Домашня Зюзя• 14 января 2025
Що у вашому розумінні «дешева їжа»?
Дешева їжа це яка?
Це я сьогодні розмовляла зі знайомою , поміж іншим сказала що відчула вже значне здорожчання продуктів . Нащо почула таку фразу : « Дивно, ви ж і так їсте дешеву їжу».
От моя знайома вважає дешевою сезонні продукти і ту їжу яку потрібно готувати самому . Я рідко купую готову їжу ( піцу, бургери суші ) і майже не купую напів фабрикати. Не купую зимою свіжий перець, огірки, виноград полуницю . Купую заморожене. Чи квашені овочі. Також не купую чіпси, сухарики і т.і, натомість беру горіхи і сухофрукти.
Що для вас дешева їжа?
ША! я прийшла!• 14 января 2025
Сезонные овощи и фрукты, крупы, макаронные изделия, хлебо-булочные продукты.
Пані з калабані• 14 января 2025
Ответ дляНесу пургу
А що дешева їжа не здорожчала? Вона стабільна в ціні?)
Ага..бесплатно раздают
Почекуха• 14 января 2025
Сырный продукт, мясной продукт, дешёвые макароны. Если коротко, то продукты плохого качества.
Аннуитет• 14 января 2025
Для мене дешева їжа, це та, що неякісна. Спред, наприклад, а не масло, сосиски без мʼяса і подібне
Домашня Зюзя
• 14 января 2025
Ответ дляНесу пургу
Це ми опустимо )) Тут взагалі не варто логіки шукати 🤣
КараПузовна• 14 января 2025
У меня немного другое восприятие термина дешевая еда. Для меня это всякие чипсы, сухарики, сосиски, печенье, крабовые палочки. Это может и не дешево стоит, но если говорят дешевая, то представляю примерно такой набор.
Сорока-ворона• 14 января 2025
Дешева їжа це шиї курячі, попки і т.п. Сезоні фрукти, овочі нашої країни.
осень харашо• 14 января 2025
Для мене це дешеві оброблені каші, обрізка свинини, нутрощі, дешева олія, сирні молочні продуети, аосбаси по 100 грн і т.д.ппоти сезонних овочів і фруктів нічого проти не має - теж їх їм, але і несезонні теж цвлий рік.
Жинси на дитину• 14 января 2025
Для мене особисто дешева їжа - мучні та макаронні вироби, домашня консервація. Дорога - не про дурнички і готові блюда, а про хорошу рибу, оливкову олію, дорогі сири і тд
Там-тарарам• 14 января 2025
Сейчас если разговаривать с человеком и сказать дешёвая еда это - каши, котлеты, тефтели, макароны по флотски, , буряк , яйца подешевели
Масло сыр мясо телятины гуляш рыба - не дешёвая еда
осень харашо• 14 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ну яблука по ціні апельсин вже))
Цветочница• 14 января 2025
Дешева, для мене це шкідлива: плавлені сирки, солодощі з пальмовою олією, весь алкоголь, чипси, сухарики, газовані напої. Те, що вважається шкідливим.
А дорога, це навіть яблука)
ХуАнита• 14 января 2025
дешевая еда= социальная
дешевый крахмал,сахар и углеводы
это бюджетные макароны (и средние тоже), глютеновые крупы , самые простые овощи капуста, лук, и особенно картошка. подсолнечное масло.
дешевые субпродукты. социальный хлеб. майонез/кетчуп.
всякие бюджетные сладости непонятно из чего изготовленные : пряники,печенье,конфеты и тп.
при этом я покупаю качественную дешевую еду : например капуста, лук, яблоки, пшено, тыква и т.п.
дешевый крахмал,сахар и углеводы
Сорока-ворона• 14 января 2025
Ответ дляосень харашо
Ну яблука по ціні апельсин вже))
Зараз не сезон яблук в нашій країні. До речі, чіпси і т.п для мене не дешева їжа, бо на лікування більше потім витратиш, якщо їсти часто таке...
ЛолитаНеРазлита• 14 января 2025
Магазинні яйця, молочка, м´ясо курка, свиня, ковбаси дешеві, сири. Крупи, борошно, олії і так далі
осень харашо• 14 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
А що зараз є сезонне?))) Виходить нічого?
Домашня Зюзя
• 14 января 2025
Ответ дляПочекуха
От в для мене так . Серед, імітація ікри, доширак, сосиски другого сорту , пельмені на вагу …
ЛолитаНеРазлита• 14 января 2025
Ответ дляХуАнита
дешевая еда= социальная
дешевый крахмал,сахар и углеводы
Пшоно теж буває не дешеве, вирощене без агрохімії. Як і вівсянка, гречка, пшениця- але там вже вартість вища втричі
Пані з калабані• 14 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Насчёт рыбы когда как. Вчера в новусе акция на карасей была, 66грн, набрала почти 2кг, нажарила
Что-то захотелось
Сорока-ворона• 14 января 2025
Ответ дляосень харашо
Так, у нас зараз сезонного немає, все лежить з осені в погрібах , тому і дорожче.
Дайте подумать• 14 января 2025
Річ у тім, що в нас нема дешевої їжі, навіть найпростіша вже занадто дорога. Капуста й та по 40 грн за кіло. Вчора зайшла в магазин: півтора кг картоплі і півтора буряку, та пів хлібинки чорного хліба-сто грн нема. А хіба ж це їжа? Ще ж треба білки, хоч яйця, жири, хоч масло рослинне, нема дешевого нічого, для бідної людини виживання.
Лепетун• 14 января 2025
Давайте так, дорогая это: рыба морская (Дорадо, сибас и тд), красная. Орехи (макадамия, кешью, кедровые), мягкие сыры (буррата, моцарелла, филадельфия и тд), твердые сыры (хорошие), хорошее масло, хорошая колбаса. Кролик, утка, индюк, баран.
ХуАнита• 14 января 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
серьезно? давно у нас есть разные поля для гречки и пшена?
это развод для лохов.
в любом случае все пшено бюджетное
это развод для лохов.
в любом случае все пшено бюджетное
Домашня Зюзя
• 14 января 2025
Ответ дляХуАнита
дешевая еда= социальная
дешевый крахмал,сахар и углеводы
О)) То я значить купую якісну дешеву їжу 🤣
То виходить моя знайома права?