Добро с Кулаками• 14 января 2025

Якщо не гуляти з дитиною на вулиці (новонароджена)

Балкону не має.
Зараз не має можливості.
Що буде?це дуже вплине на дитину?
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Лично вы можете не гулять. А я видела последствия таких вот не гуляний. Это страшно
Ну зачем вы автора пугаете и врёте?
Кудлата хмаринка• 14 января 2025
Ответ дляДайте подумать
Ну зачем вы автора пугаете и врёте?
Что я вру?
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Что я вру?
Что будут последствия, если не гулять
Кудлата хмаринка• 14 января 2025
Ответ дляДайте подумать
Что будут последствия, если не гулять
Вы альернативно одаренная? Про рахит слышали что-то?
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Та не, похоже вы 🤣
Одні думки• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Рахит не от отсутствия гуляний. В бедных странах Африки вон поголовно рахит, а они там круглосуточно ’гуляют’.
Сусідка зверху• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
А он если на улицу не ходить? Удивите меня
Нагайна• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Поки варіантів не бачу.
Одночасно злягли мама та бабуся, (лежачі повністю зараз)
Допомогти не має кому.
Я після кесарева, важко дуже,сил не має
Замовляю доставку, бо по магазам немає коли йти.
А чоловік?
Нагайна• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Чоловік на війні, мати його в іншій країні,так що поки що так
Хочеться вас обійняти❤️
Барабан для дорослих• 14 января 2025
Так, це вплине і не лише на дитину, а й на вас. Можливість завжди є. У вас немає бажання
Нагайна• 14 января 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
О боже какие все гуляки собрались. Автор, раньше вообще до 40 дней ребёнка дома держали. А в Корее если вас увидят с младенцем на улице, упадут в обморок
Коли раніше?
Барабан для дорослих• 14 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Приток свіжого повітря треба не тільки дитині. Так хоча б регулярно провітрюйте приміщення.

Але якось дивно народжувати дитину і з перших його днів обмежувати в елементарному.
Питання навіть не в свіжому повітрі, а в тому, що потрібно світло, відкритий простір, зміна обстановки. Та багато факторів окрім свіжого повітря
Нагайна• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Вітамін Д в каплях
Файна цьоця• 14 января 2025
Не вплине ніяк. В мене не було сил на прогулянки після природніх пологів, довго було боляче стояти, ходити. На першу прогулянку вийшли через два тижні. Провітрюйте кімнату і все буде добре. Сил Вам та здоров´я!
Не против• 14 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Тримайтеся і не придумуйте собі зайвий клопіт. Немає ніякої різниці побуде дитина на вулиці чи ви просто провітрите квартиру.
Різниця є, якщо є сонце виділяється вітамін Д, а для немовлят він важливий, для профілактики рахіту, хоч лікарі і призначають вітамін д в краплях, бажано ще і сонце
Барабан для дорослих• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Поки варіантів не бачу.
Допомогти не має кому.
Я після кесарева, важко дуже,сил не має
Доставка то норм, це ви правильно робите. А виходити вам на вулицю конче треба, особливо за умови двох лежачих.
В мене 2 КР. Після другого ми жили на 5 поверсі без ліфта. Я пішки виносила шасі від коляски, потім в люльці спускала дитину. Назад коли вертались з прогулянки то спочатку заносила в люльці дитину, залишала в квартирі і спускалася пішки за шасі від коляски. І так кожного дня ранкова прогулянка.
Зупка_цем• 14 января 2025
В трёхкомнатной квартире нет ни одного балкона? Как вы ходите к педиатрау? Что говорят врачи, родные поправится или таук навсегда? Сочувствую
Барабан для дорослих• 14 января 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Комнат сколько? Ну и автор проаетривайте чаще, есть детки в неонатологиях лежать там с ними не гуляють . Не думаю, что прям критично.
Критично. Я знаю дитину, яка народжена на початку грудня, а вперше вийшла гуляти в червні. До 6 місяців з дитиною не гуляли.
Кукарачка• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
И какие же?
Сижу_и_плачу• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Страшно не понимать откудп витамин Д детки беруть явно не из всежего аоздуха зимой и умовного ультрофиолета когда один носик торчит из комбеза
Барабан для дорослих• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Педіатр сказала, що прогулянки впливають на імунітет
3 кімнати, можливо дійсно як варіант відчиняти вікно в одній
Прогулянки вливають на все, к на фізичний розвиток дитини, так і на психічний. Та й про себе вам теж варто думати
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
То вам повезло, а я почти 2 месяца разогнаться не могла и сейчас (через 5 лет) ещё спина с проблемами, мне то и самой спуститься/подняться уже подвиг, а про ребенка или коляску и речь не идёт. Ничего, не гуляем, со здоровьем все отлично.
Мне без сахара• 14 января 2025
За сучасними рекомендаціями європейських гінекологів, мама повинна відпочивати і відновлювати свій організм щонайменш 6 тижнів (це за умови природніх пологів). Годувати-лежачі, не гуляти з коляскою... Ви зараз маєте потурбуватися перш за все про себе, ви своїй дитинці ще довго будете потрібні здоровою) це профілактика опущення органів малого тазу в майбутньому. Максимально налаштуйте свій побут в квартирі, прохолодне і свіже повітря обовʼязково. не нервуйте, достатньо спіть- це запорука грудного вигодовування. обовʼязково в зимовий час і ви, і малюк маєте вживати вітамін Д
Непозбувна Бентега• 14 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
В мене було так само. Пам´ятаю, як я тоді неслася із коляскою нагору, коли дитину залишала
Света С Приветом• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Поки варіантів не бачу.
Допомогти не має кому.
Я після кесарева, важко дуже,сил не має
А муж?
Сижу_и_плачу• 14 января 2025
Автор открывайте окно в 1 комнате и ставьте коляску с одетым ребенком. Мой старший ребенок первые 4 месяца на балконе гулял, не было сил у меня коляску таскать на 5 этаж. И нормально вырос хорошо зимой родился. С весны уже более лёгкую коляску купила и выносила . Я очень желаю Вам скорейшего окончания этих трудностей.
Сижу_и_плачу• 14 января 2025
Ну и а с мамой и бабушкой что? Давление? Вирус?
Ряженка• 14 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
А сколько матери лет ? С чем она слегла ? Имею ввиду, не симулирует ли. Может не так все плохо.
Появилась комиссия по назначению диагнозов..
Оно вам надо ,ск лет и т.д....
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
И что с ребенком случилось?
Барабан для дорослих• 14 января 2025
Ответ дляДайте подумать
Я вас умовляю, що там повезло. В мене ще до другого КР були проблеми зі спиною, множинні протркузіі. Все залежить від внутрішнього настрою, від того як налаштована мати. В мене другі пологи це уроентний КР в 32 тижні. Дитина недоношена, перший тиждень в реанімації із зупинкою дихання, я в іншій реанімації через сильну крововтрату. Потім 3 тижні дитячої лікарні. Але в мене був план виростити здорову дитину і я знала що і як я буду робити. Саме тому в рік дитину зняли з обліку у невролога, тому що вже не було відставання в розвитку. Не пишіть мені про везіння, його немає - є наполегливість, дисципліна та зусилля які докладаються