Эта_Шикарна)• Изменено 14 января 2025

Чи зустрічались Ви з колишнім військовим з травмованою психікою?

Доброго дня!
Потрібна порада. Що написати у відповідь, щоб не образити.

Познайомилась на СЗ з хлопцем, наче нормальний по спілкуванню.
На питання, моє чи були в нього зустрічі вже в реальному житті.
Відповів, що ні. Коли дізнаються , що він військовий , то не хочуть.
Я потім написала, що деякі військові, самі в цьому винні. Знаю випадки з життя, де жінок, які чекали , вірили, проміняли на коханок.

І ось він мені відповідає:

’Я ось такий військовий, я штурмовик, був солдатом став молодшим сержантом, я служу з жовтня 23-го року, в мене за спиною 13 штурмів, в мене 2 поранення, друге отримане в 2 етапи на початку квітня, довго лікувався, зараз по рішенню ВЛК я придатний до служби в тилових частинах або ТЦК, здоровʼя я залишив в Донецькій області, я не відчуваю половину ноги, в мене уламок біля хребта на завжди в розмірах 15/3 міліметри, в мене ПТСР, я на антидепресантах, зараз намагаюсь отримати групу інвалідності щоб списатися з армії, в цій всій ситуації питання, потрібен тобі такий військовий?’

Я все розумію, мені його так шкода. Він захищав Україну і втратив здоров*я там.
Але мені 30 років, чи варто йти на зустріч до нього.
А ще в нього є донька, від поперенього шлюбу. В мене дітей немає.
Він пише, день і ніч мені. Зараз, я так зрозуміла на реабілітації і багато вільного часу.
Страхованная• 14 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
А что с душой бывшей жены (если она бывшая) было не так, не спрашивали?
Пофіг на колишню жінку.
Що з дитиною, от питання. Чи спілкується він з нею, дзвонить, листується? Якщо скаже, що колишня не дозволяє, а він бідося так страждає, то тікати від такого подалі.
Мerida• 14 января 2025
А почему вы должны оправдываться? Или вы из жалости с ним должны быть? Вы же партнёра ищете. Не нравится, заблочили без ответа.
Тантрический кекс• 14 января 2025
Ответ дляАнонимба
В 2022 году столько советчиц восторгались военными, называли их ’наши котики’. Прошло неполных три года и что мы видим? Связывать жизнь с теми, кто действительно воевал, они не хотят. Заботиться о ветеранах и инвалидах войны должен кто-то другой, но не они.
+100.
Один в один мои мысли.
Столько щирых патриоток))))))
Анонимба• 14 января 2025
Ответ дляТантрический кекс
+100.
Один в один мои мысли.
Столько щирых патриоток))))))
Тем не менее, судя по обилию фиолетовых теток, брать под свое крыло вернувшихся с войны героев советчицы не спешат. Начинаются сопли с куркумой и сахаром.

’Ах, мы такие разные, тонкое душевное устройство, совершенно несхожее мировоззрение’

Даже напоминалочка про бурята и две могилки во дворе, одна маленькая, втора побольше (любимая манькина фраза) их не воодушевляют.
Тантрический кекс• 14 января 2025
Ответ дляАнонимба

Ага)))) Если все так кучеряво и красиво, то чего теперь сидят не отсвечивают. Не хотят, видишь ли, связать свою судьбу с героем. А чё?)))
Сцуко, бегали, жаловались, ныли, побирались, клянчили, скулили униженно перед всяким евроговном, ненавидели инакомыслие, науськивали и кляузничали.
А теперь , оказывается, всё это триста лет никому не всралось и вообще пусть военные как-то сами. А мы посерединочке, пид вышенькой, у винку
Не кую, не мелю• 14 января 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
В мене відчуття провини його лист викликає. Він як давить.
І навіщо вам такий партнер? Ну не був би військоим, тис би на щось інше. Він просто інакше не вміє.