Швендяю містами• 13 января в 14:23
Засіб для прання, голосувалка
Який кращий? Пишу найпоширеніший масмаркет
Результат:
вже голосів:
20 (32.26%)
Арієль
17 (27.42%)
Персіл
17 (27.42%)
Свій варіант в коментарях
5 (8.06%)
Перволь
2 (3.23%)
Тайд
1 (1.61%)
Гала
Заставляличка• 13 января в 14:29
Користуюсь Dash
Колись був Персіл і Перволь і Тайд... Порошки як порошки.
Ласую колобками• 13 января в 14:29
Я зараз користуюся ChanteClair, з півником, синій гель для прання. Перу на 40° і навіть плями професійної гуаші зникають.
Швендяю містами
• 13 января в 14:31
Ответ дляЗаставляличка
Користуюсь Dash
Треба спробувати dash. Я теж беру ці всі пральні засоби, і не бачу ні якоїсь різниці між ними, ні вау ефекту.
Кудряшка Сью• 13 января в 14:32
Ответ дляЗаставляличка
Користуюсь Dash
Но смотрю он дорогой. 5кг больше тысячи грв.(((
Свій варік• 13 января в 14:33
Сейчас у меня Сано и Ариель аква пудра, оба почти без запаха, что меня на 10000% устраивает. Ариель отстирывается лучше Сано, хочу еще Денкмит и Домол концентраты купить попробовать
Швендяю містами
• 13 января в 14:36
Ответ дляКудряшка Сью
Глянула на промі капсули, трохи більше 10 грн за прання. Може, хіба, це підробка, хтось знає?
Кудряшка Сью• 13 января в 14:36
Ответ дляШвендяю містами
Я на розетке смотрела.
Швендяю містами
• 13 января в 14:41
Ответ дляЧорт і Шо
Свій варіант - Акція
Небаченої щедрості?)
Кудряшка Сью• 13 января в 14:41
Ответ дляЧорт і Шо
Свій варіант - Акція
Вот я и взяла по акции Галу, херня, что стирка, что нет. Освежает, прям свежие пятнышки убирает но не начисто.
Чорт і Шо• 13 января в 14:42
Ответ дляКудряшка Сью
Ну Галю всю при чем, я не брала даже в ее лучшие годы
Кудряшка Сью• 13 января в 14:43
Ответ дляЧорт і Шо
И я тоже, но кинулась на акцию, ещё и большую упаковку)))
Кудрі кручу сама• 13 января в 14:48
У мене для білого і брудного Амвеївський, якщо дуже брудне + перкарбонат.
Для не брудного , освіжити - ProWash дешеві капсули, але не ’застірують’ як Гала. В принципі теж для своєї ціни пере норм.
Танго утрьох• 13 января в 16:16
Ответ дляAnnaOst
Персіл сенсетів. Зараз ще є Аріель для кольорового - смердить( але у мене підвищена чутливість до запахів
Берите Ариэль аква пудра, он почти без запаха