КоролеВешна• 13 января в 22:29

Дізналась, що подруга переспала з хлопцем своєї іншої подруги

Не знаю, як реагувати

Чи продовжили б ви спілкування?
Копирайторша• 13 января в 22:31
Это не мое дело . Да , продолжила бы общаться
Love_Love_Love_• 13 января в 22:31
Зараз вам тут напишуть що це не ваше діло, але це характеризує людину в цілому і я б не хотіла мати справи з хворими на передок людьми, брехливими і підступними.
useruseruser• 13 января в 22:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви праві.
На_оба_рот• 13 января в 22:33
Я бы не общалась с шаболдой без принципов
useruseruser• 13 января в 22:33
Варто припинити спілкування.Якщо людина підло вчинила до інших,то чому ви думаєте,що до вас так не вчинить?
60 метрів сметани• 13 января в 22:35
Я нічого нікому б не сказала, але з нею не спілкувалася б.
автор КоролеВешна • 13 января в 22:35
Ответ дляuseruseruser
От і я про це подумала
Love_Love_Love_• 13 января в 22:36
Ответ для60 метрів сметани
Воно і так вилізе.
автор КоролеВешна • 13 января в 22:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Це жахливо(
Каже, що совість її не мучає
Дуб береза• 13 января в 22:36
Якщо Ви продовжите з нею спілкуватись, то такі люди будуть думати, що все ок. Їх треба щемити і зневажати, щоб хоч якісь роздуми ’про життя’ з’являлись. Хоча це процес довгий.
60 метрів сметани• 13 января в 22:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Воно і так вилізе.
Вилізе, але, може, вони там помиряться-злюбляться, а авторку винною виставлять.
Love_Love_Love_• 13 января в 22:37
Ответ для60 метрів сметани
Ну так, в мене була одна повчальна історя, як з кіно
useruseruser• 13 января в 22:37
Ответ дляКоролеВешна
От і я про це подумала
Правильно зробите,якщо повністю припините спілкування з подібними людьми.
60 метрів сметани• 13 января в 22:38
Ответ дляLove_Love_Love_
я теж так подрузі сказала, що її хлопець аб´юзер))
автор КоролеВешна • 13 января в 22:39
Ответ для60 метрів сметани
Я нікому розповідати не буду про ситуацію
Але спілкуватися після цього не хочеться(
Love_Love_Love_• 13 января в 22:41
Ответ дляКоролеВешна
Я б не спілкувалась і точно б озвучила причину, так би і сказала: бо ти тупа безпринципна шлюха
автор КоролеВешна • 13 января в 22:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Та вона сама себе так називає часто
Але раніше це обмежувалось великою кількістю партнерів
Молода і нерозважлива• 13 января в 22:45
Ответ дляLove_Love_Love_
До того ж де гарантія, що наступним буде не мій хлопець. Коли в мене була така подруга ще в студентські роки, я обмежила максимально спілкування. Подруга,з хлопцем якої вона спала, не знає цю інформацію,ми й досі дружимо.
Молода і нерозважлива• 13 января в 22:47
Ответ дляLove_Love_Love_
Воно і так вилізе.
В моєму випадку не вилізло. Пройшло 27 років. Але якось так склалося,що і зраджена подруга перестала з нею спілкуватись, мені здається я повпливала трошки:))
автор КоролеВешна • 13 января в 22:48
Ответ дляМолода і нерозважлива
От і я про це навіть подумала
У мене хлопець повністю адекватний, але ж вона з ним теж знайома
Love_Love_Love_• 13 января в 22:49
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мене завжди дивували люди які сплять з партнерами близьких. Для чого це?
В мене була одна дуже гарна знайома, успішна, багата, класний чоловік, кавалери табуном, але вона постійно лізла в труси саме до чоловіка подруги і не однієї
Молода і нерозважлива• 13 января в 22:49
Ответ дляКоролеВешна
Це жахливо(
Каже, що совість її не мучає
Якщо у вас є мозок, то робіть висновки, навіщо вам слабка на передок подружка,яку не мучить сумління. І тут діло не в причині зради, тому що провину чоловіка ніхто не відміняв, а в тому, що подрузі також не можна довіряти, а отже ніяка вона не подруга і краще позбавитися її заздалегідь.
Молода і нерозважлива• 13 января в 22:52
Ответ дляКоролеВешна
От і я про це навіть подумала
Ну то перестаньте з нею спілкуватись і полегшите собі життя.
Я-ваш шанс• 13 января в 22:54
Не знаете как, то и не стоит может?
Забризкана водою• 14 января в 00:30
Ніколи б не довіряла цій подрузі. Теж була знайома, розповідала що дружина сантехніка дуже ревнує до нього, але побачивши, як вона фліртує майже з кожним чоловіком поруч задумалася, і припинила спілкування. А сама розповідала, що вона не така і чоловіків не уводить, але дії розходилися зі словами.
БершкомангоЗар• 14 января в 21:53
Ответ дляLove_Love_Love_
Саме так. Наступного разу на місці обманутої подруги може бути автор. Це показує, що слабку даму на передок не зупине нічого. Для неї не існує поняття ’дружба’.
Куплю орехи• 12 февраля в 23:53
А вам яке діло до чужих справ?
Xena-2000• 10 марта в 10:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо це такий азарт? Свого роду екстрим