Идууу--уууу блин• 13 января в 22:40
Якщо вдягатися як в 90 роки це буде дуже крінжово виглядати?
Мені дуже подобаються образи героїнь серіалів друзі, секс і місто, район мелроуз, агентство моделей
Іллюха Перчик• 13 января в 23:04
Ответ дляФсеСама
Я думаю, що кринжово буде, якщо вдягатися не по віку. А так, підлітки зараз взагалі не паряться. Дивлюсь по доньці і її подружкам - одні джинси-пароходи носять, інші - лосинки, треті - виключно в спортивних флісових костюмах і пальто до самої підлоги. І з шапками те саме. І все одно їм кому, що подобається чи не подобається))
А в 90-х взагалі не сильно то відрізнялося від того, що є зараз
Типу ти жінка 65 років а вдягаєшся як підлітки ввдягалися в 90.
Смурфетта• 13 января в 23:14
Ответ дляТумба-юмба
Я не думаю, что муж Дженифер, Бред, единственный мужчина, который был в ее жизни
Может Иллюша тоже в то число вошел. В мире всякие чудеса бывают 😃
нафик ей перчики нищебродские?
Тумба-юмба• 13 января в 23:14
Ответ дляІллюха Перчик
А,може бути.То мабуть якась друга Дженіфер Еністон.Її однофамілиця.
Або двійник!