару раз в год. Я ненавижу, когда внимание мужа переключается на кого-то с меня. Да, я мегера и гадюка и что? У меня не было отца, наверное поэтому все так. Мечтаю, когда дети вырастут, им будет по 18 - тогда на вольные хлеба!
автор Меломанка Маланка • 13 января в 16:48
Ответ дляНе люблю натовп
Он отказывается от своей части в пользу меня у нотариуса. Со своей добрачной он может делать все что угодно. Эти квартиры мы сдаем. Там он не может проводить время.
Не люблю натовп• 13 января в 16:50
Ответ дляМеломанка Маланка
Немає варіанта інтернат.
Дітей, батьки яких не позбавлені батьківських прав (а обов´язків тим більше) такі заклади просто так не приймають, лише у випадках коли це спеціалізований інтернат, а дитина має певну потребу (наприклад у схожій ситуації діти чоловіка моєї знайомої, вони близнята щ аутизмом. Татові вони потрібні і він дбає тільки на словах, а мама теж не семидильна тому їх віддали в спеціалізований інтернат, вони там живуть постійно і додому в гості їх іноді бере бабуся і раз на пару місяців мама чи тато приїздять провідати)
Не люблю натовп• 13 января в 16:51
Ответ дляМеломанка Маланка
Це брехня
Вони всі так кажуть, але якщо раптом виявиться, що дити реально не його, то мінімум половина чоловіків відвернеться
автор Меломанка Маланка • 13 января в 16:52
Ответ дляНе люблю натовп
Немає варіанта інтернат.
Приймають в Англії та Німеччині. Та і в нас є закриті приватні школи для дітей. Він говорив на цю теиу з мамашею, але тоді в неї аліментів не буде
автор Меломанка Маланка • 13 января в 16:53
Ответ дляНе люблю натовп
Це брехня
Думаєте? Я здалась, бо він каже це його соціальний проект
Не люблю натовп• 13 января в 16:54
Ответ дляМеломанка Маланка
То або виділіть одну квартиру, щоб він там проводив час з дитиною, або терпіти дитину у себе на голові, або виганяйте чоловіка гуляти з дитиною 100% його часу
Може є інші варіанти але я їх не бачу?
Варіанта, щоб дитина щезла немає
Не люблю натовп• 13 января в 16:54
Ответ дляМеломанка Маланка
Значить цього варіанту немає
автор Меломанка Маланка • 13 января в 16:56
Ответ дляНе люблю натовп
Може є інші варіанти але я їх не бачу?
Варіанта, щоб дитина щезла немає
В мене квартири для заробітку. Чому я ще маю туди вкладатися, якщо і так на цю дитину йде в рік нормально бабла. Я вважаю що він вже грошима все компенсував, а в інтернет ігри дитина може й вдома погратися. Я не права? А ще я просила встановити ліміти по подарункам на день народження та новий рік не вище 100 бакмів. Вважаю, що це нормально для дитини і її соціального статусу. Від матері він отримує подєлки своїми руками і походи в макдональс
Не люблю натовп• 13 января в 17:02
Ответ дляМеломанка Маланка
Всі хочуть виглядати краще і благородніше ніж є насправді
Якщо тест виявить, що дитина не його він поступово втратить інтерес, а заразом повністю втратять інтерес його батьки
Але! Є інший бік! Чи є у батьків чоловіка інші діти та інші онуки?
Якщо ні, а цей виявиться не його, то батьки можуть поступово капати, що спадок є, а дітей немає і треба їх заводити. У цьому випадку почнеться тиск на вас, що треба народити і потім тиск на чоловіка, зо він має знайти жінку, яка народить
І починається новий забіг по колу
автор Меломанка Маланка • 13 января в 17:04
Ответ дляНе люблю натовп
І починається новий забіг по колу
В них є ще 4ро онуків - у чоловіка є сестра і брат. Ніякого тиску. Цю дитину вони теж не зрозуміли і не нею не займаються взагалі. Про тест дякую - подумаю.
Не люблю натовп• 13 января в 17:04
Ответ дляМеломанка Маланка
Ви маєте варіанти вибору із реальних.
Варіанту позбутися дитини не існує
Тому питання: де є місце для зустрічей чоловіка з дитиною?(Ваша квартира, інша ваша квартира, квартира з колишньою, громадські місця з розвагами)
бифидобактерияЖоржик• 13 января в 17:05
Ответ дляКуда ж без меня
Думаю, что кикимора должна сделать свой выбор: и отдать на воспитание ребенка отцу, а она уж пусть платит алименты по закону, как вы говорите. И все будут счастливы. Ато, как не посмотришь, то у БЖ лапки, а новые жены и БМ из царских кровей. Или так тоже вам не будет нравиться?)
поясніть мені хтось, що означає ’у БЖ лапки’)
автор Меломанка Маланка • 13 января в 17:06
Ответ дляНе люблю натовп
Ви маєте варіанти вибору із реальних.
Варіанту позбутися дитини не існує
Він не займається ним - він займається своїми справами. Навіщо взагалі його привозити? Мені тільки стрес
бифидобактерияЖоржик• 13 января в 17:07
Ответ дляМеломанка Маланка
Она ездила на пол года вагину выгулять в Испанию - уже вернулась сердешная. Тут на шее моего мужа ее тоже неплохо кормят
і в Іспанії прям нікому і нафіг не здалася, раз повернулася?)
бифидобактерияЖоржик• 13 января в 17:08
Ответ дляМеломанка Маланка
Ни мне ни мужу ни его родителям этот ребенок не нужен. У него аллергия на детей как и у меня
то навіщо він його бере, та ще й з ночівлею?
автор Меломанка Маланка • 13 января в 17:11
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Був в неї хтось, але вигнав... через півроку вона дійсно специфічна. Я бачила її один раз коли вона прийшла до мене додому, привела дитину і полізла битися з чоловіком я їй пояснила що це остання наша зустріч, бо я зроблю все, щоб відібрати її дитину. То вона більше не показується.
автор Меломанка Маланка • 13 января в 17:12
Ответ длябифидобактерияЖоржик
От - щоб дитина бачила нормальну модель сім´ї їла досхочу піцци і солодощів - ну таке. Типу дитина не винна і не просила її народжувать. А також він хотів його вбити - почуття провини.
Брюнетка в Мармеладе• 13 января в 17:18
Ответ дляНалогообложу
Не знаю как вторые жены справляются, а я как первая, такую тетку как вы отвадила от бывшего за 4 месяца. Вместе и года не успели побыть. Но я быстро работаю и бывший меня слушает
Поэтому мои дети - короли в его доме и будут так долго.
Ха, а я дочку мужа отвадила. У мужа королева только я
автор Меломанка Маланка • 13 января в 17:20
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Пожалуйста, рецепт. Как?
Инста_Богиня• 13 января в 17:29
Удалено администрацией...
автор Меломанка Маланка • 13 января в 17:30
Ответ дляИнста_Богиня
Удалено администрацией...
Ну да, мир заселят посредственности. Идиократию видели? Это будущее человечества.